HCL.HR

ArmA 2 CO - DayZ

  • 564 Odgovora
  • 113626 Hitova
*

Tegla

  • *
  • 96
  • Rizlu imam, licnu kartu nemam
Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #255 : 19. Lipanj, 2012., 09:00 »
Skoro. Još da samo stave timer na diskonektanje i 5-10 minutni server ban za diskonektanje i bit će igrivo kako spada.

Ja sam pak zapeo istočno od NWA slomljenih nogu i čekam da mi dođe netko s morfijem. :wildboy:




aha zato si me pitao :/
ja sam kod sobora trebao si reci dok sam u elektru bio..
pa haj vratit cu se do bolnice

Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #256 : 19. Lipanj, 2012., 14:25 »
Ma ne treba. Pokupila me moja ekipa.

Bili smo kod onog mjesta di se auto spawna kod Lopatina, čuli smo ATV kako se približava. Ja sam htio da ih ubijemo dok još ne znaju da smo tamo i da ih uhvatimo nespremne, al oni su htjeli igrat dobrice i potiho se samo udaljit pa su poginuli. Ja sam uspio pobjeć. Jedan koji je poginuo je imao SVD. :fpalm:

*

Tegla

  • *
  • 96
  • Rizlu imam, licnu kartu nemam
Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #257 : 19. Lipanj, 2012., 14:51 »
SVD? sa rangefinderom u sebi i ghillie kamuflazom?
rofl odlicno
Ma kakve dobrice, shoot on sight :)

Ja si nakupio opet nekih dobrih stvarcica, M4A3 CCO (nisam imo jos life u kojem nisam naso taj rifle, voli me ocito xD), DMR, alice (bice coyote skoro opet nadam se), PDW(sucks, al nema m1911...)
Nije ni lose s obzirom da sam umro jucer



Nego, gdje si ti naso NVG?

Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #258 : 19. Lipanj, 2012., 16:09 »
Našao šator s gomilom rangefindera, rijetkih oružja (SVD, između ostalog), gomilom ghillieja, NVG-a, GPS-a, itd.
Vjerojatno duplicirano / haxano. :wildboy:

*

Tegla

  • *
  • 96
  • Rizlu imam, licnu kartu nemam
Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #259 : 19. Lipanj, 2012., 23:30 »
Lucky you :D
« Zadnja izmjena: 20. Lipanj, 2012., 01:08 Tegla »

Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #260 : 20. Lipanj, 2012., 09:20 »
Ima ko antibiotike možda ? Naime zaražen sam već 5 dana i dosad mi je krv padala po 3 sve do 9999, ali izgleda nakon novog updatea pada do 5999. Cijenio bih bilokakvu pomoć  :wildboy:

*

Tegla

  • *
  • 96
  • Rizlu imam, licnu kartu nemam
Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #261 : 20. Lipanj, 2012., 11:19 »
Ima ko antibiotike možda ? Naime zaražen sam već 5 dana i dosad mi je krv padala po 3 sve do 9999, ali izgleda nakon novog updatea pada do 5999. Cijenio bih bilokakvu pomoć  :wildboy:


Nemam sori, ici cemo skoro do berezina raidat bolnicu pa mozda naletimo na nesto, iako sumnjam prilicno su rare.
A kako si se uspio zaraziti? Na svakom spawn pointu na koji sam naisao imas heat pack :/

Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #262 : 20. Lipanj, 2012., 12:34 »
Okružili nas zombiji prije 5 dana u Zelenogorsku u kući i od nenormalne količine pucanja srušili smo kuću i ruševine me zatrpale i jedva preživih, kad sam se kasnije connectao u igru vidio sam da mi je krv počela padat po 3, i lik mi konstantno kašlje. Berezino bolnicu smo obišli već par puta i nismo našle antibiotike, a jučer je kolega imao al mu zbuggao inventory i nestali  :wildboy:

Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #263 : 20. Lipanj, 2012., 13:03 »
ljudi, na kojem serveru igrate?
ima toliko punih servera koji su smece, cesto puca konekcija...

*

Tegla

  • *
  • 96
  • Rizlu imam, licnu kartu nemam
Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #264 : 20. Lipanj, 2012., 16:55 »
ljudi, na kojem serveru igrate?
ima toliko punih servera koji su smece, cesto puca konekcija...


To ti je bilo do .2 patcha. Posto su uveli melee oruzja (sikiru i pajser) kao novu stvar, bilo je par bugova tako da bi svatko tko ispusti nesto pritom odnekud ispustio "municiju" za melle oruzja, to je uzrokovalo lagg i server bi se rusio.
Ne brini sad se vec ceka .5 ;)


@DOMI nisam znao da se moze srusit kuca od pucanja. s cim ste toliko pucali xD

Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #265 : 20. Lipanj, 2012., 16:57 »
ljudi, na kojem serveru igrate?
ima toliko punih servera koji su smece, cesto puca konekcija...


To ti je bilo do .2 patcha. Posto su uveli melee oruzja (sikiru i pajser) kao novu stvar, bilo je par bugova tako da bi svatko tko ispusti nesto pritom odnekud ispustio "municiju" za melle oruzja, to je uzrokovalo lagg i server bi se rusio.
Ne brini sad se vec ceka .5 ;)


@DOMI nisam znao da se moze srusit kuca od pucanja. s cim ste toliko pucali xD

ma da, sad je bolje, al sjekira je super za zombije :D

ima li kakve ekipe sa ovog foruma recimo da igra zejedno? na nekom serveru možda?
preglupo je sam igrati jer si lagana meta za druge igrace...

*

srna

  • n00b
  • 4
Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #266 : 20. Lipanj, 2012., 17:18 »
bok ljudi,evo otvorio sam račun zbog Dayz-a,znači,frend i ja igramo i tražimo neku ekipu da nas bude više 4-5 ,pa ako je netko zainteresiran ili nešto da malo rokamo zajedno i pričamo na TS-u kontaktirajte me preko Xfire-a : " joao87 " ili preko Steama > " Dottore " ili dodite na naš Teamspeak
« Zadnja izmjena: 20. Lipanj, 2012., 17:22 srna »

Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #267 : 20. Lipanj, 2012., 17:24 »

@DOMI nisam znao da se moze srusit kuca od pucanja. s cim ste toliko pucali xD

Nismo ni mi znali dok nas nije zatrpalo skoro sve hahaha, e sad više nisam siguran al jedan od nas rokao je s jednim od LMG-a, neznam točno čime a mi ostali AKM-om ili nečim iste snage, uglavnom sprejali smo na sve strane jer su ulazili kroz zidove i odjednom bam xD

Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #268 : 20. Lipanj, 2012., 17:25 »
bok ljudi,evo otvorio sam račun zbog Dayz-a,znači,frend i ja igramo i tražimo neku ekipu da nas bude više 4-5 ,pa ako je netko zainteresiran ili nešto da malo rokamo zajedno i pričamo na TS-u kontaktirajte me preko Xfire-a : " joao87 " ili preko Steama > " Dottore " ili dodite na naš Teamspeak

na steamu izbaci podosta nickova kao tvoj...
evo ti moj: zerocoolosZoran pa me dodaj

*

Tegla

  • *
  • 96
  • Rizlu imam, licnu kartu nemam
Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #269 : 20. Lipanj, 2012., 17:48 »

@DOMI nisam znao da se moze srusit kuca od pucanja. s cim ste toliko pucali xD

Nismo ni mi znali dok nas nije zatrpalo skoro sve hahaha, e sad više nisam siguran al jedan od nas rokao je s jednim od LMG-a, neznam točno čime a mi ostali AKM-om ili nečim iste snage, uglavnom sprejali smo na sve strane jer su ulazili kroz zidove i odjednom bam xD



Haha predobro xD




Udjite svi u HCL DayZ steam grupu pa da se iglamo :)
Addajte me slobodno: Tegla

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9