HCL.HR

Assassin's Creed IV: Black Flag

  • 330 Odgovora
  • 108038 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #255 : 02. Prosinac, 2013., 15:14 »
Manju šansu da ti sva posada pogine pri osvajanju većih brodova.

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #256 : 02. Prosinac, 2013., 16:31 »
Presao sam igru. E sad koliko sam skuzio Edward dobije sina i zove se haytham kenway, i on je tata od connora u AC 3? Znaci 4 i 3 dio se povezuju. E a tko je žena onda od edwarda na kraju?

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #257 : 02. Prosinac, 2013., 17:48 »
Presao sam igru. E sad koliko sam skuzio Edward dobije sina i zove se haytham kenway, i on je tata od connora u AC 3? Znaci 4 i 3 dio se povezuju. E a tko je žena onda od edwarda na kraju?
To mu je kćer koja je došla brodom na kraju black flaga samo što je sad odrasla.


*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #258 : 02. Prosinac, 2013., 17:58 »
Presao sam igru. E sad koliko sam skuzio Edward dobije sina i zove se haytham kenway, i on je tata od connora u AC 3? Znaci 4 i 3 dio se povezuju. E a tko je žena onda od edwarda na kraju?
To mu je kćer koja je došla brodom na kraju black flaga samo što je sad odrasla.
Skuzio sam da mu je kćer. Ali otkud se stvori njegov sin onda? Komu je zena na kraju posto je prikazalo haytana? :D

Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #259 : 02. Prosinac, 2013., 18:08 »
Ne pokaze se tko, a nije ni bitno zapravo.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #260 : 02. Prosinac, 2013., 18:13 »
Presao sam igru. E sad koliko sam skuzio Edward dobije sina i zove se haytham kenway, i on je tata od connora u AC 3? Znaci 4 i 3 dio se povezuju. E a tko je žena onda od edwarda na kraju?
To mu je kćer koja je došla brodom na kraju black flaga samo što je sad odrasla.
Skuzio sam da mu je kćer. Ali otkud se stvori njegov sin onda? Komu je zena na kraju posto je prikazalo haytana? :D
http://assassinscreed.wikia.com/wiki/Tessa_Kenway


*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #261 : 02. Prosinac, 2013., 18:21 »

Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #262 : 02. Prosinac, 2013., 21:29 »
Presao igru danas i stvarno je odlicna, bolje nego sto sam ocekivao. Otvoreni i jako zanimljiv svijet sa hrpetinom stvari za radit, pomorske bitke, istrazivanje, ronjenje, lov, ribolov...Ali prica mi je najveci minus. Ne mogu reci da je losa, jer nije, ali moglo je to malo bolje.
Niti jedan sporedni lik nije dovoljno iskoristen, neki se pojave doslovno tri puta kroz igru i to je to. Onda jos i nacin na koji neki likovi okoncaju zivot, samo se najednom dogodi neka random misija u kojoj su scenaristi odlucili ubiti jednog od njih, bez nekakvog posebnog razloga, nepovezano za pricu i sve ostalo. Samo eto, dogodilo se.
Kao pravi primjer toga cu navesti Blackbeardovu smrt.  

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #263 : 02. Prosinac, 2013., 21:37 »
On je bar umro u bitki :D Ali stvarno mi je bzv sto je Charles Vane prolupao na otoku i onda ga nadjes u zatvoru :D

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #264 : 02. Prosinac, 2013., 23:02 »
On je bar umro u bitki :D Ali stvarno mi je bzv sto je Charles Vane prolupao na otoku i onda ga nadjes u zatvoru :D
Crosby,nije u bitki,nego u bitci.

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #265 : 02. Prosinac, 2013., 23:22 »
On je bar umro u bitki :D Ali stvarno mi je bzv sto je Charles Vane prolupao na otoku i onda ga nadjes u zatvoru :D
Crosby,nije u bitki,nego u bitci.
Ispricavam se gospon.

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #266 : 02. Prosinac, 2013., 23:44 »
Nema problema.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #267 : 03. Prosinac, 2013., 01:29 »
Počeo sam zbrajat na papir koliko igram igru, no varirat će u nekakvih sat vremena.
Zasada sam na 60-om satu i još imam čuda za napravit u igri. Tek sam riješio sve naval fortove. Sve veće gradove sam također riješio.
Ostalo mi par neotkrivenih otoka/mjesta, hrpa uncharted crateova i animus fragmenta.

Neznam u kojem sam dijelu priče, ali pretpostavljam da nije još blizu kraj, kada imam toliko toga za riješiti.
Zasada nisam niti jednom uspio legendarni brod potopit, no pretpostavljam da je to zbog toga što nemam full armor (još mi jedan fali) te nemam svu artiljeriju na maximumu.
Slažem se s Yurijem i WEAPONX-om o kvaliteti igre.

Bojim se opet pisat sveukupan dojam kada platiniram, odnosno kompletiram igru.
Zasada uz TLoU i GTA V najkvalitetnija igra godine i neusporedivo bolja, imerzivnija i u svakom segmentu uznapredovala od svih igara u AC serijalu.
Pošto imam cijeli serijal na Steamu, pričekat ću da izađu svi dodaci za ovu igru, pa ću gotovo sigurno ju uzet kad tad.
Nikada dosada od kada igram igre, nisam uživao u istraživanju svakog kutka igre.

A količina sadržaja je stvarno nevjerovatna. Gotovo sam siguran da mogu dogurati do 100 sati igre.
Što je poprilično wow. Plus kada god krenem u igru, zadržim se najmanje dva sata u komadu.
Genijalan posao Ubisofta.

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #268 : 03. Prosinac, 2013., 09:35 »
Ja sam poceo opet prelaziti. Izgubio sam volju nastaviti igrat sa dosadasnjim acc jer sam presao sve Main misije i onda izgubim volju igrat ovako bzv. Tako da sam poceo ponovo prelaziti s time da necu raditi main misije, samo postepeno i polako. :D

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #269 : 03. Prosinac, 2013., 10:14 »
je igrao netko pirates of the caribbean tamo iz 2003? sve ovo što čitam me bolno podsjeća na ovu igru pa me zanima baš kako bi usporedili AC4 i piratese, obzirom da su mi ti piratesi jedna od najdražih igara ikad


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9