HCL.HR

Battlefield 3

  • 428 Odgovora
  • 115101 Hitova
*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #120 : 27. Siječanj, 2012., 21:32 »
Za kolko love bi se mogo samo key rješit? ima netko da je tako uzimao?

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #121 : 28. Siječanj, 2012., 07:16 »
A morao se video izgubit na prijasnjoj stranici zbog jednog posta, morao je.  :wildboy:

Ridiculously Fun BF3 Dogfight

 :hiha:

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #122 : 29. Siječanj, 2012., 13:35 »
battlefield 3 james bond moment. lol Neznam jel bilo, ali je.  :ave:

@Yuri

Dobar vid, samo šteta što ga nije uspio sredit.
« Zadnja izmjena: 29. Siječanj, 2012., 13:39 zg_rider111 »


*

coksa

  • *
  • 46
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #123 : 29. Siječanj, 2012., 21:33 »
Imam Intel Core i3 2100 (Sandy Bridge), Nvidia 9800 GT 1GB, 4 GB RAM, mogu li s time pokretat na mid detaljima, s 45+ fps-a?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #124 : 29. Siječanj, 2012., 22:56 »
Možeš, tako i tako su medium = utlra detalji. Nevidim nikakvu razliku s GTX 570

*

coksa

  • *
  • 46
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #125 : 30. Siječanj, 2012., 20:29 »
Da, zato mi nije prioritet vrtit na high jer već imam high na mid lol


*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #126 : 03. Veljača, 2012., 21:58 »
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #127 : 05. Veljača, 2012., 16:35 »
Poceo igrat. Id: Yurster  :hiha:

Cudi me sto nije detaljnije napisano o nekim stvarima u igri ovdje u topicu.
Mogu reci da sam jebeno odusevljen multiplayerom. Kad se malo upoznaju mape, mogucnosti su ogromne.
Nije mi toliko zabavno zbog same borbe, vec zbog cinjenice da uvijek postoji nekoliko ruta do nekog cilja. I realno, moze se napredovati u levelima bez ijednog ispaljenog metka, ako tako bas zelite igrati. Spotting, healanje i reviveanje, support klasa koja daje ammo packove - skoro svaka akcija u kojoj radite nesto za vas team ili squad daje bodove.

Dizajn same igre zapravo potice promjenu klasa tijekom matcha, ovisno o situaciji.
Imate snipera iza nekog dobrog zaklona, ali nema krov nad glavom?
Uzet support klasu i zapaprit ga mortarom.
Ili assault i grenade launcher.

Nekoliko protivnika je zasjelo u zaklon i salje kisu metaka svaki put kad provirite iza ugla?
Assault i grenade launcher sa smoke granatama.
Zadimite sve ispred njih, sprintate na bok ili iza leda te grupe i gg.

Protivnici poceli zesce campati i pokrivati jedni druge? Uzeti recon klasu sa mobile radio spawn gadgetom, postavit spawn point negdje na boku ili iza leda protivnika i ostatak vaseg teama dolazi preko tog spawna dokle god ga protivnik ne unisti ili vi ne poginete. Ili assault+smoke grenade pa navalite svi grupno kroz dim.

Ima par mapa koje uopce nemaju vozila, od kojih je Operation Metro najimpresivnija. Doduse, Metro je najbolji u TDM-u, u Conquestu postaje campfest. U TDM-u se borba postupno seli iz dijela podzemne zeljeznice, pa u zgrade i na otvorene ulice, ovisno o tome gdje igra odluci spawnati grupe.

Nema situacije za koju ne postoji kontra i to me zapravo najvise odusevljava. Stvar postaje jos bolja time sto vam se sve vise i vise mogucnosti otvara sto duze igrate. Za skoro sve radnje dobivate EXP, koji eventualno otkljucava attachmente za vasa oruzja, specijalizacije za klase, dodatna oruzja ili gadgete ala mortar/MAV(mobilni spotter i motion senzor) i cak dodatke za vozila.

tl;dr

Battlefield 3 rula kristove.  :hug

EDIT:

Nego, sakam kitu u helikopterima/jetovima. Posebno u mlaznjacima. Ima negdje nekakav tutorial za setup kontrola i tako to?

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #128 : 05. Veljača, 2012., 18:52 »
Budem te dodao. :ementaler:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #129 : 06. Veljača, 2012., 11:42 »
Mucilo me disconnectanje u multiplayeru u pocetku. Svakih 10-30 minuta bi igra crashala i vratila me natrag na desktop.
Na kraju ispada da je za to bio odgovoran retajni Punkbuster, kao i u svim igrama koje su ga do sad koristile.  :tired:

Dakle, par stvari:

1.) Punkbuster i uPnP na Thompsonovim routerima se ne vole iz nekog razloga. Jednostavno u izborniku routera ugasite uPnP i probajte igrati. Ako igrate uspjesno duze od 30 minuta, gg. Probajte to napravit i na drugim routerima ako vas muci disconnectanje.
2.) Realtekove integrirane zvucne kartice, tj. njihovi driveri i Punkbuster se ne slazu. Tipicno updateajte drivere na najnoviju verziju i/ili smanjite kvalitetu zvuka u opcijama drivera na 16bit/44Khz(CD Quality).

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #130 : 06. Veljača, 2012., 21:06 »
Eto instalirao si ga danas na laptop! Radio na 5 FPS-a i bez zvuka, laptop skoro da mi se nije zapalio!  :tired:

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #131 : 06. Veljača, 2012., 21:11 »
Mucilo me disconnectanje u multiplayeru u pocetku. Svakih 10-30 minuta bi igra crashala i vratila me natrag na desktop.
Na kraju ispada da je za to bio odgovoran retajni Punkbuster, kao i u svim igrama koje su ga do sad koristile.  :tired:

Dakle, par stvari:

1.) Punkbuster i uPnP na Thompsonovim routerima se ne vole iz nekog razloga. Jednostavno u izborniku routera ugasite uPnP i probajte igrati. Ako igrate uspjesno duze od 30 minuta, gg. Probajte to napravit i na drugim routerima ako vas muci disconnectanje.
2.) Realtekove integrirane zvucne kartice, tj. njihovi driveri i Punkbuster se ne slazu. Tipicno updateajte drivere na najnoviju verziju i/ili smanjite kvalitetu zvuka u opcijama drivera na 16bit/44Khz(CD Quality).
meni tako isto. tad sam apdejtao driver do kraja, restart komp i pokrenuo igru na low, jer male su sanse da mogu igrat na medium (nije mi smece komp, nego igra ima tehnickih problema  :tired:)
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #132 : 06. Veljača, 2012., 22:31 »
Nije problem u igri, nego u Punkbusteru, kao sto napisaoh. A mozda ti je i komp smece.  :hiha2:
Imam za danasnje pojmove prosjecan komp(C2D E7500, 4GB DDR2, Radeon 5830), a multi mi leti na high-ultra. Doduse, u vecim guzvama padne na 20-ak FPS, pa drzim radije na medium.

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #133 : 06. Veljača, 2012., 22:36 »
moguce da je problem u punkbusteru jer kad stavim na medium nakon 5 min se crasha, a ide mi 60 fps na high.
i ne, komp mi nije smece.  :hiha2:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #134 : 06. Veljača, 2012., 22:38 »
Onda napravi jedne od one dvije stvari koje sam napisao gore. Ili update Realtekovih drivera, ili iskljucit uPnP na routeru.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9