HCL.HR

Diablo 3

  • 682 Odgovora
  • 163945 Hitova
*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Diablo 3
« Odgovori #435 : 23. Travanj, 2012., 14:11 »
Ne znam to. Poznato je da ima trapeze :kava: :hiha:

A da, jesu malo... neodlicni :hiha: Oduvijek mi je zapravo rulalo sto je Diablo imao monologe, i dobro su bili napisani uglavnom.

Odg: Diablo 3
« Odgovori #436 : 23. Travanj, 2012., 14:15 »
Iskreno, ne sjećam se dijaloga i monologa iz prošlih nastavaka previše.
Ali ovo je katastrofalno.  :hihi:

The Skeleton King:
"The fallen star has awaken me. Now all shall suffer as I have suffered."  :fpalm:
DURRRRRRR

I općenito razgovori idu otprilike u stilu "OH NO MONSTERS" "I WILL KILL THEM WRARRR"
Bijedno.

Odg: Diablo 3
« Odgovori #437 : 23. Travanj, 2012., 14:18 »
s wizardom sam se morao heltati par puta al tek kad mi ekran pocrveni, u principu ima dosta (previse?) onih health globeova, pa potiona i ne treba. mislim da wizard ima najmanji helath na pocetku. dok s witch doctorom nisam morao, on ima puno armora s automatskom regeneracijom healtha i u principu on ne ulazi u blisku borbu jer ima one zombie dogse na koje se neprijatelji orijentiraju.

a sad jel je igra previse poglupljena i/ili olaksana jer se mana ful brzo automatski regenerira, ne treba puno health potiona i ne mozes odabrati skillove za lvl up je drugo pitanje... presao sam betu a nisam potrosio niti novcic, imam nekolko desetaka tisuca golda, ocekivao sam da cu ipak morati kupovati potione, kad ono nista.

dijaloge sam preskocio.  :hiha: 

Odg: Diablo 3
« Odgovori #438 : 23. Travanj, 2012., 14:25 »
To što ne možeš odabrati skillove pri level upanju ne znači da je igra poglupljena.
Ako išta, Diablo 3 će imati i više različitih buildova.

Dosta je iritantan Diablo 2 sa svojim glupostima u svom RPG sistemu.

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Diablo 3
« Odgovori #439 : 23. Travanj, 2012., 14:30 »
Nezz, s demon hunterom mi je pecto lakše bilo igrat nego s wyzardom. Razlog tome je što demon hunter ekšli radi solidan dmg, dok ovom govnetu od čarobnjaka treba 5 minuta da ubije zombija. Jednog. :fpalm:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: Diablo 3
« Odgovori #440 : 23. Travanj, 2012., 14:33 »
Oš odigrat sa mnom coop, friend? =(

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Diablo 3
« Odgovori #441 : 23. Travanj, 2012., 14:34 »
Sad ne mogu. Moram na facultæt :hiha2: Do kad se bota može play? =)
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: Diablo 3
« Odgovori #442 : 23. Travanj, 2012., 14:37 »
do 7

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Diablo 3
« Odgovori #443 : 23. Travanj, 2012., 14:37 »
Šteta :wildboy: Nisam je ni prešao :hihi:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: Diablo 3
« Odgovori #444 : 23. Travanj, 2012., 14:37 »
 :mrs:

Bijedniče.

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Diablo 3
« Odgovori #445 : 23. Travanj, 2012., 14:41 »
Hej, prijatelju! Kad mi bude trebao netko za programiranje u Pascalu obratit ću se tebi ;) Sad moram off u pravi svijet imati posla s pravim problemima ;) Vjerojatno nisi čuo za to. Pozdrav ;)
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: Diablo 3
« Odgovori #446 : 23. Travanj, 2012., 14:53 »
oprobao sam još preostale 2 klase  (wizard i  witch doctor), samo na brzinu do levela 3 čisto da vidim.   wizard je relativno ok, samo možda  preslab (i prva 2 skila su dost jadna), dok je witch doctor jednostavno nebulozan. Tako nešt ne pripada tamo i nema nikakvog smisla....  bilo mi je smiješno gledati kako baca na neprijatelje staklenke s paucima; mogu si mislit kakvi su mu daljni skilovi.

 općenito je bed u igri što je realna kvaliteta grafike otprilike na razini igara iz 2007. godine (Direct X 8) , i sad oni su to prilično dobro zamaskirali sa nekim svjetlosnim efektima i općenito artističkim stilom mapa, ali ako se malo bolje zagledate, u biti to je dosta loše za današnje pojmove.     

 Što se tiče prelaganosti igre o čemu mnogi govore, vjerujem da je riječ samo o beti i da su to namjerno stavili samo zato da ljudi ne bi morali previše razmišljati o healthu i živcirati se kad umru, u igri kad izađe će sigurno biti potpuno drukčija situacija što se tiče regeneracije itd.

 i još jedna stvar što mi je glupa su itemi, koji su preslični među sobom, tako da na "sive" i "bijele" uopće nisam ni obraćao pozornost, i nadam se da će uvest opciju ALT da se highlightaju itemi na podu, a ne ovako automatski (osim golda ofc). I još bih rekao i to da mi se općenito gameplay čini dooosta monoton i zaglupljujuć, čak i za hack'n'slash RPG.  Pretpostavljam da je to zato da bi što više ličilo kakvom MMORPG grindu.

 mislim da neću više ni stić odigrat do večeras tako da općenito zasad mi je dojam za igru - umjereno dobro, ništa spektakularno; igrati ako se nema ništa bolje.

Odg: Diablo 3
« Odgovori #447 : 23. Travanj, 2012., 16:24 »
kolko ce kostati diablo 3 i na koje nacine se moze nabaviti kod nas?

Odg: Diablo 3
« Odgovori #448 : 23. Travanj, 2012., 16:51 »
Algoritam i slične trgovine. Ili naručivanje s neta.

Nego, ovo definitivno nije točno baš onakav gameplay kakav će biti u konačnoj igri.
Jer ono, ne troše mi se uopće itemi. Mislim, sva oružja, armor i slično su mi još uvijek u savršenom stanju. Koliko god ih koristio.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Diablo 3
« Odgovori #449 : 23. Travanj, 2012., 19:47 »
Nisam stigao odigrat betu.  :wildboy:


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9