HCL.HR

FIFA 14

  • 381 Odgovora
  • 122856 Hitova
*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: FIFA 14
« Odgovori #270 : 31. Listopad, 2013., 20:18 »
Ma radilo je meni sve bez problema prije nego što sam nabavio original,samo moraš skinuti posljedni update mislim da je verzija 4,javi mi se na PM ako imaš problema..

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: FIFA 14
« Odgovori #271 : 31. Listopad, 2013., 22:44 »
kako nema ?? koliko ja znam odavno je tu za skinuti,kao i crackovi...samo sto nikako to meni nece da proradi...

Koliko sam skužio ima crackova no užasno je bugovito. Svaki duel i faul je crveni karton, fizika lopte je sjebana, vrijeme na terenu je stalno snježno itd.
Najbolje ti je skinuti demo i patch od moddingwaya da imaš hrpu ekipa. :ementaler:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: FIFA 14
« Odgovori #272 : 31. Listopad, 2013., 23:08 »
Sve je to popravljeno..

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: FIFA 14
« Odgovori #273 : 31. Listopad, 2013., 23:14 »
šalji u inbox upute onda pls,, :(
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: FIFA 14
« Odgovori #274 : 03. Studeni, 2013., 23:39 »
SEASON 13/14 REPORT



Nakon tri odigrana kola u Premijer ligi,na red je došao Capital one Cup gdje nailazim na Chesterfield,prvo poluvrijeme bilo je očajno,Chesterfield preko Talbota daje smiješan gol u 45.minuti te poluvrijeme završava sa rezultatom 1:0. Ipak u drugom poluvremenu pravimo promijene te igramo ofenzivno,par velikih prilika koje nisam znao iskoristiti ali onda kada je trebalo najbolji igrač sezone Assaidi u 65' minuti nalazi put do mreže,tako nastavljam sve do kraja a kada sam se već počeo pripremati za produžetke Assaidi prima loptu 16 metara od gola te fantastičnim lobom vodi me u drugi krug natjecanja u 93' minuti..



Nastavljamo sa takmičenjem u Premijer ligi gdje u 4. kolu dočekujem Manchester City i da ne povjerujete i u toj utakmici Stoke City ostaje neporažen,u 42' minuti Kompany poklanja loptu Crouchu koji bilježi 4. ligaški pogodak te tako prvo poluvrijeme završava u moju korist,no već u drugom poluvremenu u 48' minuti Jovetić daje gol te do kraja utakmice ostaje rezultat 1:1.



U Premiershipu u 5.kolu idem na gostovanje Arsenalu druga veoma teška utakmica zaredom ali prva je završila neočekivano kao iz bajke nadam se istom scenariju i u ovoj utakmici. Ipak ne već u 3' minuti Arsenal dolazi do vodstva preko Rosickya. "Topnici" nastavljaju sa ofenzivnom igrom te stvaraju priliku za prilikom,Begović na golu je branio sve što je mogao sve do 42' minute kada na odličan prodor te ubačaj Rosickya glavom loptu u gol plete Oxlade-Chamberlain. I u drugom poluvremenu isti scenarij Arsenal napada i napada dok Stoke samo gleda,Rosicky mi ni u 76' minuti ne ostaje dužan te daje identičan pogodak kao u 3' minuti. Za kraj Stoke City 0 Arsenal 3 iako i moram biti zadovoljan rezultatom na osnovu igre moje ekipe..



Nastavljamo i sa Capital One kupom,idem u goste Burnleyu očekujući laganu pobjedu no totalno druga scena na terenu Burnley doslovce dominira prvim poluvremenu koje je bilo čista nula posebno za moju ekipu.. Ipak u drugom poluvremenu Stoke City pruža drugi pristup što dovodi do prve šanse i ujedno gola u 56' minuti kada Whelan krade loptu te nabacuje Crouchu a sada svi znamo visinu ovoga čovjeka tako da se je već znalo šta će biti. Ipak u 65' minuti kapiten Stoke Citya Shawcross poklanja loptu igraču Burnleya Ingsu koji daje gol za povratak domaćina u igru. No samo što sam krenuo sa centra dajem gol opet odličan prolaz Whelana koji nabacuje loptu Crouchu i rezultat je 2:1. I kada sam već upisao novu pobjedu u zadnjim sekundama utakmice nespretno izlazi Begović a još gore reaguje štoper Huth te primam gol. Produžetci nisu donijeli ništa posebno tako da se je odlučivalo udarcima sa bijele točke gdje sam bio siguran te pobijedio rezultatom 4:2..




Kako izgleda tablica Premier Liga nakon pet odigranih kola:


Do slijedeće nedjelje ugodno vas pozdravljam !

*

djaka

  • *
  • 54
Odg: FIFA 14
« Odgovori #275 : 07. Studeni, 2013., 13:01 »
evo uspio sam srediti napokon fifu,al ne mogu nikako kontrole...imam probleme sa joystickom...

pokusao sam i sa onim xbox 360ce emulatorom ili kako vec...al mi se dogodi to,da mi joystick registrira kao dva...i sve radim dvostruko ingame...a npr taj emulator mi sve normalno radi na narutu
Et fidei ad Deum meum Hajduk...

*

djaka

  • *
  • 54
Odg: FIFA 14
« Odgovori #276 : 09. Studeni, 2013., 15:26 »
zna li tko rijesenje ??
Et fidei ad Deum meum Hajduk...

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: FIFA 14
« Odgovori #277 : 09. Studeni, 2013., 15:33 »
Možda je zbog ilegalne verzije. Meni kontrole rade normalno.

*

djaka

  • *
  • 54
Odg: FIFA 14
« Odgovori #278 : 09. Studeni, 2013., 15:39 »
a moze biti...

inace zna li tko nekakav drugi nacin da pokusam srediti kontrole osim xbox 360 ce... ?
Et fidei ad Deum meum Hajduk...

*

djaka

  • *
  • 54
Odg: FIFA 14
« Odgovori #279 : 12. Studeni, 2013., 20:56 »
zar bas nitko ne zna :P ? postajem ocajan ahahahahaha,igra mi se fifa xD
Et fidei ad Deum meum Hajduk...

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: FIFA 14
« Odgovori #280 : 12. Studeni, 2013., 21:04 »
Kupi original verziju :thumbs:

*

djaka

  • *
  • 54
Odg: FIFA 14
« Odgovori #281 : 12. Studeni, 2013., 21:16 »
cekam neki veci popust ili tako nesto,nisam bas nesto pri lovi trenutno :P
Et fidei ad Deum meum Hajduk...

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: FIFA 14
« Odgovori #282 : 12. Studeni, 2013., 21:20 »
A nez šta onda očekuješ da ti kažemo, znaš da je na HCL-u zabranjen razgovor o piratskim verzijama

*

djaka

  • *
  • 54
Odg: FIFA 14
« Odgovori #283 : 12. Studeni, 2013., 21:21 »
razumijem sve to :p

al sam samo pitao sto se tice xbox emulatora :P
Et fidei ad Deum meum Hajduk...

*

SimeKZ

  • *
  • 128
Odg: FIFA 14
« Odgovori #284 : 13. Studeni, 2013., 21:24 »
https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro

Molio bih vas decki da sirite dalje, Subate, komate i lajkate kanal... Novi sam, krenuo sam tek... svaki dan ce biti novi video :piva:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9