HCL.HR

PES 2008

  • 390 Odgovora
  • 85989 Hitova
*

Pinki

  • ****
  • 946
  • gej is okej
Re: PES 2008
« Odgovori #240 : 07. Studeni, 2007., 01:24 »
igro, igro i igro i zastio se ... onak neznam, nemogu nikak napravit nes prewunder novo da se mogu igrat cijeli tjedan  :tired:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: PES 2008
« Odgovori #241 : 09. Studeni, 2007., 17:57 »
napokon i ja nabavio svoj primjerak. i tek sad mogu sudit o njoj malo više.

igra je ok, ali ni blizu šestice, iako je realnost fakat dosegla svoj krov. :D

uglavnom, jer bi mi netko sa slabijom karticom mogao reć kako igra igru. ja sam zaključio da mi se manje brejka na većoj rezi i medium, nego na low i 800x600

za kaj služi onaj vsync i onaj frame rate nešto? ima to kakve veze kad je upaljeno ili ugašeno i kaj je bolje po vama.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: PES 2008
« Odgovori #242 : 09. Studeni, 2007., 18:05 »
vsync ti makne onu crtu kaj zna ić preko ekrana na uštrb fps-a, ja bi na tvom mjestu to isključio ako imaš slabiju karticu
a ovo drugo ne znam kaj je

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: PES 2008
« Odgovori #243 : 09. Studeni, 2007., 20:33 »
Meni za PES 2008 obavezno upaljen vsync ( tj. u aplication controled modu ) jer igra postane pre pre brza kad stavim vsync always off...

Re: PES 2008
« Odgovori #244 : 09. Studeni, 2007., 20:36 »
vsync i frame skip mi je upaljeno. prije znalo onako zatrzat al kad sam upalio frame skip više ne.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: PES 2008
« Odgovori #245 : 12. Studeni, 2007., 15:30 »

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: PES 2008
« Odgovori #246 : 12. Studeni, 2007., 19:38 »
vjerojatno stavljaju random igrače :dancing:

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: PES 2008
« Odgovori #247 : 12. Studeni, 2007., 20:28 »
ane :ave:

btw, ja mislim da svim ovim soccer simulacijama fali ono nešto što razlikuje kompjutorski igru od pravog života, pravilno (realno) ponašanje igrača, te reakcije svih u igri (npr. sudaca i golmana).. npr. gta će koristiti novu euphoria engine tehnologiju koja će napravit da pad svakog peda na naš metak bude realan i svaki put drukčiji (ponavljanje istog pada bi bio moguć 1:10000).. možda da isti taj engine stave u to kad neki igrač zaroni u vašeg i ovaj padne svaki put drukčije i kak padne (na koji dio tijela i kojom silinom) tako se određuje injury. i nisu to babske priče, tak se tehnologija razvila da je sve moguće napravit uz dosta truda.. a kao što je napisano u temi od rece PES08, konami se uljenio :wildboy:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: PES 2008
« Odgovori #248 : 12. Studeni, 2007., 21:58 »
ma mislim da pes ide dobrim putem. jer kad je tek došla ona uber promjena u trećem ili 4om nastavku i meni se ispočetka činilo da je igra malo loša. nisi mogao davat one uber lopte sa l1 trokut na owena koji bi to 100% spremio u gol. cijela fizika se promjenila, više je ocjena ulazilo u kalkulaciju skilla. sve je to u početku izgledalo čudno.

onda su izašla dva nastavka i sa šesticom je sve konačno sjelo na svoje mjesto, dosegao se vrhunac gameplaya kojeg smo znali do tada.

sada kad je on promijenjen naravno da nam je opet sve čudno, treba se malo više priviknut, ali ja već sad znam da to tak treba bit, da golmani stalno griješe, da vidić ne može odigrati loptu s očima i da samo ronaldo, kaka, ronaldinho i messi imaju skill prolaziti kroz igrače kao kroz putar. to kaj ti jednom u tekmi uspije predribljat dvojicu sa balabanom ne znači da balaban takav skill nema u stvarnosti nego on to u stvarnosti nikad ne radi. zato je glupo govorit kak je ovaj pes glup jer se igra svodi na uzimanje bilokojeg igrača i dribljanje do mile volje. jer je to iskušano ( s moje strane) i nemoguće stalno raditi.

ali što se tiče realnosti, onih povika na terenu, jecanja kad liku ukližeš u noge...nitko ne spominje da je ovo prvi pes u kojem je moguće simulirati, prvi pes u kojem mi sudac (zbog buga ili kulnosti igre) NIJE sudio zaleđe koje se na replayu pokazalo da stvarno je zaleđe. i to metar, dva debelo zaleđe. tim pravcem pes treba ići.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: PES 2008
« Odgovori #249 : 12. Studeni, 2007., 23:49 »
upravo to i je cilj ove igre, polako (puževim korakom) uvest realnije funkcije

Re: PES 2008
« Odgovori #250 : 13. Studeni, 2007., 12:41 »
Se može negdje maknut automatsko mijenjanje igrača ?

Česti primjeri kod mene:

1) trčim za igračem u kontri, odjednom mi se prebaci na igrača koji je 20-ak metara dalje od igrača sa loptom. Igrač ima ogroman prostor i naravno zabija gol.  :tired:

2) Šprintam prema lopti da ispucam iz svog šesnajsterca, igrač stane ispred lopte jerbo se promijenio na drugog igrača.


I puno sličnih sičuejžonsa.  :tired:

Re: PES 2008
« Odgovori #251 : 13. Studeni, 2007., 12:49 »
 :tired:

player settings ---> kocka (ili na tipkovnici gdje pucaš) ---> i smanjiš ono prvo na manual
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Re: PES 2008
« Odgovori #252 : 13. Studeni, 2007., 13:38 »
Hvala.  :ementaler:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: PES 2008
« Odgovori #253 : 16. Studeni, 2007., 12:27 »
jučer sam prvi put istinski zavolio novi pes.

dao sam loptu sa očima na balabana i to sa vrdoljakom. po zraku. sa običnim krugom. to mi nikad nije uspjelo. i zabio sam gol.

volim ovaj pes zato jer je tolko stvari moguće.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Re: PES 2008
« Odgovori #254 : 16. Studeni, 2007., 12:32 »
dobro, to je bilo moguće i prije  :dancing:

ali evo, i meni se sve više i više sviđa.  :ementaler:
danas posle škole stavim par golova i tak.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9