HCL.HR

Pro Evolution Soccer 2010

  • 369 Odgovora
  • 74098 Hitova
Odg: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #225 : 21. Listopad, 2009., 19:06 »
da igra je totalno upropastena tom brzinom, odbijanjem, golmanima, sudcima, bugovima..

a i bilo bi ljepo da ima ovakvog slavlja^^ http://www.24sata.hr/video/zabio-gol-i-onda-otisao-na-tribinu-pljeskati-sam-sebi/140981

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Odg: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #226 : 21. Listopad, 2009., 23:56 »
2 dana igrao samo PES, i sad ide deinstall za sva vrimena. Probat cu i sljedecu verziju, i onu nakon te itd.
No ovo se ne isplati igrati. A sve sam vise istog misljenja i za 2k10.... :wildboy:

*

faca_sk

  • **
  • 184
  • 4ever2gether
Odg: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #227 : 22. Listopad, 2009., 10:12 »
R. Kovač u Dinamu rula, a Morales je u banani  :ementaler:
Dok nema lava u indexu, za mene je labud kralj životinja

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Odg: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #228 : 22. Listopad, 2009., 10:40 »
Jel postoji onaj fix za rezoluciju?  :wildboy:
Da probam u normalnoj rezoluciji prije neg je maknem. GG Konami, najjači ste.
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

Odg: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #229 : 22. Listopad, 2009., 10:52 »
 :hiha2:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Odg: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #230 : 22. Listopad, 2009., 11:36 »
Pederu, klika sam na smajlić u nadi da je fix u njemu.  :wildboy:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

Odg: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #231 : 22. Listopad, 2009., 11:46 »
 :hihi:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Odg: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #232 : 22. Listopad, 2009., 14:27 »
Kapetan espanyola koji je umro prije vise od pola godine i dalje je uredno u igri, i dalje je kapetan... Daj jebote :bonk:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #233 : 22. Listopad, 2009., 16:15 »
Čitam ovaj topic već dva dana i nisam mogao vjerovat da pljujete po pesu, s obzirom da mi je demo bio preodličan, na razini pes6 gameplay i sve, instaliram tako ja danas u tmurno jutro poslje noćne desetku i krenem igrat, i nemogu vjerovat svojim očima, ni blizu onog iz demoa, lopta se jebeno odbija od svakog igrača ko na fliperu, neki igrači iako upravljaš s njime i lopta je 3 m od igrača on neče potrčat nego stoji i bleji, par od 4 primljena gola, 4 su tako smiješna da je to sramotno, igra je prebrza, AI tolikom brzinom dodaje loptu da je to naučna fantastika koju ni sadašna barca nemože dostić, nemogu oprosti što ne maknu, da ako igrač je ljevonog i nađe se u situaciji da puca s desna, onda pucaj s nogom koja ti je jača, a ne da se nagne u pravu stranu i onda kontra nogom puca, to mi je neshvatljivo. Dveiosmica je bila katastrofa, već devetka je bila puno puno bolja, dobar gameplay sa sitnim propustima, ali ovih pecto koraka u nazad s propustima, bolje da je ni ne izdaju više, Hann, brijem da se po prvi put s tobom slažem na ovom forumu, ovo ide uninstal vjerovatno, još ću joj dat šansu malu, ali probabli forlife goodby

Odg: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #234 : 22. Listopad, 2009., 16:45 »
Čitam ovaj topic već dva dana i nisam mogao vjerovat da pljujete po pesu, s obzirom da mi je demo bio preodličan, na razini pes6 gameplay i sve, instaliram tako ja danas u tmurno jutro poslje noćne desetku i krenem igrat, i nemogu vjerovat svojim očima, ni blizu onog iz demoa, lopta se jebeno odbija od svakog igrača ko na fliperu, neki igrači iako upravljaš s njime i lopta je 3 m od igrača on neče potrčat nego stoji i bleji, par od 4 primljena gola, 4 su tako smiješna da je to sramotno, igra je prebrza, AI tolikom brzinom dodaje loptu da je to naučna fantastika koju ni sadašna barca nemože dostić, nemogu oprosti što ne maknu, da ako igrač je ljevonog i nađe se u situaciji da puca s desna, onda pucaj s nogom koja ti je jača, a ne da se nagne u pravu stranu i onda kontra nogom puca, to mi je neshvatljivo. Dveiosmica je bila katastrofa, već devetka je bila puno puno bolja, dobar gameplay sa sitnim propustima, ali ovih pecto koraka u nazad s propustima, bolje da je ni ne izdaju više, Hann, brijem da se po prvi put s tobom slažem na ovom forumu, ovo ide uninstal vjerovatno, još ću joj dat šansu malu, ali probabli forlife goodby

To. +1 na reputaciju.
+ ako iznad igraća nije oznaka da upravljamo s njime, a lopta ide prema njemu, samo tako će se odbiti od njega kao od stupa. A i to mjenjanje igraća je oduvijek bilo usrano a posebno sad. 20 sec moram stiskati R1 da mi se promjeni na kojeg igraća želim a tada je već kasno. Prevelik je srazmjer između megapopularnih klubava i onih malo manje takvih. Igrati Dinamo-Zvezda utakmicu i Real-Barca je kao svije različite igre. Oke, to i jesu dva različita, neusporediva svijeta, ali ovo... Pretjerano. Igra je dosadna ko kurac. AI ima toliko besmislenih i beskorisnih dodavanja da popizdiš trčeči za loptom između njih. A od njih nikakve konkretne opasnosti, jedino ako ti ispadne pola momčadi. Golmani svaki put identično ispucavaju loptu, puste da se odbije od njih par metara i onda uvijek nađu jednog svog igraća među mojih 8 blizu mog šesnajsterca :( Žalosno.
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

Odg: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #235 : 22. Listopad, 2009., 18:20 »
AI ima toliko besmislenih i beskorisnih dodavanja da popizdiš trčeči za loptom između njih. A od njih nikakve konkretne opasnosti, jedino ako ti ispadne pola momčadi.

ovo.

Demo >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> igra  :wildboy:

jebeno nevjerojatno  :hihi:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Odg: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #236 : 22. Listopad, 2009., 19:24 »
 :wildboy:

A ja još nisam ni probao igru. Sutra možda il preksutra.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #237 : 22. Listopad, 2009., 19:31 »
Meni je ok ovak. Sve mi je manje više dobro osim toga da je apsolutno nemoguće ikakav dribling primjenit. I to me zapravo jako nervira.
Za odhalat tekmu dvije tri na dan, ko bog. :ementaler:

*

faca_sk

  • **
  • 184
  • 4ever2gether
Odg: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #238 : 22. Listopad, 2009., 19:36 »
evo patch za dresove i još neke sitnice  http://pes2008editing.blogspot.com/2009/10/peseditcom-2010-patch-02.html

Features:

Correct league, cup & team logos
Correct league & team names
Correct names for European national team players
Faces for Misimovic, Salihovic, Dzeko, Ibisisevic, Tymoschuk and Novakovic
Dok nema lava u indexu, za mene je labud kralj životinja

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Odg: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #239 : 22. Listopad, 2009., 19:42 »
Čitam ovaj topic već dva dana i nisam mogao vjerovat da pljujete po pesu, s obzirom da mi je demo bio preodličan, na razini pes6 gameplay i sve, instaliram tako ja danas u tmurno jutro poslje noćne desetku i krenem igrat, i nemogu vjerovat svojim očima, ni blizu onog iz demoa, lopta se jebeno odbija od svakog igrača ko na fliperu, neki igrači iako upravljaš s njime i lopta je 3 m od igrača on neče potrčat nego stoji i bleji, par od 4 primljena gola, 4 su tako smiješna da je to sramotno, igra je prebrza, AI tolikom brzinom dodaje loptu da je to naučna fantastika koju ni sadašna barca nemože dostić, nemogu oprosti što ne maknu, da ako igrač je ljevonog i nađe se u situaciji da puca s desna, onda pucaj s nogom koja ti je jača, a ne da se nagne u pravu stranu i onda kontra nogom puca, to mi je neshvatljivo. Dveiosmica je bila katastrofa, već devetka je bila puno puno bolja, dobar gameplay sa sitnim propustima, ali ovih pecto koraka u nazad s propustima, bolje da je ni ne izdaju više, Hann, brijem da se po prvi put s tobom slažem na ovom forumu, ovo ide uninstal vjerovatno, još ću joj dat šansu malu, ali probabli forlife goodby

Nije vazno jel se slazemo ili ne, ta o ukusima se ne raspravlja. No PES je jos od PES6 otisao u divni k...
Barem za ozbiljnije igranje (aka 10-20 utakmica dnevno vs zivih protivnika online).. Da, cak i pes6. Samo sam ga tada igrao jer nije bilo nista bolje, pa mi nije ni bio toliko los...

To. +1 na reputaciju.
+ ako iznad igraća nije oznaka da upravljamo s njime, a lopta ide prema njemu, samo tako će se odbiti od njega kao od stupa. A i to mjenjanje igraća je oduvijek bilo usrano a posebno sad. 20 sec moram stiskati R1 da mi se promjeni na kojeg igraća želim a tada je već kasno. Prevelik je srazmjer između megapopularnih klubava i onih malo manje takvih. Igrati Dinamo-Zvezda utakmicu i Real-Barca je kao svije različite igre. Oke, to i jesu dva različita, neusporediva svijeta, ali ovo... Pretjerano. Igra je dosadna ko kurac. AI ima toliko besmislenih i beskorisnih dodavanja da popizdiš trčeči za loptom između njih. A od njih nikakve konkretne opasnosti, jedino ako ti ispadne pola momčadi. Golmani svaki put identično ispucavaju loptu, puste da se odbije od njih par metara i onda uvijek nađu jednog svog igraća među mojih 8 blizu mog šesnajsterca :( Žalosno.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9