HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1720919 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6810 : 05. Prosinac, 2009., 01:00 »
Faca ajde odjebi s tim stavom. Koji si ti kurac da mene patroniziras s forama "da ne shvacam MEDIJ", a u međuvremenu nisi kurca objasnio, pojacavajuci svoju intelektualnu nadmoc, potpognutu godinama TRAZENJA SEBE.  TI ZNAS STVARI. To je difolt.

Nabij se na kurac.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6811 : 05. Prosinac, 2009., 01:02 »
pijan je :hihi:

al isto tako je u pravu.

*

Illidan

  • ******
  • 3553
  • DECKI LOL
    • Hrvatska Cyber Liga
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6812 : 05. Prosinac, 2009., 01:04 »
 :ave: :ave: :ave: :ave:

wowimo te

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6813 : 05. Prosinac, 2009., 01:07 »
Faca ajde odjebi s tim stavom. Koji si ti kurac da mene patroniziras s forama "da ne shvacam MEDIJ", a u međuvremenu nisi kurca objasnio, pojacavajuci svoju intelektualnu nadmoc, potpognutu godinama TRAZENJA SEBE.  TI ZNAS STVARI. To je difolt.

Nabij se na kurac.

Internet osoba koja preispituje.
Naravno precjenjeno, ali zgodno sve u svemu.

I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.


*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6815 : 05. Prosinac, 2009., 01:13 »
Faca ajde odjebi s tim stavom. Koji si ti kurac da mene patroniziras s forama "da ne shvacam MEDIJ", a u međuvremenu nisi kurca objasnio, pojacavajuci svoju intelektualnu nadmoc, potpognutu godinama TRAZENJA SEBE.  TI ZNAS STVARI. To je difolt.

Nabij se na kurac.
Internet osoba koja preispituje.
Naravno precjenjeno, ali zgodno sve u svemu.

al kako je opušten i kežualan! pa to je divno! pametniji popušta, jel tako? wink wink. a faca je pametniji! o, da!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6816 : 05. Prosinac, 2009., 01:14 »
Dokazao si mi sad. Ironizirao si me. Steta da nemas nikakve osnove da tvoje ironiziranje znaci ikakav kurac. To ide i za tvoju superiornost na svim ostalim poljima. Znaci sve je to okej. Ali ti si toliko superioran da bi covjek pomislio da za to postoji kakva osnova. Znaci mozda sam ja glup. Mozda ne shvacam film kao medij. Ali, pajdo, ortače, zasto bi ga onda ti shvacao? Zasto jebote.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6817 : 05. Prosinac, 2009., 01:17 »
Ali, pajdo, ortače, zasto bi ga onda ti shvacao?

 :( :hihi: :ave:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6818 : 05. Prosinac, 2009., 01:28 »
Gle,

To ide i za tvoju superiornost na svim ostalim poljima.


Rashomon

film koji proispituje!
naravno precjenjeno, ali zgodno sve u svemu.


Ja sam taj koji glumi superiornost?
Ironija je u tome, grgure dragi, da ono što meni prebacuješ sam radiš. Tak da odjebi u troskoku.





Inače, di sam točno izjavio da ne shvaćaš MEDIJ?
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6819 : 05. Prosinac, 2009., 01:31 »
Ne neg me brine jel shvaća uopće film kao medij.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6820 : 05. Prosinac, 2009., 01:36 »
 :tired: U kontekstu čega je odgovor bio?

Nisam reko BUUU GRGA BILDER NE SHVAĆA UOPĆE FILM KAO MEDIJ ROFL!!1OWNED!!11
Neg odgovaram na tvoj upit šta me muči.




Ak je krivo shvatio, zaboli me.

Čist da se citiram;
Citat:
Edit; ne muči me tolko jel teb (il bilo kome drugom uostalom) dobar neki film il nije. Ne bitno, jel. Ukusi pičke materine. Al me živcira razbacavanje sa ''precjenjeno'' pojmovima.

Ide mi nakurac forsanje neke superiornosti bez pokrića. Odnosno isti onaj kurac zbog čega me sad ovdje proziva grgica.
Ak ne shvaćate ironiju novokomponovane situacije, jeb ga, možda ste stvarno retardi. :wildboy:
« Zadnja izmjena: 05. Prosinac, 2009., 01:39 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6821 : 05. Prosinac, 2009., 01:39 »
Totototo. Ajmo u krug.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6822 : 05. Prosinac, 2009., 01:46 »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6823 : 05. Prosinac, 2009., 02:43 »
ne kužim. ja superioran? po čemu ;(

moj komentar i značenje svakog dijela:

"film koji preispituje! (1)
Naravno (2,1) Precjenjeno (2,2), ali zgodno (3)"

1. osvrnuo sam se na zadnjih 15 minuta filma i "poruku" koju nosi te spike. neću spojlat, al bilo mi je malo lejm, iz današnje perspektive te zbog zaista premlakog "uvoda" u "poentiranje". uvod su događaji, a poentiranje je taj trenutak. Jednostavno nema opravdanja za takav moralno naporan kraj. nemogu objasnit ;(
2. Precjenjeno je, meni, iz današnje perspektive. Isto kao što mi nije precjenjeno još pecto isto starih i starijih filmova. ovaj jest. Cjenjen je od strane medija i kritike. Ušao sam, radi toga, u film sa velikim očekivanjima. Moja velika očekivanja su se malo razočarala, iako film naravno nije loš, nit sam to uopće rekao. On je jednostavno klasično naivan i plitak, ali eto takvi su filmovi bili. No ono što su mu prije bile najače strane to danas ne drži baš vodu i ja to nemogu baš pušit. precjenjen je. objasnio sam sada, zašto je po meni precjenjen. možda ja imam krivo značenje riječi precjenjeno. evo, sad sam se objasnio najbolje što sam mogao, pa mi možda možeš reći u čemu je problem.
3. Zgodan je. Znači cijenim ga jer ima vrijednosti koje ne spadaju u one koje me smetaju. Znači ima lijepu fotografiju. inovativnu naraciju. naglašenu teatralnost. kamera. etc. znači bio mi je dobar, nije dosadan, zanimljiv i lijep. Nikako loš film, ali opet, ništa posebno hvaljivo. Baš ono...zgodno. Možda sam izabrao glup pridjev. ali zgodno je onako, stupanj više nego "ok". sedmica. :wildboy:

popizdio sam na ono s medijem. i nemoj sad nešto to flipat, totalno sam shvatio na način na koji si htio da shvatim. Znači suptilno spuštanje mene kao takvog, a ustvari u dijalogu sa nekim trećim. baš ono, "koji nub". ok, super. na to ide tvoja superiornost.

Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6824 : 05. Prosinac, 2009., 03:09 »
Vidi, možeš i lijepo pisati. :wildboy:

I ono, ne spinam/flipam/kurac palac. Jednostavno je; nisam mislio na način na koji ti tumačiš -> očito sam se loše izrazio (vidim da je moguće krivo protumačiti ipak, jeb ga) -> shvatio si to već kako si shvatio, jel ->  imaš neku averziju nasprem mene pa si još dodatno nabrijan -> REJĐ!!1


Uostalom, jebote, pa da mislim si retaj, filmski analfabet, da ne kužiš medij il slično bi ti rekao direktno... Neam problema s time nit imam potrebu bit tajnovit il suptilan il neki treći kurac.  :wildboy:



Inače, tvoja točka pod rednim brojem dva je jako, jako zanimljiva i dalo bi se o tome raspravljat na lep način. U nekom odvojenom topiku, fkors. Očekivanja/hajp/starenje starih filmova, sa naglaskom na klasike. Mislim da je n00b bio neš slično davno i otvorio.  :wildboy:
« Zadnja izmjena: 05. Prosinac, 2009., 03:16 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9