HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1720790 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13155 : 16. Prosinac, 2012., 16:56 »
Nije jeftinije, ali za sve što kupiš dobiješ bodove i kad ih imaš dosta zamijeniš za ulaznice. Isti princip ko i 'Konzum kartica za bodove'.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13156 : 16. Prosinac, 2012., 16:57 »
Na istu šemu funkcionira i ona Stars Club kartica.

Osim što moraš potrošiti 200 kn ODJEDNOM da bi dobio besplatnu ulaznicu.
Na običan ne3D film. xD
#ludo

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13157 : 16. Prosinac, 2012., 16:58 »
Nije istina ovo šta govori, to je nešto drugo.


Ušteda je tipa 5-10 kuna. Mislim da je 25 kuna bilo koja projekcija bilo koji dan, a ovisno o dužini i EXTREME DVORANAMA dođe inače i do 35 karta?
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13158 : 16. Prosinac, 2012., 17:01 »
Pa ja i govorim za StarsClub. Ali inače možeš ti i popuniti anketu na njihovoj stranici i dobiti kod s kojim cijelu godinu kupuješ srijedom jeftinije ulaznice.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13159 : 16. Prosinac, 2012., 17:02 »
:ave::ave::loludara::loludara:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13160 : 16. Prosinac, 2012., 17:02 »
Pa ja i govorim za StarsClub. Ali inače možeš ti i popuniti anketu na njihovoj stranici i dobiti kod s kojim cijelu godinu kupuješ srijedom jeftinije ulaznice.

PA JA NE GOVORIM O STARS CLUB JEBOTE ISUS :ave:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13161 : 16. Prosinac, 2012., 17:03 »
Pa ja i govorim za StarsClub.

Da, a svi ostali govore o studentskoj kartici. Ima smisla. :wildboy:

Kino srijedom je uglavnom dosta užasno.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13162 : 16. Prosinac, 2012., 17:04 »
Ma naknadno sam skužio da je riječ o studentskoj. :ementaler:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13163 : 16. Prosinac, 2012., 17:41 »
Ok je studentska. Imaš tipa za dve ulaznice 8 kuna popusta što su ti jedne kokice il sok il neš. Kul je to.

Plus, što sam do sad na nju skupio gazilijon bodova i samo čekam jedan da uletim unutra i uzmem si pet DVD-ova.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13164 : 16. Prosinac, 2012., 21:58 »
Ja sam skupio dost bodova za studentski meni. Ta studentska mi je općenito jedno od bolje potrošenih 9 il kolko već kuna u životu.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13165 : 17. Prosinac, 2012., 01:26 »
The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - IMAX

Kao prvo da naglasim da sam nakon pogledanog filma ostao bez teksta.
Prvo zbog genijalnosti ama baš svega, onda zbog trajnosti od 3 sata, koja su mi prošla kao jedan.
Doslovce sam kraj filma zamjenio na momenat za pauzu.
Vizualno film je savršen, baš ono najbolje što sam vidio. Usudio bi se reć da bolje izgleda od Batmana i Avengersa.

Glazbena podloga je također savršenstvo.
Trenutak kada pjevaju "Over The Misty Mountains Cold" je jedan od najboljih trenutaka u svijetu filma što sam ja gledao, sav sam se naježio.
Teško mi je pisat o filmu bez spojlera pa ću se potruditi. Jako mi je bilo drago vidjet neke likove iz LOTR trilogije, baš ono rula.
Moram priznati da sam se bojao jako kritika koje sam čuo o početku filma i općenito, ali sam odahnuo kada sam od "provjerene" strane čuo da je sve jako jako dobro.
Početak filma, Shire, lokacije, smješnost i kaos, audiovizualna prezentacija, borbe, sve je preodlično napravljeno.

Možda je jak utjecaj 3D-a u IMAX-u, ali cijelokupni film je ogromni ep i jedva čekam sljedećeg Hobbita.
Niti jedna scena filma mi nije bila dosadna, scene su ogromne i epične kolko god to mogu biti.
Mislim da film ima možda najbolju CGI scenu ikad (oni kameni divovi), kriste kako to dobro izgleda.
Jednostavno nemogu vjerovat da je Richard Armitage Thorin. Fantastičan je.
Ista stvar je i sa Dwalinom kojeg glumi Graham McTavish.
Oduševio me Martin Freeman kao Bilbo, baš mu nenormalno dobro sjeda uloga. Film dostojan oskara i pod obavezno ga ić gledat na velika platna.



9.5

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13166 : 17. Prosinac, 2012., 01:30 »
<333333 ne na sve, al <333

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13167 : 17. Prosinac, 2012., 01:33 »
Nisam ni približno mogao zamislit da će mi biti bolji od ijednog filma u LOTR trilogije, ali da uspio je. :ave:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13168 : 17. Prosinac, 2012., 01:39 »
realno i meni je bolji od drugog i trećeg.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13169 : 17. Prosinac, 2012., 01:40 »
Nakon filma sam ponovo pročitao tvoje postove u vezi filma i ni približno se nemogu pronać u njima. Naravno da ti nemora i nemože sjest isto kao meni, ali mi se nekako čini da nisi se ni trudio da ti se svidi ili si očekivao nešto drugo ili pak puno više od onoga šta si dobio.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9