HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1708453 Hitova
*

Death_rattle

  • *
  • 69
  • Rigor mortiis, always blindfold
    • My blog :D
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13200 : 22. Prosinac, 2012., 18:12 »
School of Life
- brijem da se tak zvao film, bio na tv-u dok sam štrebo za ispit pa usput gledao i kao učio, jel
solidan film za jedanput pogledat i nikad više, s lošim humorom ali pozitvnom porukom. Žviot je kratak.. treba jebati one čirliderice :hiha::piva: tak da eto mu 5/10
Like deadly snakes,  death rattle shakes!!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13201 : 22. Prosinac, 2012., 21:48 »
The Bourne Identity - Nije loš. Odlična priča i zanimljiv zaplet. Odlično snimano. Matt Damon prosječan. 7.5/10
The Bourne Supremacy - Definitivno najlošiji u trilogiji. Sa pričom su malo popustili. Nervira me konstantan shaky cam. 7/10
The Bourne Ultimatum - Nojbolji! Matt Damon mi je u ovom totalno bad ass. Shaky cam elgantno sređen i pretvoren u kvalitetno "part of action" snimanje. Najbolji dijelovi niti nisu akcijski, već napete potjere i praćenja poput onog u Londonu pri početku. Svakako dostojanstven završetak trilogije. 8.5/10



The Hobbit: An Unexpected Journey



Pogledao danas konačno u IMAX-u. 3D je uglavnom dobar, na nekim dijelovima i je*ački odličan. Nema puno iskakanja, ali dubina se svakako vidi. Nikada nisam bio enormni LOTR fan. Filmovi jesu odlični, ali nisam svršavao na to k'o milijuni i milijuni diljem svijeta. Hobbita sam išao gledati otvorenog uma i vidi vraga, čak je i dobar. Usudio bih se reći i odličan, no nije na razini Gospodara. Martin Freeman kao Bilbo Baggins apsolutno rastura. Po meni kao da je stvoren za tu ulogu. Ian McKellen kao Gandalf prepoznatljivo i dalje dobar. Ostali također. Puno više humora u odnosu na LOTR i mene to ni najmanje ne smeta. Druga polovica, od Rivendella nadalje je film znatno mračniji i puniji akcije. CGI je stvarno prvoklasan i vrlo lako bi mogli pokupiti nominaciju za Oscara ove godine. Ono, to je skroz neki drugi svijet koji vas uvuče i više ne pušta. Naravno sve je prekrasno snimljeno, iako su mogli mrvicu smanjiti "3D kadrove". Pozadinska glazba Howarda Shorea i dalje fenomenalna. Nažalost, film mi ima i nekih mana. Ja osobno nemam nekih problema sa dužinom, a flow mi skroz paše. No, mogli su malo skratiti Zagonetke ako bi već trebalo. Radagast mi je užasno iritantan sa svojim bubama, paucima i štakorima od kojih mi se diže kosa na glavi. Sve u svemu, moja preporuka za film ide svakako. Ima se tu štošta još za diskutirati, ali jednostavno sam umoran i neda mi se. Iako nije dobar kao LOTR  trilogija, i dalje je vraški zanimljiv film.

Ocjena: 8.8
« Zadnja izmjena: 22. Prosinac, 2012., 21:51 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13202 : 23. Prosinac, 2012., 13:35 »
E ja ne znam, očito je samo meni Sucker Punch super. :mrgreen:

Dao sam mu 8. :faca:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13203 : 23. Prosinac, 2012., 15:02 »
i meni je skroz gledljiv.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13204 : 23. Prosinac, 2012., 15:53 »
Jedino što priznajem da je moglo malo bolje bit je kraj. Da nije tako antiklimaktičan dao bi mu 9.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13205 : 23. Prosinac, 2012., 16:42 »
Citat:
Iako nije dobar kao LOTR  trilogija

Nije dobar kao LOTR. Bolji je od LOTR-a.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13206 : 23. Prosinac, 2012., 16:48 »
lol

ti si jedan BigN00b. :bonk:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13207 : 23. Prosinac, 2012., 16:52 »
Hobbit je kvalitetniji od LOTR-a u svakom pogledu.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13208 : 23. Prosinac, 2012., 16:56 »
Osim ako ga gledaš kao film.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13209 : 23. Prosinac, 2012., 16:59 »
VS



`______________________________________´
FIGHT!
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13210 : 23. Prosinac, 2012., 17:09 »
Nemam ništa loše za reći o Hobbitu. Mislim da je Jackson odlično ekranizirao Hobbita kojeg je Tolkien zapravo napisao za djecu, dok je LOTR trilogija poprilično ozbiljnija knjiga namjenjena široj i zrelijoj publici. Velika čar Hobbita kao filma je što puno vjernije prikazuje Middle Earth kao mjesto koje bi zapravo moglo postojati i isto tako pokazuje koliko je to zapravo velik i opasan svijet čak i za družbu od 13 patuljaka ratnika, močnog čarobnjaka i jednog Hobbita. Ne kažem da je LOTR loš film, nego jednostavno da u LOTR-u nemaš takav doživljaj tog svijeta kao što imaš u Hobbitu.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13211 : 23. Prosinac, 2012., 18:02 »
Ne.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13212 : 23. Prosinac, 2012., 19:48 »
http://www.imdb.com/title/tt0040746/

Rula jako. Meni omiljen Hičkokov. :hiha2:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13213 : 23. Prosinac, 2012., 22:23 »
Ne formatirani tekst. :tired:

The Words (2012)

Dosta dobar film, iako je moglo puno bolje što se tiče scenarija. Kao da je izvrsna ideja provedena u dobru ideju. Jeremy Irons savršen. Njegov monolog na klupici je fantastično nešto. Zoe Saldana je naravno savršena. Tek poslje filma nakon razmišljanja shvatio do kraja cijeli film, tj da je ispričana priča u priči, te da je sve fikcija, no ostajem u nedoumici da li je sve plod mašte ili osobno iskustvo Claya Hammonda. Inače volim Dennisa Quaida, ali ovdje mi je totalno odbojan, baš se ističe botoks. Inače rula priča.



7.0
« Zadnja izmjena: 23. Prosinac, 2012., 22:33 Cole »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13214 : 23. Prosinac, 2012., 22:27 »
Pišeš dojam o filmu, i staviš sliku od soundtracka. :tired:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9