HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1719475 Hitova
*

RaseWP

  • *
  • 54
  • Programmer & Web/App Developer
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17340 : 04. Kolovoz, 2015., 19:32 »
Focus (2015)   ★★★★ ½

Pošto mi je Margot Robbie omiljena nova najjebobica, a ko nebi Willa Smitha ja bi njega, rekoh pa nemože biti loš ili mediocre. I nije! Odličan je. Podsjeća me na Now you see me. Ali nekako bolji. Okej razmijem da ima ekipe kojima je ljiga i klišej film, ali je jebeno zabavan cijelo vrijeme. Jako mi rula i cijelo vrijeme sam pod hypom bio. Vuče malo nekim šarmom i na Oceanove filmove. Margot Robbie, hej!? Kako ta žena izgleda ;( To treba klonirat brate <3. Rula jebeno s tim twistovima and shit. Jako zadovoljan.
Baš sam ga planirao pogledati večeras, hvala na komentaru :)
"You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else."
- Albert Einstien

I enjoy riddles and puzzles.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17341 : 04. Kolovoz, 2015., 19:47 »
The Dark Knight (2008) - pogleda ga sinoc pedeseti put, i film je strava, al doslovno stravaa..Likovi, prica, gluma, postava svega, radnja, kvalitetaa, nema nijedne mane, stvarno brutalan.Radi ovakvih stvari se film naziva umjetnost.A JOKER je cudo, cudo, cudo..Neznam kako ga vi dozivljavate, al ja osobno ga dolzivljavam ko neki uzor.Koliko je dobro lik napravljen i dvoboj njega i Batmana, njegova zelja da unisti sismisa i nacin kako to radi je epskiiii...Znaci doslovno najmocniji lik u ijdenom filmu, ikad sta san pogleda, a pogleda san miljon filmova je Joker.Lik je bolesnik totalni, al toliko inteligentno i realno odglumljen da se zapitas.

U svom tom njegovom jadu i ludilu je premocan, al bas premocan...Ponavljam najjaci protogonista ikad.I glumac Heath sta ga je glumio koliko sam doznao toliko izgorio u glavi od uloge da je probio na mozak i ubio se ili sta vec.Al ga je skinuo epskiii, vidi se da se uzivia u ulogu do kraja, tesko je odglumit onakvo ludilo, moras ga bas osjecat, sta je on napravio, i to ga je po mom misljenju kostalo glave.

Jbg malo duzi tekst, al ovako dobar film zasluzuje bezbroj stranica.

OCJENA - 10 / 5

:thumbs:


WHY SO SERIOUS?
« Zadnja izmjena: 04. Kolovoz, 2015., 19:59 bartul_9 »

*

RaseWP

  • *
  • 54
  • Programmer & Web/App Developer
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17342 : 04. Kolovoz, 2015., 21:12 »
The Dark Knight (2008) - pogleda ga sinoc pedeseti put, i film je strava, al doslovno stravaa..Likovi, prica, gluma, postava svega, radnja, kvalitetaa, nema nijedne mane, stvarno brutalan.Radi ovakvih stvari se film naziva umjetnost.A JOKER je cudo, cudo, cudo..Neznam kako ga vi dozivljavate, al ja osobno ga dolzivljavam ko neki uzor.Koliko je dobro lik napravljen i dvoboj njega i Batmana, njegova zelja da unisti sismisa i nacin kako to radi je epskiiii...Znaci doslovno najmocniji lik u ijdenom filmu, ikad sta san pogleda, a pogleda san miljon filmova je Joker.Lik je bolesnik totalni, al toliko inteligentno i realno odglumljen da se zapitas.

U svom tom njegovom jadu i ludilu je premocan, al bas premocan...Ponavljam najjaci protogonista ikad.I glumac Heath sta ga je glumio koliko sam doznao toliko izgorio u glavi od uloge da je probio na mozak i ubio se ili sta vec.Al ga je skinuo epskiii, vidi se da se uzivia u ulogu do kraja, tesko je odglumit onakvo ludilo, moras ga bas osjecat, sta je on napravio, i to ga je po mom misljenju kostalo glave.

Jbg malo duzi tekst, al ovako dobar film zasluzuje bezbroj stranica.

OCJENA - 10 / 5

:thumbs:


WHY SO SERIOUS?
(Klikni za pregled slike.)
Odličan film, da.
Još jedan od super filmova sa odličnom glumom (posebno Anthony Hopkinsa, supeeeeeeeeeeer, kao da živi film, jednostavno odličan!).
Definitivno za osobe željne misterije, must-watch.
The Silence of the Lambs
"You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else."
- Albert Einstien

I enjoy riddles and puzzles.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17343 : 04. Kolovoz, 2015., 21:19 »
Gleda san isto je brutalan lik, ima jos par nastavaka(prequela, sequela) hannibal, red dragon...Nisan gleda nijedan moga bi veceras pogledat.
Sta se tice osoba zeljnih misterija-ja zivim misteriju, obozavan misterije bilo kakve, zagonetke itd...

Na fejsu mi pise da radim u Riddle Inc. od kad sam se rodio do danas, pa eto, onda znas koliko obozavan to sve.:clap:

*

RaseWP

  • *
  • 54
  • Programmer & Web/App Developer
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17344 : 04. Kolovoz, 2015., 22:19 »
Gleda san isto je brutalan lik, ima jos par nastavaka(prequela, sequela) hannibal, red dragon...Nisan gleda nijedan moga bi veceras pogledat.
Sta se tice osoba zeljnih misterija-ja zivim misteriju, obozavan misterije bilo kakve, zagonetke itd...

Na fejsu mi pise da radim u Riddle Inc. od kad sam se rodio do danas, pa eto, onda znas koliko obozavan to sve.:clap:
Također
Btw. Pregledao sam sve dijelove vezane za Hannibala, super su (čak i remejkovi)
"You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else."
- Albert Einstien

I enjoy riddles and puzzles.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17345 : 04. Kolovoz, 2015., 23:08 »
Nije Heath Ledger "izgorija od uloge i pobija na mozak i ubija se" lol :geek:

Uzeo je previše tableta za spavanje i u snu mu stalo srce. Inače, slažem se da je film odličan.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17346 : 04. Kolovoz, 2015., 23:12 »
Nije Heath Ledger "izgorija od uloge i pobija na mozak i ubija se" lol :geek:

Uzeo je previše tableta za spavanje i u snu mu stalo srce. Inače, slažem se da je film odličan.

Istina  al ima bas neki tekstovi di se spominje da nakon ove uloge nije moga bit vise normalan.Pripremajuci se za nju je stao doma sopao se isto tim nekim tabletama, i pokusavao uzivit u ulogu, te je nakon filma zapeo u kuci i nastavio se sopati tabletama, sto ga je naknadno valjda dovelo do toga da zaspe i ne probudi se..

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17347 : 05. Kolovoz, 2015., 08:08 »
:hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17348 : 10. Kolovoz, 2015., 14:17 »
Pandorum (2009)- dobar i zanimljiv film, napet od pocetka do kraja, preporuka svakome, necete ostat razocarani

Push(2009)-obozavam filmove ovakve tematike, pogledao ga vec par puta, film je savrsen.Sveukupan dojam mi vuce najvise na Jumpera(koji je takoder savrsen film, jedan od najdrazih mi)
Takoder ako ima neko preporuku slicnih filmova, javite.Nesto u stilu Push, Jumper, I Am Number Four, Chronicle..

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17349 : 10. Kolovoz, 2015., 19:45 »
Fury (2014)

Film za World of Thanks ljubitelje. Zanimljiv prikaz WWII iz perspektive jednog tenka i njegove petočlane posade koja se našla iza neprijateljskih linija. Akcije i ratne drame ne nedostaje, dobri glumci, ko voli ratne filmove vrijedi pogledati iako nije ništa posebno izvan toga.
7

Chappie (2015)

Bliska budućnost, da bi bi stali u kraj kriminalu koji je skroz zavladao u JAR policija uvodi robotsku postrojbu. Čovjek koji je dizajnirao te robote na "svoju ruku" radi na specijalnoj vještačkoj inteligenciji koju implementira u jednog robota koji je namijenjen uništenju i tako nastaje Chappie - prvi robot koji ima osjećaje, međutim robot završava u rukama kriminalaca koji ga žele obučiti da za njih obavlja prljave poslove... Volim SF-ove a ovaj je nekako poseban, scene sa Chappijem su plaho simpatične, akcija je izvrsna, cool mjuza, film obiluje zabavom. Inače, Neill Blomkamp ima osjećaj da SF film učini posebno uvjerljivim, iako Chappie nije ni približno kao njegov District 9 nego je više kao mješanac Districta 9 i Elysiuma. Doduše, stiče se utisak da je Blomkamp zagrizao prevelik zalogaj ovdje i pao pod teretom vlastite ambicioznosti pa tako druga polovina filma nije na nivou prve i nekako se doima malo sfušerenom, kao da mu je ponestalo ideja. Ali sve u svemu mora mu se odati priznanje, Chappie je ipak jedan od boljih SF-ova zadnjih godina. Molim se za nastavak.
9

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17350 : 12. Kolovoz, 2015., 00:51 »
ZA BARTULA9 koji zaslužuje bezbroj :fpalm: zbog svog nečitljivog pisanja

tovaru spaljeni ako netko u filmu glumi zločinca onda nije PROTAGONIST nego ANTAGONIST

:fpalm:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17351 : 12. Kolovoz, 2015., 13:02 »
Film za World of Thanks ljubitelje.

Film za ljubitelje svijeta zahvale. :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17352 : 12. Kolovoz, 2015., 16:16 »
:hihi: :bonk:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17353 : 13. Kolovoz, 2015., 16:15 »
M. I. : Rogue Nation



Odlican! Kao i svi dosad, odlicna glumacka ekipa, napeto, akcija, akcija i samo akcija.... Topla preporuka!
Naravno bilo je u kinu junacina koji su uzdisali na over the top scene kojih ne nedostaje, ali su odradjene vrhunski (nisam znao da Cruise sve kaskaderske scene odradjuje sam :ave: ).
Ne kuzim tu ekipu, sto uopce idu gledat ovakve filmove, ako nevole taj John Woo stil?

Bio u kinu u Utorak kad je bilo sve po 10kn....ajme majko, cijela Rijeka i sira okolica je valjda bila u kinu.

« Zadnja izmjena: 13. Kolovoz, 2015., 16:38 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

RaseWP

  • *
  • 54
  • Programmer & Web/App Developer
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17354 : 13. Kolovoz, 2015., 22:10 »
ZA BARTULA9 koji zaslužuje bezbroj :fpalm: zbog svog nečitljivog pisanja

tovaru spaljeni ako netko u filmu glumi zločinca onda nije PROTAGONIST nego ANTAGONIST

:fpalm:
Nema potrebe za uvredama.

Sinoć pogledao Fight Club po ko zna koji put. Svaki put, ama baš svaki put, ponovo budem iznenađen.
"You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else."
- Albert Einstien

I enjoy riddles and puzzles.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9