HCL.HR

Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?

  • 81069 Odgovora
  • 4831532 Hitova
*

Qupo

  • **
  • 317
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #51315 : 10. Svibanj, 2010., 15:30 »
Crtala ujutro, ručala.. Sad mučim muku s logoima ;(

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #51316 : 10. Svibanj, 2010., 16:10 »
Usput, ljudi iz zagreba, zagrepčani i štajaznam, u četvrtak sam nešto fakultetski u zagrebu, mogli bi me odvesti na ručak ili nešto tako. :(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #51317 : 10. Svibanj, 2010., 16:29 »
Sexs?  :hiha:

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #51318 : 10. Svibanj, 2010., 16:48 »
Usput, ljudi iz zagreba, zagrepčani i štajaznam, u četvrtak sam nešto fakultetski u zagrebu, mogli bi me odvesti na ručak ili nešto tako. :(

Kad?  :hiha:

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #51319 : 10. Svibanj, 2010., 16:59 »
Krajsemestralna depresija. :( Kad shvatiš da bi mogao počet neš radit za faks nakon dva ipo mjeseca zajebancije.

Iliti kad shvatiš da to možeš jer studiraš filozofiju.  :hiha:
Pa šta i ti si kolega?
Jebote kolko vas je s ffzg?  :wildboy:
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #51320 : 10. Svibanj, 2010., 18:21 »
hej i ja sam u nedilju u zagrebu, al neznam bili me moga itko viditz. etzo za svak slučaj kažem.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #51321 : 10. Svibanj, 2010., 18:24 »
Pokupio sam neki rendom virus koji šalje ljudima mejlove s nekim "poslovnim ponudama". Jebemti oca i njegovo surfanje pr0n sajtovima otkad mu laptop ne radi. Usto je Twitter u kurcu, nestali followeri svima. Evo kako izgleda taj genijalni mejl:
Citat:
Dear Kevin M. Gray ,
Our firm opens a Financial Representative berth.

Location: United States, UK

Duties:

Management and expansion of our services in planning area for governmental customer
Direction and instruction assignment to the members of project team like engineers, planners, technologists, scientists and other employees of technical support team
Development of private and public segment of relationships with customers and business expansion
Endowment to the leadership in professional and technical areas in the company
Management of planning assessments like management of tasks, budget and programs
Qualification:

Planning or related discipline degree
Minimum 1 year experience preferably with some works at consulting position
Skills:

Proven skills in multidisciplinary team work, management of projects, contacts with clients and development of business
Proven skills in consultation and presentation
Experience of interactive work with customers of public segment
Excellent actual knowledge of principles of planning, laws, policies and operations
Excellent communication, reporting, experience in organization and interpersonal skills
Knowledge of advanced office programs, word processing and the operations with spreadsheets
In case you are interested in our offer, please contact us via e-mail [email protected]

HR Manager,
Capital Market Services LLC,

We are very proud to be the employer of equal opportunity.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #51322 : 10. Svibanj, 2010., 18:59 »
Umirem.

1. nisam se sinoc naspavao
2. umjesto sutra, roba za prodaju došla danas, što znači 2h koja sam htio potrošit na ljenčarenje i odmaranje sam potrošio na zivkanje, poštu i kave
3. zvao voditelj smjene iz Amisa, u danasnjoj nocnoj cu morat 30 IPTV prijemnika testirat (svakog upalit, testirat lan utore, testirat meni, resetat na postavke, cca pol sata posla za jednog)
4. nakon sto je poklopio me opet zvao, obavjestio da moram jos i 10 modema updateat
5. pored tih modema i stb-ova veceras takodjer moram zavrsit test onog isusovog asus laptopa jer mora u objavu do srijede
6. sutra moram u jutarnju smjenu, sto i ne bi bilo tako lose da taj dan imam neki random posao koji kao zombi mogu radit bez problema (tipa klikanje po katalogu i azuriranje istog), ali ne, ja u 9 moram na kavu s frajerom iz asbisa, u 10 moram bit u sheratonu na nekoj retardiranoj pressici oko stope piratstva u hrvatskoj, u 12h sastanak s programerom i do 16h obavljanje zaostataka koje nisam to jutro uspio sredit.

nakon toga bi otisao doma spavat, ali vjerojatno ce mi se jos nesto izmedju dogodit te cu doma doc oko 19h, shvatit da u biti nemam vremena za spavanje jer se moram presvuc, pojest nest, te ce zbog toga bit 20:30h, a ja u 21h moram nazad u nocnu.

cekam dan kad cu napokon bit vladar svijeta  :wildboy:  pretpostavka mi je 4 godine  :wildboy: :wildboy:

zapi dodji me grlit :(

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #51323 : 10. Svibanj, 2010., 19:13 »
Zapravo je fascinantno koliko sličnih problema neki ljudi ovdje imaju. Rekao bi da ti ne bi rado bio u koži, al ono, nije ni u mojoj nešto bolje. Sorry na lošoj utjehi.  :wildboy:

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #51324 : 10. Svibanj, 2010., 19:46 »
@ MOMCI :hiha:

Ne znam još točno plan s obzirom da nam nisu javili ni kad je bus :wildboy: ,ali ono, valjda ćemo biti samo u posjetu muzeju ujutro pa slobodni :(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #51326 : 11. Svibanj, 2010., 00:19 »
ne razumijem zašto ljudi dolaze do mene u ovo gluho doba noći  :(
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #51327 : 11. Svibanj, 2010., 00:20 »
Radi vrućeg lezbijskog seksa?

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #51328 : 11. Svibanj, 2010., 00:24 »
aha, lezbijski sexs onda objašnjava mateja. ali zašto lejla pobogu  :hiha:
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #51329 : 11. Svibanj, 2010., 00:26 »
Otkud ja znam? Gladna je? :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9