HCL.HR

Svršetak

  • 33 Odgovora
  • 4079 Hitova
Odg: Svršetak
« Odgovori #30 : 25. Lipanj, 2012., 00:05 »
Koliko ti tek mrtav život mora biti da te ni pomisao na smrt ne natjera na to?  :mrs:

Mislim, vjerujem da je svima ovdje jasno da je takav scenarij "utopistički" (ironijaaaaa xDDDD) i filmski.
Forumska zezancija malo. Zeka peka. Zafrkancija. Zez.

Odg: Svršetak
« Odgovori #31 : 25. Lipanj, 2012., 02:55 »
6 miseci bi plaka i žalija se svima. Možda bi radija neka sranja. Onda bi pobjedija bolest i ne bi umra, pa bi svi bili ljuti na mene i mrzili me jer sam radija sranja.
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Svršetak
« Odgovori #32 : 27. Lipanj, 2012., 09:14 »
ja mislim da sam jedan od onih likova koji bi pobijedili tu bolest. nekako. ono, snagom volje i ludošću. ona misteriozna samoizlječenja. nezz, brijem da bi ja bio taj budući da imam nevjerojatno želju za životom  :hiha2:

za slučaj da ipak umrem, u tih 6 mjeseci bi učinio nešto pamtljivo i spektakularno. u stilu da ljudi govore u jebote što je onaj BIVER bio spektakl, ajmo ga stavit u udžbenike iz povijesti i knjige O NEČEMU.

zauvijek bi živio u vašim srcima.

THE END  :hug
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Svršetak
« Odgovori #33 : 27. Lipanj, 2012., 15:03 »
Ja bih vjerovatno otišao od kuće, ono, ne bih volio vidit osobe do kojih mi je stalo kako se trude biti cool i kao da se ništa ne događa. otišao bih negdje gdje nitko ne znam tko sam i da ću umrijeti i tu bih proveo te dane do smrti. ahhh, koji happy ending  =D&gt;

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9