HCL.HR

Mafia II

  • 721 Odgovora
  • 178963 Hitova
Odg: Mafia II
« Odgovori #420 : 17. Kolovoz, 2010., 23:03 »
Da

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Mafia II
« Odgovori #421 : 17. Kolovoz, 2010., 23:07 »
Ja sam GTA prešao korištenjem Taxija. Ja sam gospodin, nek me voze. :tired:
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Mafia II
« Odgovori #422 : 17. Kolovoz, 2010., 23:09 »
H3HEHHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHHE
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

.Bole

  • *
  • 57
Odg: Mafia II
« Odgovori #423 : 18. Kolovoz, 2010., 07:42 »
Da
Nisam shvatio ,sta si rekao ,Sta da je li igra ima multiplayer na PS3

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Mafia II
« Odgovori #424 : 18. Kolovoz, 2010., 13:22 »
@grga:
Da, s tim da je jedinica imala sve što i dvojka ima, jelda.  :tired:
Ni jedan ni drugi nismo igrali full verziju dvojke. Tko kaže da je Mafia 2 HD verzija Mafije 1 bez javnog prijevoza? Jer hej, zapravo bi jedino tad bilo usporedivo.

Jedinica je bila primarno razvijana za PC. Ilitiga, ne moraju brinuti previše o trošenju memorije ili resursa općenito. Ae, portano je godinu kasnije i na konzole, al neke stvari su nedostajale.

A sad igra izlazi na sve tri platforme istovremeno, a i vrlo vjerojatno je primarno razvijana za X360, pa onda portana na PC. Osim toga, kao što su već rekli, PS3 verzija neće imati neke stvari. To su uglavnom neke čist kozmetičke stvari, ali i tako je očito da već i s ovakvom igrom imaju problema pri portanju. Očito ne bi ni mogli dodati javni prijevoz bez da nešto drugo uklone (jer javni prijevoz zahtijeva više resursa od fizike odjeće i takvih gluposti), što bi bilo totalno gej jerbo je javni prijevoz totalno nebitan. To si i sam rekao.

Uostalom, kao što rekoh - naklapamo bezveze jer nemoš znat kolka je stvarna razlika u korištenju resursa sa i bez javnog prijevoza.

"it presents logistical challenges."
Da imaju još i javni prijevoz, svaki AI pješak i vozač u igri bi trebali paziti još i na to, što nepotrebno zapravo troši resurse. Osim toga, izgleda da su u nastavku napravili solidan posao sa sitnicama koje čine svijet uvjerljivijim. Tipa one pljačke i policijsko osiguravanje zgrade. Pa onda ono kad uhite lika koji im se kamionom zabio u vozilo i tak te šeme. Trebali bi i takvih gluposti dodati za javni prijevoz. Naravno, da ne spominjem dodatni posao za programere, level designere, object designere i sve to. Što sve dovodi do toga da bi to oduzimalo i dodatne resurse koje očito nemaju jer se valjda prilagođavaju konzolama.

A na kraju krajeva, da sam u krivu i da je izvedivo, opet je nepotrebna stvar koja zahtijeva previše posla. Kolko si puta koristio javni prijevoz u jedinici? Il GTA 3?
Dodavati ne baš tako mali fičr kad i ovako imaš problema s portanjem igre na PS3 je... ne znam, glupo. Osim što riskiraš dodatne odgode igre, zadaješ si još više problema pri portanju igre. A radi se o stvari koju bi većina igrača probala jednom-dvaput, rekla da je zgodno i zaboravila na to.

Čisto sumnjam da će itko odigrati Mafiju 2 i misliti "hej, super igra, ali baš mi nedostaje javni prijevoz!" Jer se kladim da će i ovako biti masa gluposti na koje ćeš se moći žaliti.

Al s druge strane, ljudi su bičali što u GTA IV nema bicikala, pa me ne bi ni iznenadilo.

potpis na tvoju izjavu... makar im malo zamjeran zbog te lijenosti, al ajde...

a razmazio nas je GTA 4... Sad svaka sandbox igra mora imati javni prijevoz, likove kaj prodaju sladoled i hot dog, restorane, birceve i pizde strinine... A već u demou mafije sam vidio masu detalja koji ne postoje u GTA 4... javni prijevoz? Neće nikom falit, vjerujte... nećete ga nikad koristit... da, u GTA 4 sam koristio taxi, ali samo zato što dođe pred tebe, klikneš enter i stvoriš se na cilju, jer mi se nije dalo vozit. Vlak sam koristio SAMO u onoj misiji gdje MORAŠ vlakom ič. I to je sve od javnog prijevoza što sam koristio u GTA 4.

A npr, u Mafiji 2 se gume na kotačima deformiraju... zamisli, jedina igra di su to još koristili je Live For Speed... Možeš otvarat gepek i haubu, popravljat auto ak se pokvari. Mlatim se s likom nasred raskrižja, dođe murjak i samo nas upozori OBOJICU! Frajer ide busom i kresne policijski auto i murjak izađe i ide mu pisat kaznu... Vozim, zabim se u drugi auto i murja mi piše kaznu...

Istina bugova ima mali milijun, ali nadam se da su zato izbacili demo 3 tjedna ranije kako bi mogli to ispraviti... i kolko god taj demo imao manje featuresa od GTA, ima pak mali milijun drugih koje GTA pak nema. No glupo je suditi igru po demo verziji... pa demo služi da vidiš kak ti igra radi :fpalm:
"Women don't respect salad eaters."

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Mafia II
« Odgovori #425 : 19. Kolovoz, 2010., 16:33 »
Citat:
a razmazio nas je GTA 4... Sad svaka sandbox igra mora imati javni prijevoz, likove kaj prodaju sladoled i hot dog, restorane, birceve i pizde strinine... A već u demou mafije sam vidio masu detalja koji ne postoje u GTA 4... javni prijevoz? Neće nikom falit, vjerujte... nećete ga nikad koristit... da, u GTA 4 sam koristio taxi, ali samo zato što dođe pred tebe, klikneš enter i stvoriš se na cilju, jer mi se nije dalo vozit. Vlak sam koristio SAMO u onoj misiji gdje MORAŠ vlakom ič. I to je sve od javnog prijevoza što sam koristio u GTA 4.

Kaj češ, furaju se na realnost.

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Mafia II
« Odgovori #426 : 19. Kolovoz, 2010., 20:26 »
ma gta 4 je vrhunac napravio, ali nije on prosjek za uspoređivanje igara, jer teško da će ga nešto uspjet nadmašit, al mogla bi mafia doč na njegov rang :thumbs:
"Women don't respect salad eaters."

Odg: Mafia II
« Odgovori #427 : 23. Kolovoz, 2010., 13:55 »
Igra je izašla, mislim, jučer...cracka još uvijek nema, ali i to će brzo doći...smijem li postati ovdje download linkove???

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Mafia II
« Odgovori #428 : 23. Kolovoz, 2010., 14:01 »
Naravno da ne...  :winknkiss:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Mafia II
« Odgovori #429 : 23. Kolovoz, 2010., 14:01 »
što te ne sprječava da šalješ PM  :ementaler:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Mafia II
« Odgovori #430 : 23. Kolovoz, 2010., 14:36 »
Da, samo daj na PM.  :ementaler:


*

Stripy

  • *
  • 146
Odg: Mafia II
« Odgovori #431 : 23. Kolovoz, 2010., 20:47 »
izašao neki crack, pitanje dali radi??
« Zadnja izmjena: 23. Kolovoz, 2010., 20:49 Stripy »

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Mafia II
« Odgovori #432 : 23. Kolovoz, 2010., 21:52 »
"Nabavljam" lapo-lapo zajedno sa frendom pa ćemo razmjenit polovice. :hiha:

Ajme jedva čekam. :approve
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Mafia II
« Odgovori #433 : 24. Kolovoz, 2010., 07:21 »
Zanimljivo kak svi navode da je gta vrh sandbox gaming industrije i da ce mu mafia biti ili u rangu ili cak i bolja ali nitko ziv ne kupuje igru nego se odmah kontaktira lokalni diler.. nije da ista ikome prebacujem samo me zanima jel jedan od razloga sto igra nema nikakav mp i nema sto ponuditi na duzi period pa se tih 15-20ak sati igre ne isplati platiti 350-400kn?

Odg: Mafia II
« Odgovori #434 : 24. Kolovoz, 2010., 08:16 »
 :hihi: :hihi:

Tako je.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9