HCL.HR

Mafia II

  • 721 Odgovora
  • 178980 Hitova
*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Mafia II
« Odgovori #450 : 24. Kolovoz, 2010., 23:22 »
Meni je ok,mislim, glavni fokus je na priču i to je to.
Samo je šteta napraviti tako ogroman grad, sve te detalje i ne dat igri više slobode i neku dubinu.

I da, igra je odlično optimizirana

Pa ok, glavni fokus je na priču, ali onda su mogli tu priču razraditi bolje i napraviti duljom, a grad i nije toliko velik, na onoj misiji sa kuponima za gorivo sam se provozao po gradu ( sa speed limiterom uključenim ) za kojih 5 minuta, a mislio sam i da ćemo moći raditi više stvari u igri, neznam ovdje je vrh kupnja odjeće sa mogučnošću odabira između odijela, balonera ili košulje; tuning auta, koji je ustvari mjenjanje tablica i boje te konzumiranje pića po restoranima. Uglavnom, jako me razočarala igra.

Ali, i dalje se nadam nekom epic twistu u kojem na misiji ubiješ Tommy Angella u njegovom vrtu ( završetak originalne Mafije, za one koji neznaju ), mislim ima naznaka: napravljena je u igri ona kuća pred kojom je ubijen i ima ona neka žena, Maria Angello na početku igre

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Mafia II
« Odgovori #451 : 25. Kolovoz, 2010., 05:17 »
Ček, jesi uspio rješit tu misiju?
Ja nisam, i nije se desilo apsolutno ništa, pa sad neznam da li je to normalno ili igra ipak nije tako linearna
kao što joj neki predbacuju.

Došao sam do neke benge, doduše sa civilom na haubi, i onda mi je ta ikona svjetlila plavo kao da sam
rješio tu dionicu, a nisam :/
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Mafia II
« Odgovori #452 : 25. Kolovoz, 2010., 09:44 »
Ne kužim pa jebemu dojdeš pred bengu i stisneš X ( XBox360 ) i ništa piči na drugu, ne kužim di tu mogu nastat komplikacije.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Mafia II
« Odgovori #453 : 25. Kolovoz, 2010., 10:20 »
hej koje iznenađenje.
igra je mega fejlala.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Mafia II
« Odgovori #454 : 25. Kolovoz, 2010., 10:24 »
ma nije mega fejlala, igra je super, nego nije ono što sam očekivao. Nosi svakakva razočaranja i izgleda koda su na njoj radili samo godinu dana i manje koda nisu vremena imali

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Mafia II
« Odgovori #455 : 25. Kolovoz, 2010., 10:48 »
jeh, ali od GTA 4 smo puno očekivali i doneso je još više, jer grad stvarno ima detalja i života, gameplay je brutalno dugačak, side misija kolko očeš, a JEDINI minus je bio loša optimiziranost što su ionako riješili patchevima.

I onda kad ti dođe ovako očekivana igra, di imaš opcija MANJE nego u oriđiđi naslovu starom 8 godina... ko je tu lud???

Ali opet ja pričam, a još nisam ni probao igru.
"Women don't respect salad eaters."

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Mafia II
« Odgovori #456 : 25. Kolovoz, 2010., 10:51 »
Ne neg fanovi imaju prevelika očekivanja, ono ljudi praktički žele "second life" tip igre jebote.
Meni rula, jer je kao da si u mafijaškom filmu (koje obožavam), neznamv ono, rendom scena; fajtaš se u jednoj tvornici
protiv neke crnčuge i oko vas onako svi u krugu skandiraju i deru se "sateri ga".

Ovo hvala bogu, nije GTA niti je po mom skromnom mišljenju namjenjena takvom profilu igrača (koji su dakle u najvećoj mjeri razočarani)
već ljudima koji vole filmove tipa Goodfellas, Godfather, Scarface itd. i žele se nać u nekoj takvoj priči.


Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Mafia II
« Odgovori #457 : 25. Kolovoz, 2010., 10:54 »
dobro, meni se recimo ona demo misija jako svidjela, jer volim takve duboke priče i kad je ko po filmu rađeno. Ali sam razočaran jer završetkom priče nema... free roama...
"Women don't respect salad eaters."

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Mafia II
« Odgovori #458 : 25. Kolovoz, 2010., 10:56 »
GTA IV... JEDINI minus je bio loša optimiziranost što su ionako riješili patchevima.

nisu. episodes from liberty city (sa zadnjim patchem) je jednako neoptimiziran koliko i vanilla verzija gta iv.

nego, igra (mafia 2) je ok. kvalitetna. je li razočaranje, ovisi o očekivanjima.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Mafia II
« Odgovori #459 : 25. Kolovoz, 2010., 12:03 »
Jesu. Episodes se fantastično izvodi.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Mafia II
« Odgovori #460 : 25. Kolovoz, 2010., 12:06 »
Nisu i ne izvodi :tired:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Mafia II
« Odgovori #461 : 25. Kolovoz, 2010., 13:42 »
SPOJL:

Zatvor jebemtisve

 :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave:

spoiler

Jedan zimski onako usput:




Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Mafia II
« Odgovori #462 : 25. Kolovoz, 2010., 14:21 »
Spoiler :

Da, zatvor mi je bio zanimljiv dio igre i ono kad se vratiš nakon 10 godina pa je sve drukčije, ali i to su mogli malo bolje odraditi, mislim ono samo auti su drukčiji. Ja odem na odmor mjesec dana pa kad se vratim u Kostrenu namogu kuću naći koliko se stvari mjenjaju

Blaster ne čitaj ovo uništit će ti igru, ovo je za one koji su dalje u igri, ili one koji ni ne igraju pa ih nije briga
Spoiler :

Imao sam pravo, zaista si ti taj koji ubije Tommy Angela u igri, nisam mogao vjerovatni kad sam vidio, iako je bilo očekivano.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Mafia II
« Odgovori #463 : 25. Kolovoz, 2010., 14:23 »
 :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Mafia II
« Odgovori #464 : 25. Kolovoz, 2010., 14:37 »
/

Daj screenshot, zanima me na šta to liči :)))))))))))
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9