HCL.HR

Najave filmova

  • 1010 Odgovora
  • 119748 Hitova
Odg: Najave filmova
« Odgovori #975 : 07. Prosinac, 2015., 20:46 »
Ovo ce bit preloše? :loludara:
Ovo ce bit najbolji superhero movie ever, rip Marvel i kids teenage shitheroes, napokon nešto ozbiljno i mračno. Da se razumijemo nisam fanboy niti Marvela niti DC-a, dapače volim ih oboje i cak sam jos kao balonja oduvijek preferiro Marvel i svog najdražeg superjunaka Spider mana, ali ono što je taj isti Marvel dopustio da se napravi od tog istog Spidermana sa ovim zadnjim The Amazing Spiderman 2 filmom je užas, ko da sam gledao 80 min twilighta s 5 minuta akcije, i nekako previse forsaju taj humor i neozbiljnost u svim filmovima, nema tu one "napetosti" ni "straha" za naše junake, jer oni se sprdaju i sve rješavaju bez imalo muke, BLJUV. Tako da sad dajem šansu da DC pokaže šta zna, a nakon odgledanog Man of Steela, pokazali su da znaju šta rade i šta publika očekuje od njih, također u ovaj Batman v Superman su sve oči uprte, jer ovo je zapravo opening, njihov početak uvoda Justice League i njihovih superheroja na velika platna, znaju kolika je odgovornost i kolika su očekivanja jer ovo im je odskočna daska za sve filmove koji dolaze, počevši od Sucide Squada, Batman Reboota, Man of Steel 2, te Justice League-a, znaju da mjesta za pogreške nema ali ne brinem se najmanje jer kao što rekoh, sudeci po viđenom, DC zna šta radi i vrijeme je da to i dokaže. Živi bili vidjeli
« Zadnja izmjena: 07. Prosinac, 2015., 20:55 aDReNaLiNe »

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Najave filmova
« Odgovori #976 : 07. Prosinac, 2015., 21:08 »
Slažem se. :thumbs:
Ovo bi mogao da bude opako dobar film.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Najave filmova
« Odgovori #977 : 07. Prosinac, 2015., 23:12 »
Pa izgleda dosta zanimljivo mora se priznat.

Odg: Najave filmova
« Odgovori #978 : 07. Prosinac, 2015., 23:25 »
izgleda očekivano užasno

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Najave filmova
« Odgovori #979 : 07. Prosinac, 2015., 23:34 »
Ne razumijem čemu tolika negativnost oko filma. Ovaj trailer je dosta loš jedino iz razloga jer otkriva cijeli treći act filma.

Istina, previše spoilera je u traileru... Ali...
Može biti da je trailer misleading da kažem "po domaći"...
Dio kada Lex Luthor kaže: "If man will not kill God, the devil will do it", (2:13 u videu), u traielru sljedi pojavljivanje Doomsdaya, (nisu ga smjeli stavit u trailer, ali šta je tu je) i nakraju vidimo trio rio šta sugerira kako će se najši junaci suprostavit Doomsdayu.
No kada on to govori u njegovo pozadini se nalazi Superman....



No i dalje sam 110% uvjeren da će Ben Affleck biti najbolji batman do sada.

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Najave filmova
« Odgovori #980 : 08. Prosinac, 2015., 11:50 »
Pa koliko ce oni njihovih glavnih heroja i zlocinaca strpati u taj jedan film? Jos se ceka flash i aquaman.
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Najave filmova
« Odgovori #981 : 08. Prosinac, 2015., 13:12 »
I ja također se nadam da je trailer missleading.
Plus neki dan sam naletio na glasinu od prije par mjeseci da će film biti u dva dijela, nisam istražio jesu li to opovrgnuli ili nisu, ali to bi možda i funkcioniralo za sve te likove.

Ne znam, oprezno sam optimističan prema cijelom projektu, no čak i da bude kompletan promašaj i dalje mislim da bi Affleckov Batman film kojeg ujedno i režira mogao biti najbolja stvar u superhero filmovima još od Nolana :ementaler:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Najave filmova
« Odgovori #982 : 09. Prosinac, 2015., 15:56 »
Dolazi jos jedan veliki pa cak potencijalno i najveci hit velikog gospodina i kralja Quentina Tarantina.

Njegov osmi film po redu po imenu The Hateful Eight 2015

! No longer available

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Najave filmova
« Odgovori #983 : 09. Prosinac, 2015., 16:01 »
Hit će vjerojatno biti jer Tarantino ima svoju vjernu bazu fanova koja je poveća, ali nikada neće on nadmašiti slavu i kvalitetu Pulp Fictiona.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Najave filmova
« Odgovori #984 : 09. Prosinac, 2015., 16:21 »
Nikad neznas..

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Najave filmova
« Odgovori #985 : 09. Prosinac, 2015., 17:36 »
obozavam sve njegove filmove, nadam se da ce ovo biti dobro kao Django.
Bdw, slazem se da je Pulp Fiction nenadmasiv.
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Najave filmova
« Odgovori #986 : 09. Prosinac, 2015., 17:48 »
Django je avion, a ovo je nesto u tom stilu, mozda cak bude kakvih direktnih poveznica sa Djangom.Ma iskreno doslovno svaki njegov film mi je brutalan, nemogu nijedan stavit na prvo mjesto, pa tako ni Pulp Fiction.Doslovno su mi svi na istom levelu.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Najave filmova
« Odgovori #987 : 09. Prosinac, 2015., 20:31 »
Nakon Djanga (i kasnije Pulp Fictiona) sam u potpunosti promijenio mišljenje o Tarantinu, car je :approve. Za taj The Hateful Eight nisam ni znao ali sada ga jedva čekam jer volim westerne a taj ako bude približno dobar kao Unchained bit će vrh.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Najave filmova
« Odgovori #988 : 15. Prosinac, 2015., 16:44 »
Eeee ovo jedva cekam!!!

http://youtu.be/Aj7ty6sViiU

Odg: Najave filmova
« Odgovori #989 : 16. Prosinac, 2015., 01:05 »
http://youtu.be/LbduDRH2m2M

Nakon punih 20 godina evo nam nastavka, tad sam valjda po prvi put ugledao Willa u filmu, i sad ga nisu angažirali  :ne:
Moglo bi bit ok, vidjet ćemo  :solidus:
« Zadnja izmjena: 16. Prosinac, 2015., 01:17 SuperSaiyan86 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9