HCL.HR

Serije koje trenutno pratite

  • 2104 Odgovora
  • 248721 Hitova
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1140 : 06. Ožujak, 2014., 14:32 »
Ima sam par odgovora, ali odlučija sam da je najbolje da taj mali igrokaz stoji sam za sebe. A i znam da niko ne čita Adam Jensenove postove, pa bi bilo šteta da prođe nezapaženo.
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1141 : 06. Ožujak, 2014., 15:09 »
;) ;) ;)


*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1142 : 06. Ožujak, 2014., 16:30 »
A i znam da niko ne čita Adam Jensenove postove, pa bi bilo šteta da prođe nezapaženo.
Kako ne čita, pa čitate vi progabbeinci & co. :loludara:. Na svaki moj post odgovarate (od toga je 99% tih vaših odgovora ili glupost ili su nepotrebni) :tired:.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1143 : 08. Ožujak, 2014., 01:14 »
The Walking Dead FTW! :piva:

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1144 : 08. Ožujak, 2014., 09:51 »
South Park opet, nezz umirem od smijeha na svaku njihovu rečenicu :D

*

prijatelj

  • *
  • 92
  • fps games
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1145 : 10. Ožujak, 2014., 21:59 »
True Detective S01

Je, dosta dobro sve skupa, osim kompletnog PRRRRRRRRRRDDDDDDDD kad su prikazali "ŽUTOG KRALJA" a ono ispadne debela ružna osoba koja jebe polusestru AJME MAJKO KOJI DIJABOLIČNI GENIJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mislim, smiješno lol, nije da strašnije osobe vidim kad pogledam u ogledalo....... i """MISTERIOZNA""" carcosa ŠTO JE TO ZAŠTO SE LJUDI TOLIKO UZBUDE KAD SE SPOMENE TAJ POJAM JAO ŠTO JE TO UFFFFF grane u podrumu u pripizdini iza kuće vau opasno mjesto. mekonahe je super, woody je oke, guzica od monaghan je čudo http://1-ps.googleusercontent.com/h/www.celebjihad.com/gifs/michelle_monaghan_ass.gif, ali mislim, toliko su sve hajpali da bi ispao prdac.... nezz ono, mislim da su i likovi u seriji bili razočarani lol, 17 godina love kralja i dobiju govno lol.......

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1146 : 10. Ožujak, 2014., 22:10 »
pa što, serija je baš čil bila za pogledat ono baš za TV

što bi sad svi neke kerefeke,,,,
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1147 : 10. Ožujak, 2014., 22:19 »
Pored dvije teme za serije, stvarno je glupo postat ovdje... :hiha:

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1148 : 10. Ožujak, 2014., 22:21 »
Rula True Detective, nezz, PRIJATELJU mislim da forsaš oko bezveznih stvari ;(

Meni je kralj skroz pogođen štajaznam, očekivao sam gnjusno govno i to sam i dobio. Nije on bio mastermind, on više služi kao figura, utjelovljena ideja autorove vizije straha,,, iako je kraj 3. epizode to daleko uspješnije bio napravio. Ne znam, više mi je serija toliko dopadljiva radi načina kojeg je ispričana, tek onda bih rekao njihov odnos i njihova dva lika, pa tek onda -bitnost- i zanimljivost čitava slučaja. Neke stvari su ostale malo nerazrađene tipa eto to sa MISTERIOZNOSTI, možda je do formata serije, a možda da je drugačije bi upilali, ali sve u svemu solidnih 8.7/10
« Zadnja izmjena: 10. Ožujak, 2014., 22:33 Ramza »

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1149 : 10. Ožujak, 2014., 22:23 »
Jeste vi srs, pa nije on YK :)))
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1150 : 10. Ožujak, 2014., 22:27 »
? :hiha:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1151 : 10. Ožujak, 2014., 22:29 »
Kad dodjem doma jer tu nemam spojlere, plus stavi spojlere u svoj post :(
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1152 : 10. Ožujak, 2014., 22:34 »
ae istina

aj dođi brzo doma he he:hiha::ementaler:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1153 : 10. Ožujak, 2014., 22:43 »
ugl kažem da neznam po čemu ste zaključili da je taj lik yellow king? Mislim on je ubojica žene iz prve ep i sve al nije on yellow king. Ustvari ni neznamo jel YK uopće postoji il jel to osoba il simbol il šta već. 

Cijela poenta je što je na kraju cohle rekao, da svijetlost polako pobjeđuje, i oni jesu otkrili njega ali što je sa svim ostalima, Tuttleovima, Childresima, svim ljudima sa snimke itd...njih vjerojatno nikada neće otkriti pa i YK-a ako uopće postoji.

Meni je zadnja epizoda najbolja vjerojatno. MM me tek tu uvjerio da zaslužuje taj kretenski hajp njega kao glumca i lika, emocionalno je epizoda na jako visokoj razini i drago mi je da su se odlučuli za taj pristup umjesto na neku ludu zavrzlamu i DETEKTIVSKE plot twistove i neznam šta.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1154 : 10. Ožujak, 2014., 22:57 »
Sad nisam siguran jer si to tako spomenuo, ali YK se u nekoliko puta baš referiralo na konkretnu osobu, visokog lika s ožiljcima, dakle... :( Ali da, Yellow King je i nekoliko puta bio "samo" simbol nezz, vođa i to, vjerujem da da su išli malo dublje taj čitav kult bi to isto jako dobro moglo ispasti, pogotovo jer su u nekim trenutcima, tipa 2. epizoda, baš jako bili u tome. Iz tog razloga možda YK ne postoji, ali sam gotovo siguran da je to taj lik. Općenito sad kad razmišljam imam dojam da su od dosta toga odustali, tipa započinju sa HC psihoanalizom zločina da sad kad razmislim to uopće nema nikakvu svrhu osim eto PAMETNOSTI. Ta analiza jel mi se ne čini pretjerano primjenjiva na krajnjeg zločinca. 

Mislim, serija sigurno ima rupa oko nekih stvari, ali meni je najvažnija, a to je i fokus čitave serije bio, odnos između njih dvoje i to nema baš neku manu. Možda bi bilo bolje da jest neka preduboka međuzavrzlama koja se poigrava s gledateljem TOTALNO MINDFUCK, što su svi nekako priželjkivali i iz tog razloga razočaranje, ali usprkos tomu, baš nekako toplo :hiha: završava i to je konačno nešto što mi je zanimljivo za pogledati.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9