HCL.HR

Serije koje trenutno pratite

  • 2104 Odgovora
  • 249996 Hitova
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1440 : 29. Siječanj, 2015., 15:48 »
E taj Lost me nikad nije zanimao, znao sam uhvatiti koju scenu jer mi je to nekoć stara gledala na telki al vi koji koji pratite molim vas da mi odgovorite na jedno pitanje jer me to zanima jer sam neke scene uhvatio a...

Jel na tom otoku na kraju ili u jednoj od sezona bude neki svemirski brod i kakve on ima veze? Jer to me strašno zanimalo a nikad da se prikaže kad sam ja bio u prolazu XD

Inače OT pratim Star Trek: Voyager :mrgreen:
Al neke lejm epizode znam preskočit xd
Lol ne mogu vjerovati kak sam volio to ko klinac ko lud jer mi je danas serija smeće i žešći treš. (a valjda zbog sedme do devet lol)
Na polovici 3 sezone sam i vidim razvuklo se to u pizdu materinu ima dosta sezona.
Al specijalni efekti devedesetih i kompenziranje :ave:

Želja mi je ove godine pogledati još i u cjelosti serije : Dosjei X (valjda me šora neki treš devedesetih), Breaking Bad i Pacifik jer ga nikad nisam a Band of Brothers mi je bio zakon pa ovo možda bude uz bok.
« Zadnja izmjena: 29. Siječanj, 2015., 15:53 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1441 : 29. Siječanj, 2015., 16:12 »
E taj Lost me nikad nije zanimao, znao sam uhvatiti koju scenu jer mi je to nekoć stara gledala na telki al vi koji koji pratite molim vas da mi odgovorite na jedno pitanje jer me to zanima jer sam neke scene uhvatio a...

Jel na tom otoku na kraju ili u jednoj od sezona bude neki svemirski brod i kakve on ima veze? Jer to me strašno zanimalo a nikad da se prikaže kad sam ja bio u prolazu XD

nope, nema UFO-a, nema aliena... zapravo jako malo nadnaravnog na kakvo smo navikli inače, sve je na spiku fizike i sudbine

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1442 : 29. Siječanj, 2015., 22:21 »
ae objasni to fizike ako ti se da pls. Kakve fizike nezz... Da je na spiku fizike nitko ne bi preživio pad aviona lel.  Nezz, meni je lost kao serija sci fi, samo u drugačijem ambijentu nego klasika scifi-ovi.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1443 : 29. Siječanj, 2015., 23:27 »
ae objasni to fizike ako ti se da pls. Kakve fizike nezz... Da je na spiku fizike nitko ne bi preživio pad aviona lel.  Nezz, meni je lost kao serija sci fi, samo u drugačijem ambijentu nego klasika scifi-ovi.

 pa kad pogledaš sama imena likova te štvo tko njihovi povijesni doppelgangovi i šta su raditi tj. šta im se dogodilo te kakve veze ima sa zbivanjima van otoka i na njemu...

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1444 : 30. Siječanj, 2015., 00:10 »
Zna li tko kako se zove ono britansko govno u kojem ekipa radi na razbijanju šifri (šifra? šifara?) tajnih službi objavljenim u novinama?

URED: Našao, serija se zove Rubicon. Naravno, nije uopće britanska. #pamet #sjećanja
« Zadnja izmjena: 30. Siječanj, 2015., 00:48 black_out »
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1445 : 02. Veljača, 2015., 11:42 »
Evo odgledao cijeli The Wire, prve dvije sezone odlicne, onda krece lagani pad u trecoj sezoni.
Cetvrta je vec dosta losija, e onda peta opet postaje napeta.
I dalje smatram da je ovo jedna od najboljih serija, i preporucam svima koji jos nisu, da je pogledaju :thumbs:

Sad se bacam na nastavak Gothama, zadnju sam pogledao 10u epizodu i serija mi je cisto OK, nit smrdi nit mirise.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1446 : 13. Veljača, 2015., 07:59 »
Uz Gotham koji mi je sve bolji bolji, poceo sam gledat 12 Monkeys.
Negdje sam procitao da su SyFy-eve serije totalno low budget i cesme, dosada je izaslo 4 epizode majmuna (sutra 5) i moram priznat da je zasada serija napeta.
Ko je gledao genijalan film, zna otprilike o cemu se ovdje radi. Da ne spojlam previse, fora je sto se stalno nesto zakomplicira zbog stalnih putovanja kroz vrijeme, bas me zanima hoce li na kraju sve to drzat vodu, zasada stvarno dobra serija, cak se i produkcija cini pristojna. Pa ako netko nije neka slobodno pogleda bar prvu epizodu.

I gledam i.....Sonic Boom :mrgreen:, a ono crtic je namjen za djecu ali Sonic, pa gledam :hiha:
Kratke i jednostavne epizode od po 10min. Dosada je izaslo 12 epizoda.

3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1447 : 13. Veljača, 2015., 08:48 »
the 100 je jos uvijek  rh, malo smara jer nema laganog hoda, stalno je radnja.

mentalist je ova sezona nakon prosle mrojave doslovno stalni vrh, sljedeci tjedan je finale serije doslovno moje srce ce biti raspuknuto. :-(

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1448 : 02. Ožujak, 2015., 08:04 »
Prvo mjesto IMHO zasluzeno i to kako oni kazu ''by a mile'' :

Top 10 American Crime Shows
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1449 : 02. Ožujak, 2015., 20:48 »
Jeste gledali 'Crno bijeli svijet'?

Nisam bio ni u planu u to vrijeme, ali zakon su dočarane te 80e. Atmosfera je super, dobra gluma, ideja... Sama radnja malo dosadnjikava, ali ima potencijala da bude super u sljedećim epizodama.
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1450 : 02. Ožujak, 2015., 21:08 »
Hawaii Five-0 (TV Series 2010– ) - IMDb



Pored Fringea počeo pratit ovu seriju.
Sjećam se prije ljeto ili dva, da sam ju uhvatio na TV-u i da mi je malo rulala, onako opuštajuća...
Rulaju mi ova dva sexana.  :faca:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1451 : 02. Ožujak, 2015., 22:39 »
I ja sam znao na tv-u otpratit poneku epizodu, cool su likovi ali me serija nije uspjela zadržat.

P.S. Cole još od ovog nisi imao bolji avatar :thumbs:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1452 : 02. Ožujak, 2015., 22:42 »
Stealthara stara. :mrgreen:

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1453 : 07. Ožujak, 2015., 07:15 »
Gledam i dalje Gotham, i dok mi se u pocetku serija cinila meh, sada mi je sve bolja i bolja.
Dok 12 monkeys ide u drugom smjeru, od odlicne prema meh, nekako je svaka epizoda ista, uvijek na isti kalup...svejedno cu ovu sezonu pogledat do kraja.

Gleda jos neko sto od ovoga? Misljenja?
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1454 : 07. Ožujak, 2015., 11:14 »
Jel se serija 12 Majmuna nastavlja radnjom nakon one iz filma?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9