HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1727269 Hitova
*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7545 : 17. Siječanj, 2010., 14:17 »
A Serious Man
očekivao dobar film, a naletio na brutalnu dosadu. bilo je dobrih djelova, al općenito predosadan film.


The Men Who Stare at Goats
ok film, bilo je par dobrih fora, al ništa posebno

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7546 : 17. Siječanj, 2010., 14:17 »
leger

Prvo, strpo si se u koš time što se tučeš po ulici, tako da tvoje mišljenje nikad neće bit uzeto kao vrijedno.

Drugo, da, nevjeroajtno je da se nekom sviđa taj film zbog nečeg nego zbog izgleda. Mislims ovih ovih milijardu fenboja puši ljep izgled, a valjda niko na cijelom svijetu ne puši priču beyond retardiranog.

*

lagger

  • *
  • 41
  • Goddamn Croat
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7547 : 17. Siječanj, 2010., 14:27 »
leger

Prvo, strpo si se u koš time što se tučeš po ulici, tako da tvoje mišljenje nikad neće bit uzeto kao vrijedno.

Drugo, da, nevjeroajtno je da se nekom sviđa taj film zbog nečeg nego zbog izgleda. Mislims ovih ovih milijardu fenboja puši ljep izgled, a valjda niko na cijelom svijetu ne puši priču beyond retardiranog.

Opet ne prihvaćaš tuđe mišljenje, nego ga opet hejtaš. Uostalom, zašto bih ja tvoje mišljenje trebao uzimat u obzir kad samo kakaš po Clintu, bez ikakve osnove ili argumenta.
Ono "Istvud je dosadan, bezveze" il šta ja znam ne, geez

Dalje, šta je tako teško prihvatit da mi se film SVIĐA?? Da, za mene je pravo osvježenje, sviđa mi se priča i tematika, ne smatram ga 'glupim' i 'predvidljivim', i isto tako bi mi se svidio da sam ga gledao u jebenoj 2D tehnologiji.

btw, koliko ja tebi puta moram reć da se ne tučem po cesti, nego sam se u životu dva puta pravo potukao, a imam 21 godinu... U biti od samog početka mi neš sereš.

Ovo je thread u kojem kažem što sam zadnje gledao, i kažem komentar-dva na isto. Tuđa mišljenja ću uzet u obzir, prihvatit, možda raspravljat i sl, ali neću bezveznim sarkastičnim komentarima komunikaciju svest na svađu. Ako to sam komentar ne traži, jel
Any sumbitch takes a shot at me, I'm not only gonna kill him, but I'm gonna kill his wife, all his friends, and burn his damn house down.

Life is a bitch, and then you die

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7548 : 17. Siječanj, 2010., 14:28 »
Daj začepi.
Why is your...

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7549 : 17. Siječanj, 2010., 14:34 »
Dosta avatar 2d/3d preseravanja, pretjerali ste jebemu.  :tired:

natrag na topic :@
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

lagger

  • *
  • 41
  • Goddamn Croat
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7550 : 17. Siječanj, 2010., 14:46 »
Daj začepi.

OK, nakon ovakvih postova sve se čini beznadno. Za tebe.  :kava:

Ajde, valjda možeš bolje od toga.
Any sumbitch takes a shot at me, I'm not only gonna kill him, but I'm gonna kill his wife, all his friends, and burn his damn house down.

Life is a bitch, and then you die

*

lagger

  • *
  • 41
  • Goddamn Croat
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7551 : 17. Siječanj, 2010., 14:48 »
Dosta avatar 2d/3d preseravanja, pretjerali ste jebemu.  :tired:

natrag na topic :@

Čekaj, pa ja jednostavno odgovaram na hejt postove upućene prema meni (čitaj: zapi). Dobro, nije samo on, al uglavnom on...
Any sumbitch takes a shot at me, I'm not only gonna kill him, but I'm gonna kill his wife, all his friends, and burn his damn house down.

Life is a bitch, and then you die

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7552 : 17. Siječanj, 2010., 15:07 »
ako ti priča nije dosadna i predvidljiva, dapače, zanimljiva je i prestavlja pravo osvježenje u kinematografiji, il imaš IQ mahune il ti je ovo treći film koji si pogledao u životu.

*

lagger

  • *
  • 41
  • Goddamn Croat
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7553 : 17. Siječanj, 2010., 15:12 »
ako ti priča nije dosadna i predvidljiva, dapače, zanimljiva je i prestavlja pravo osvježenje u kinematografiji, il imaš IQ mahune il ti je ovo treći film koji si pogledao u životu.

Ne znam, tvoja mama bila je istog mišljenja kad smo ga pogledali, pa ono... Oćeš tako igrat? Pa koji je tebi kurac?

I šta da ja sad odgovorim na ovo? Vi se želite svađat ili?
Any sumbitch takes a shot at me, I'm not only gonna kill him, but I'm gonna kill his wife, all his friends, and burn his damn house down.

Life is a bitch, and then you die

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7554 : 17. Siječanj, 2010., 15:16 »
TVOJA MAMA

Daj ne jebi me :ave: :ave: :ave:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7555 : 17. Siječanj, 2010., 15:19 »
ako ti priča nije dosadna i predvidljiva, dapače, zanimljiva je i prestavlja pravo osvježenje u kinematografiji, il imaš IQ mahune il ti je ovo treći film koji si pogledao u životu.

Ne znam, tvoja mama bila je istog mišljenja kad smo ga pogledali, pa ono... Oćeš tako igrat? Pa koji je tebi kurac?

I šta da ja sad odgovorim na ovo? Vi se želite svađat ili?

prosut ću ti zube spomeneš li mi mamu još jednom, frajeru.

*

lagger

  • *
  • 41
  • Goddamn Croat
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7556 : 17. Siječanj, 2010., 15:21 »
I onda sam ja agresivan.

Pa ti si rekao da imam inteligenciju mahune, zar nije i to vrijeđanje? Samo sam uzvratio istom glupom mjerom.

Any sumbitch takes a shot at me, I'm not only gonna kill him, but I'm gonna kill his wife, all his friends, and burn his damn house down.

Life is a bitch, and then you die

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7557 : 17. Siječanj, 2010., 15:31 »
gledala sam “coco chanel” a tek onda ”coco before chanel”. ne znam, duboko u sebi osjećam da sam trebala učiniti obrnuto  :wildboy:

nego, ne lajkam niš osim mode kao, + priče se ne poklapaju baš pa je to zbunjujuće.
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7558 : 17. Siječanj, 2010., 15:44 »
I onda sam ja agresivan.

Pa ti si rekao da imam inteligenciju mahune, zar nije i to vrijeđanje? Samo sam uzvratio istom glupom mjerom.



Ignoriraj ih, pogledaj koliko postova imaju.  :( Nemaš šanse  :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7559 : 17. Siječanj, 2010., 16:09 »
rastužujete me. nemojte se svađat.  :(
mislim, urotili ste se protiv lika  :hihi:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9