HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1720758 Hitova
*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17310 : 16. Srpanj, 2015., 08:54 »
Efekti su dosta loci, u nekim djelovima mi je izgledalo kao da su Chris Pratt-a izrezali iz kolaza i naljepili na predrenderirane pozadine.
A prvi dio je bio pojam u svoje vrijeme sto se tice efekata, najbolje je sto isti i dan-danas drze vodu!
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17311 : 16. Srpanj, 2015., 09:28 »
Ne znam što se događa s tim modernim CGI scenama, kvaliteta kao da pada svake godine umjesto da raste. Barem u većini filmova, neki uspijevaju podići standard ali su sve rjeđi.

Hundraåringen som klev ut genom fönstret och försvann

Ili ti Stogodišnjak koji se popeo kroz prozor i nestao. Uglavnom švedski film, komedija neke vrste, stvarno mi je genijalan.
U zadnje vrijeme imam problem jer se teško uspijem smijati na moderne komedije, no ovaj film me nasmijao i više od par puta.
Baš nekako ima dušu i karakter, što je zanimljivo jer zadnja komedija koju sam gledao prije What We Do In The Shadows a da mi je bila zabavna kao ova su bili Intouchables prije 4 godine.

Ukratko preporuka, dosta zabavan film s humorom koji nije klasični Hollywoodski već je zapravo i smiješan.

9,1/10

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17312 : 16. Srpanj, 2015., 10:33 »
Efekti su dosta loci, u nekim djelovima mi je izgledalo kao da su Chris Pratt-a izrezali iz kolaza i naljepili na predrenderirane pozadine.
A prvi dio je bio pojam u svoje vrijeme sto se tice efekata, najbolje je sto isti i dan-danas drze vodu!

bas to...mislin sta se tice toga da su im lotr i hobbiti neko mjerilo vrhunske kvalitete, tamo neznan jesan li u ijednom djelu pomislija da u pitanju nije realnost koliko je to dobro napravljeno..

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17313 : 16. Srpanj, 2015., 11:04 »
Hobbiti su meni uzasni po pitanju CGIa :wildboy:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17314 : 16. Srpanj, 2015., 11:23 »
Evo ja sam vam zadnje gledao film Battle for LosAngeles,SF film radnja se odvija u vremenima 2013, kao izvanzemaljci napadaju zemlju i sada mi pratimo kroz  film odred marinaca koji mora spasiti civile, nakon što to učine na povratku u bazu ih dočeka nešto.......a ako želite doznati što pogledajte film ;)

OCIJENA FILMA.9.5/10

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17315 : 16. Srpanj, 2015., 11:25 »
Hobbiti su meni uzasni po pitanju CGIa :wildboy:

nekako vise izgledaju ko neki crtic, valjda su na to ciljali al su dobro napravljeni...star trek je amo rec vrhunski napravljen a da izgleda ko stvarnost

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17316 : 19. Srpanj, 2015., 17:47 »
Stargate: The Ark of Truth (2008)
The Ark of Truth nije stand-alone film nego je svojevrsni sequel na seriju Stargate: SG1 koji stavlja tačku na "i" kada je u pitanju priča o Orijima. Nakon serije me malo kopkalo što su ostavili nerazrješenih pitanja ali eto s ovim filmo su savršeno zaokružili. Sviđa mi se što nisu izmišljali toplu vodu i ovo izgleda kao kvalitetna dupla epizoda samo ovaj put u filmskom formatu. Obavezno štivo za sve koji su odgledali SG1 seriju.
7,5

Stargate: Continuum (2008)
Posljednje poglavlje SG1 serijala koje stavlja tačku na Ba'alovu, odnosno Goa'uldsku priču. Baš kao i prethodni sequel (The Ark of Truth) i Continuum je veoma dobro napravljen film koji je ispoštovao sve ono što smo voljeli u seriji. Poseban bonus je što je okosnica radnje tematika putovanja kroz vrijeme, nešto što mi je oduvijek bilo posebno zanimljivo.
7

Stargate (1994)
Nevjerovatno, ali ovaj film mi je čak bolji i od fenomenalne SG1 serije i njenih pratećih filmova. Savršeno mi je "sjeo", uključujući druge glumce (Kurt Russell očekivano najviše rula) a specijalni efekti i druge dizajnerske odluke su mi također bolje ovdje iako je ovaj film osjetno stariji. Zanimljiv, spektakularan, zabavan, uzbudljiv od početka do kraja... jednostavno puni paket.
9,5

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17317 : 22. Srpanj, 2015., 14:10 »
Terminator Genisys (2015)

nez nisam očekivao ovako zabavan film.
od prve sekunde do kraja sve je odlično tempirano, akcija je fun i efekti su dosta dobri. plus ozvučenje u legendarnom drevnom amfiteatru je savršeno =)
schwarzenegger je forsirano redikulan ali je dosta dobro odglumio, ovi ostali su isto dosta okej,,,,,
film je jako fun i ne žalim potrošeno vrijeme ni novce. samo da ne useru sljedeći nastavak ;_;

8/10
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17318 : 22. Srpanj, 2015., 15:05 »
Terminator Genisys (2015)

nez nisam očekivao ovako zabavan film.
od prve sekunde do kraja sve je odlično tempirano, akcija je fun i efekti su dosta dobri. plus ozvučenje u legendarnom drevnom amfiteatru je savršeno =)
schwarzenegger je forsirano redikulan ali je dosta dobro odglumio, ovi ostali su isto dosta okej,,,,,
film je jako fun i ne žalim potrošeno vrijeme ni novce. samo da ne useru sljedeći nastavak ;_;

8/10

Mene je isto ugodno iznenadio, po kritikama sam ocekivao tesko smece, a zapravo je film bas dobar :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17319 : 22. Srpanj, 2015., 21:30 »
Film je bio dobar, ali ja zapravo i nebi htio nastavak. Nece vise znat sta bi pa ce izmislit nesto totalno random i uzasno failat.
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17320 : 23. Srpanj, 2015., 02:42 »
http://www.imdb.com/title/tt0318462/

The Motorcycle Diaries (2004)

Prica o Che Guevarai, film opisuje dio njegova zivota u kojem je pronasao svoj poziv u svjetu.Na putovanju Juznom Amerikom sa prijeteljem na motoru, put od nekih 10000km u kojem prolazi vecinu J.Amerike, avanturisticka prica visoke kvalitete i zanimljive radnje.Svakako preporuka, melem za svacije oci. 

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17321 : 23. Srpanj, 2015., 06:28 »
Film je bio dobar, ali ja zapravo i nebi htio nastavak. Nece vise znat sta bi pa ce izmislit nesto totalno random i uzasno failat.

Navodno ce sljedeca 2 radit Cameron, tako da bi mogli biti bolji od ova zadnja 3.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17322 : 23. Srpanj, 2015., 08:15 »
odakle ti to?
frajer sljedećih pet godina radi na avatarima. neće radit terminatora lol.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17323 : 23. Srpanj, 2015., 09:12 »
odakle ti to?
frajer sljedećih pet godina radi na avatarima. neće radit terminatora lol.

Da bas gledam, nesto sam krivo pokopcao :fpalm:

The rights to the Terminator franchise are reportedly going to revert back to Cameron by 2019. If all goes according to plan, by then there will not only be a new trilogy of film installments (including Genesis), but also yet another television series spinoff of the sci-fi/horror franchise, to boot. (One that may have its narrative directly intertwined with the upcoming wave of films, a la Marvel Studios’ Shared Movie Universe and the Agents of S.H.I.E.L.D. TV show).

It doesn’t sound as though Cameron has any plans for doing more with the property thereafter – and since Schwarzenegger will probably be wrapping up his action movie acting career by the time this next wave of Terminator projects are done, that might be as good as time as any to retire this series, once and for all. Again, that’s assuming Terminator: Genesis does well enough at the box office to justify building an entire new sector in the Terminator universe. One step at a time, and all that…
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17324 : 23. Srpanj, 2015., 12:14 »
:mrs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9