HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 876695 Hitova
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13665 : 07. Travanj, 2015., 13:34 »
pa očito ne zaborave svi nez. jedan na deset tisuća bude srs SJEBAN od toga, nez. ili koliko god. al eto, bude.

mislim, kralju, aj doslovno upali mozak na sekundu. ti sad ovdje PODRŽAVAŠ zlostavljanje.  :hihi:

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13666 : 07. Travanj, 2015., 13:44 »
jedno je kad te , evo bzvz primjer, neko katkad nazove debeli a ti njega niskim i frendovi ste. drugo je kad su ljudi tolka smeca da ti pocinju napadat mladje clanove obitelji i da se moras borit 1 na 3+ svaki put kad ides u ducan 10 min od tvoje kuce samo zato jer si "tovar / streber / nakaza / frik" :tired:

naravno, zajebancija je ok, ali sve ima svoje granice. da ne spominjem kakve trajne mentalne poremecaje ljudi mogu dobit ako kao djeca su patili od toga da su ih vrsnjaci odbacili, odbili, kako se kaze vec
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13667 : 07. Travanj, 2015., 13:53 »
ane ovaj jebeni vjetar, zmrzo sam se ko pička danas u pol 6 ujutro :(
odakle zagrebu bura pobogu lel
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13668 : 07. Travanj, 2015., 15:46 »
Bio je u mojoj osnovnoj u razredu taj neki lik koji je valjda imao nekih problema sa hormonima i malo je uranio u pubertet. Imao je brkove i bradu u petom razredu i uredno se brijao, malo se intenzivnije znojio i tako. Naravno da ga je cijela škola zvala dlakavi i smrdljivi i svašta.
Sreo sam ga prošle godine na kampusu, nismo se vidjelo milijardu godina i skroz je okej bio, mislim i dalje mu dlake rastu doslovno na cijelom licu, ali kao lik je skroz okej, popričali smo što studiraš ovo ono kako ti je, malo se našalili i super.

Onda se prošlo ljeto netko iz osnovne sjetio napraviti grupu na fejsu za nekakav sastanak i taj lik je skroz podivljao u toj grupi, da kako nas nije sram, da smo mu uništili djetinjstvo, da je molio roditelje da se presele, da se toliko puta htio ubiti, da nas sve mrzi i za njega ne postojimo i uglavnom je tako sasuo kolektivno razredu sve u facu i demonstrativno napustio grupu. Ne znam, očito se ne nose svi isto sa tim PROBLEMIMA. Drugi lik je trenirao balet, pa je danas skroz kul, našali se uvijek i može se družiti sa svima normalno i podsjećati se na legendarne STARE DANE.

*

Kunihiko Maeda

  • *
  • 105
  • Scientists can't believe anything without proof...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13669 : 07. Travanj, 2015., 17:48 »
ludi binarni svijet bulisanja. xD

jer ne postoji distinkcija između rendom govorenja debeli i nekog BRUTALNIJEG oblika zlostavljanja.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13670 : 12. Svibanj, 2015., 22:27 »
KIM JONG UN POGUBIO VLASTITU TETU?

Kriste kako me nerviraju ovakva smeća po medijima, jer ljudi stvarno vjeruju u sve ove gluposti? :wildboy:
« Zadnja izmjena: 12. Svibanj, 2015., 22:29 gamelaker »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13671 : 20. Kolovoz, 2015., 21:45 »
[proGABBEing] Jadran

hahahha zajebajen se Jadro

abrah cadabrah

:ave:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13672 : 20. Kolovoz, 2015., 21:57 »
Thomas muller. Kakav je to zgaban. Prije sam jedino mrzio pippa inzaghia, al kako ovaj mralj izgleda iritantno. Ko Ivek iz Budinscine ;(

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13673 : 23. Rujan, 2015., 12:40 »
Kako me živcira kada se pokrene rasprava na poslu i onda voditeljica koja nezna zbrojiti 2 i 2 počne srat i kenjat gluposti...

Kao nema te, svako malo si na bolovanju la lal la, a ja sam nisam niti jednom u godinu dana bio na bolovanju zbog sebe nego zbog male.
Niti jedan roditelj ne želi da mu je djete bolesno svaka 2-3 tjedna, a ona je kao roditelj....
:chair:

A kada je pauza nje nema po 2h u radnom vremenu nego ispija kavice i rješava svoje privatne pizdarije.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13674 : 23. Rujan, 2015., 12:55 »
kako da ona zna zašto ti uzimaš bolovanja,,
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13675 : 23. Rujan, 2015., 12:58 »
Zato što joj svaki puta javim SMSom da mi je mala bolesna i svaki put napiše. OK znam kako je to i moja djeca su bila mala.

I onda mi to ide trljat na nos kad dođem na posao... Dođe mi da ju šupim nogom u guzicu licemjernu i lažljivu

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13676 : 23. Rujan, 2015., 13:45 »
Kužim tvoju stranu, al teško je igdje očekivat potpuno razumjevanje. Za svrhe menadžmenta propisani raspoloživi fond radnog vremena je ugl. 1750 h kad se oduzmu bolovanje, godišnji i nekakvi drugi izostanci. Svaki ozb. management mora upozorit ukoliko se ne ostvaruju te brojke. Još si ti u državnoj firmi ako se ne varam, privatnici su još zeznutiji.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13677 : 23. Rujan, 2015., 13:51 »
Da, na sudu sam do 12. mjeseca. Al nje nema 3 puta vise od mene uz to da si ona Pise da je bila na poslu. Ona je onaj pravi jebeni uhljeb i ulizica. Sve slatko i sa smjeskom a onda sere okolo!
A stvarno je polupismena i jedva zna mail poslat jedino Pegla kartice pod radnim vremenom.

Ja sam svjestan da me cesto nema no ionako mi placu ne daje ona niti sud. I radim još okolo na 3 strane.
Mene samo zivcira ona i njen pristup. Kao sve je u redu i sama kaže da je i njoj tako bilo, cak da joj je bilo i gore jer je imala 2 male djece i da ju nije bilo po 2 mjeseca, a meni sere za 2 tjedna...
Ima i drugih koje nema i češće od mene ali drugi se i ulizuju dok ja to ne bih nikada radio.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13678 : 23. Rujan, 2015., 14:16 »
Pazi Hrvatina da ti od sefice sin nebi bio clan HCL-a pa da ne dobijes otkaz..haha

\:D/

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13679 : 23. Rujan, 2015., 14:44 »
Ionako idem u 12. mjesecu mi ugovor ističe. A ovako bi se samo riješio sranja ranije ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9