HCL.HR

Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?

  • 81069 Odgovora
  • 4807255 Hitova
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #59565 : 08. Siječanj, 2011., 17:34 »
Imam jedan laptop, kupljen za oko 7-8k kuna, star pola godine. e sad problem je što je moj brat neki dan prolio vodu po njemu i ona je ušla među tipke, i ovaj je nastavio normalno raditi ali kad ga je zagasio laptop se više nije dao upaliti. Odnijeli smo ga na servis, a tamo su samo da vide o čemu je riječ i da ti kažu osnovno uzeli cca 200 kuna, rekli da je teško popravljivo ili uopće nepoporavljivo blabla, da će trebati gro strpljenja i da košta masu para sam popravak.  Jeli itko imao sličan problem i postoji li rješenje..ili odgovarajući podforum za ovaj problem? :wildboy:

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #59566 : 08. Siječanj, 2011., 17:35 »
 :mrs:

Inače, neki momci su to rješili feniranjem. Al neposredno nakon PROLJEVANJA, tako da nezz, vjerojatno ti je kasno. :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #59567 : 08. Siječanj, 2011., 17:36 »
Imam i ja laptop

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #59568 : 08. Siječanj, 2011., 17:37 »
proli vodu po njemu :D

  :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #59569 : 08. Siječanj, 2011., 17:40 »
ne znam ono, paid to click

kad ne radiš ništa preko vikenda i visiš na netu konstantno ionako klikaš po hclu gamespotu i youtubeu pa zašto ne bi klikao i po tome što ti može dat i koji cent u džep

smiješan mi je koncept i smiješni su mi ljudi koji to ozbiljno shvaćaju kao životnu zanimaciju, ali ono.

ali ja i dalje nemam volje to probat :mrs:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #59570 : 08. Siječanj, 2011., 17:40 »

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #59571 : 08. Siječanj, 2011., 17:45 »
ne znam ono, paid to click

kad ne radiš ništa preko vikenda i visiš na netu konstantno ionako klikaš po hclu gamespotu i youtubeu pa zašto ne bi klikao i po tome što ti može dat i koji cent u džep

smiješan mi je koncept i smiješni su mi ljudi koji to ozbiljno shvaćaju kao životnu zanimaciju, ali ono.

ali ja i dalje nemam volje to probat :mrs:

Ma idem na metodu od 15minuta na dan samo da klikam. Glupa su surf čuda, na dan moraš po 8sati skoro raditi na njima.
Praktički kada ustanem odradim tih 11stranica što vrtim i to je to. Maximalno pola sata potrošim, a usput budem na MSN ili nekom već čudu chatujem. Svaka ima po 4 reklame, i vrtim 2-3 odjednom stranice, dok loadira po 30tak sekundi.. nekada negdje se ni refreshuju i tako to. Ajd neću više o ovome.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #59572 : 08. Siječanj, 2011., 17:45 »
ne znam ono, paid to click

kad ne radiš ništa preko vikenda i visiš na netu konstantno ionako klikaš po hclu gamespotu i youtubeu pa zašto ne bi klikao i po tome što ti može dat i koji cent u džep

smiješan mi je koncept i smiješni su mi ljudi koji to ozbiljno shvaćaju kao životnu zanimaciju, ali ono.

ali ja i dalje nemam volje to probat :mrs:

Imalo bi smisla kada bi radio negdje noćne smjene, kao što sam ja radio
Također bi imalo smisla kada bi u toj smjeni imao 10 računala koje nitko ne koristi, kao što je bio slučaj kod mene
Isto tako bi imalo smisla kada bi bio jedini u toj sobi i jedini radio noćnu smjenu, kao što sam ja to radio
Zaključno, još više bi smisla imalo kada bi imao skriptu pomocu koje bi automatski miš klikao po unaprijed predodredjenim mjestima.

10x kompova
10x razlicitih servisa
10x veca zarada
a usput radis svoj regularni posao.

To bi vec, recimo, imalo smisla.

Ali na kraju ionako shvatiš da tu lovu nikad nećeš dobit na svoj račun, nego će te navlačit. A svi oni koji tvrde da im je netko to "isplatio", su vjerojatno tjedan dana klikali da dobe 10$ i onda su im tih 10$ isplatili.

Vau, 10$...

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #59573 : 08. Siječanj, 2011., 17:46 »
morat ćemo ga...

prihvatiti i forumovati s njim?  :wildboy:

izgleda. čovjek se izborio za poštovanje među forumljanima. interesantno.

uz marljiv rad i konstantno zalaganje sve je moguće.

dobrodošao dodo152  :(

Toliko sam utjecajan.  :hiha:

Thank you

I just want to say Hi mom

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #59574 : 08. Siječanj, 2011., 18:24 »
meni je mobitel upa u wc školjku pa sam ga rastavija i stavija u rižu i ostravija preko noći.

ujutro je bio ko nov.

čisto sumnjam da bi ovi bijesna nova sranja proradila.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #59575 : 08. Siječanj, 2011., 18:25 »
meni je mobitel upa u wc školjku pa sam ga rastavija i stavija u rižu i ostravija preko noći.
ovo još nisam čuo  :ave: :ave: :ave: :ave: :ave:

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #59576 : 08. Siječanj, 2011., 18:28 »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #59577 : 08. Siječanj, 2011., 18:32 »
pae moja mater stavlja rižu u sol zbog vlage  :hihi:

presveti  :ave:

@syzygy ti poznaješ samo ekstreme  :hiha:

jednostavno nemam ništa protiv toga, ako neko klika, neka klika, pa makar dobio i 5$, za "potrošeno vrijeme" (ionako je usput ono)
« Zadnja izmjena: 08. Siječanj, 2011., 18:34 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #59578 : 08. Siječanj, 2011., 18:34 »
Je li onda posoljena riža ili je sol...































...porižena :hiha2: :hiha2: :hiha2: :hiha2: :hiha2: :hiha2: :wildboy:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #59579 : 08. Siječanj, 2011., 18:34 »
meni je mobitel upa u wc školjku pa sam ga rastavija i stavija u rižu i ostravija preko noći.
ovo još nisam čuo  :ave: :ave: :ave: :ave: :ave:

Pa e...riža skuplja vlagu, dobra stvar :(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9