HCL.HR

Vijesti

  • 1655 Odgovora
  • 155074 Hitova
*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Vijesti
« Odgovori #1380 : 07. Veljača, 2014., 21:28 »
Revolucije ne počinju radi toga da može biti bolje, već zbog toga što ne može biti gore.
Iz tog razloga pozivanje na "plan" je retardiran argument, iako je korisan naravno.

Iako ne bih još laprdao da je ovo revolucija lol.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Vijesti
« Odgovori #1381 : 07. Veljača, 2014., 22:06 »
Nikad se više nisam slagao sa Ramzom :mrgreen:. Da se nadovežem na neke prethodne komentare, pa nevjerovatno mi je koliko mi kao narod možemo biti glupi da i pored svih ekonomskih i političkih problema i dalje nacionalistički razmišljaju :fpalm:. Ali ove velike demonstracije su dobar pokazatelj da se nešto u javnom mnijenju ipak mijenja na bolje. Kad oni Libijci koji su imali 10x bolji standard nego BiH i HR zajedno onako bezrazložno revolucijom uništiše onako stabilnu i jaku državu što ne bi i mi Bosanci koji imamo dobar razlog za to jer mi ako nešto ne promijenimo nećemo ni imati budućnosti.

@Đođo pa u Bosni su oduvijek živjela 3 naroda i 3 religije i živjeli su u toleranciji, samo od zadnjeg rata su političari rade na tome da ih "zavade", iako ja lično za to samo čitam iz medija jer nikad nisam se lično susreo sa nacionalizmom, imam prijatelje iz sva 3 naroda i sve 3 religije (ja njima čestitam njihove blagdane, oni meni moje i ne vidim nikakve probleme), onakvi kao Dodik sve od sebe daju da nas zavade jer drugačije ne bih dobio izbore, a i ostali lideri isto tako. Ovo se "kuhalo" mnogo godina i sad je konačno "prekipilo". Jest da mi smeta kada vidim budale koji zapaljuju policijske automobile i rade sl. gluposti ali jbg u svakoj revoluciji se dešavaju takve popratne pojave, a glas naroda se ne bi ni čuo da nisu ovako agresivni.

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Vijesti
« Odgovori #1382 : 07. Veljača, 2014., 22:18 »
hvala bogu da u hrvatskoj nikog ne muči nacionalnost. plus prije rata nikog u bih nije to mučilo previše.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.

Odg: Vijesti
« Odgovori #1384 : 08. Veljača, 2014., 10:52 »
Shvaćam pobunu naroda, sve je to meni jasno, ali ići uništavati vozne parkove, arhive, zgrade... Pa to će se opet sve graditi novcem poreznih obveznika. Kod nas je problem što svi tipkaju da idemo na vladu, rušiti vladu, samelji, razbij i slično... no kad jedne srušiš, koga ćeš dovesti?
Osobno smatram da je HDZ najveće zlo koje je moglo zadesiti Hrvatsku te masu problema je današnja vlada nasljedila od istih, pa sjetite se samo svih afera, šukerovih kredita, jandrokovićevih glupih odgovora i neupućenosti, kiro prosviro i sličnih... Pa ti isti ljudi si danas za pravo daju nešto komentirati!
Slažem se da svi potezi ove vlade nisu dobri no opet se usudim reći da su imali velika muda kreniti sa promjenama jer se znalo da se narodu neće sviđati, počevši od fiskalizacije pa nadalje. I sami smo bili svjedoci noćnih klubova koji su cijelu sezonu puni do špica a prijavljuju promete par sto kuna. SRAMOTA. Isti ti vlasnici će se busati u prsa i vikati ZA DOM SPREMNI ali nažalost domovina živi prvenstveno od poreza a tek onda od nacionalnog ponosa.

Žalosno je što u svim reformama uvijek ima koleteralne štete

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Vijesti
« Odgovori #1385 : 08. Veljača, 2014., 15:09 »

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Vijesti
« Odgovori #1386 : 08. Veljača, 2014., 15:20 »
dat beef :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Vijesti
« Odgovori #1388 : 08. Veljača, 2014., 16:47 »
a dobro to je baš nešto što tvoji rade namjerno, što se žališ.

Što nisu bosna ljudi tvoji ljudi :wildboy:

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Vijesti
« Odgovori #1389 : 08. Veljača, 2014., 16:58 »
Sviđa mi se kako me666 koristi "nacionalnu pripadnost" bosanca kao derogativni označitelj te putem toga spušta karlu, koji nije nacionalni pripadnik "hrvata".

*

pilip

  • ******
  • 4442
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Vijesti
« Odgovori #1391 : 08. Veljača, 2014., 17:46 »
a dobro to je baš nešto što tvoji rade namjerno, što se žališ.

Što nisu bosna ljudi tvoji ljudi :wildboy:
care prestani glumit da ne kužiš već dva puta u danu što mislim kad kažem tvoji ljudi.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Vijesti
« Odgovori #1392 : 08. Veljača, 2014., 18:32 »
a dobro to je baš nešto što tvoji rade namjerno, što se žališ.

Što nisu bosna ljudi tvoji ljudi :wildboy:
care prestani glumit da ne kužiš već dva puta u danu što mislim kad kažem tvoji ljudi.

Kad ti prestaneš biti glup sa tim glupim nevezanim podbadanjem koje nema veze s mozgom onda ću se i ja prestati praviti blesav
Ok? :thumbs:

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Vijesti
« Odgovori #1393 : 08. Veljača, 2014., 20:47 »

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Vijesti
« Odgovori #1394 : 09. Veljača, 2014., 10:39 »
baš sam oduševljen prosvjedima, treba to sranje, baš je bilo potrebno kao neki ispušni ventil ljudima.

nažalost, ništa se neće promijenit, jer demokracija kao takva na ovim prostorima ne dopušta promjene na bolje, ali nakon ovog je sigurno da će političarima požari i razbijene glave biti negdje u podsvijesti kada odluče raditi sranja.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9