HCL.HR

Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014

  • 402 Odgovora
  • 60585 Hitova
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #375 : 10. Srpanj, 2014., 05:34 »
kao prvo žena plače i ne može se baš zbog toga
Wut?


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #377 : 12. Srpanj, 2014., 16:44 »
Deset puta jači Brazil nego ovaj danas.

http://www.youtube.com/watch?v=4cIX-rxf0eA#t=261

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #378 : 12. Srpanj, 2014., 17:12 »
Guy Mowbray, koji smor od čovjeka bože dragi, još ne mogu vjerovat da je on pokrivao 2012.


*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #380 : 13. Srpanj, 2014., 10:09 »
Ipak, to nije neki random navijač

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #381 : 13. Srpanj, 2014., 10:46 »
Ma znam da, ali podcjenjuju tu broncu. Neka im se dogodi da sljedećih 25 godina ne ponove bolji ili isti uspijeh pa pojest će se.

:wildboy:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #382 : 13. Srpanj, 2014., 22:44 »
Šteta zbog Argentine :wildboy:, dobro su odigrali, imali su izglednije prilike ali jbg Švabe u svom stilu ipak osvojiše.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #383 : 13. Srpanj, 2014., 22:45 »
Deutschland über alles !

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #384 : 13. Srpanj, 2014., 23:03 »

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #385 : 13. Srpanj, 2014., 23:25 »


Prošao sam kroz kuću u nekoj polu-čučanj poziciji i klepćao kad je njem. dala gol :approve


Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #387 : 14. Srpanj, 2014., 12:06 »
Ajd neka drago mi je zbog Njemačke. Ipak, Argentina je isto jako dobro igrala al jbg, izbornik je napravio grešku što je na poluvremenu Lavezzi-a (koji je bio jedan od boljih prvo poluvrijeme) zamijenio Aguerom :bonk: trebao je Higuaina koji se napromašivo ko nikad odmah izvadit iz igre. Al kako je Neurer junački "skupio" Higuaina :hihi: a sudac svira kontra prekršaj :ave:

« Zadnja izmjena: 14. Srpanj, 2014., 12:10 gamelaker »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #388 : 15. Srpanj, 2014., 21:36 »
Poslije Francuske najbolje prvenstvo koje sam gledao/pratio...
Jako puno iznenađenja i neočekivanih rezultata i prolaza. Osobno najviše sam navijao za Čile i Kolumbiju.
A poslije njih za Meksiko i Njemačku.

Njemačka zrulala cijelo prvenstvo i pokazala najbolji nogomet u globalu.
James je po meni uz zlatnu kopačku trebao dobiti nagradu za najbolje igrača mundijala.
Čarobna igra po meni, daleko najatraktivniji igrač na touru.

O nama neću trošit riječi osim da je cijela taktička zamisao i vizija bila pogreška.
Sad tek prvi put mislim, da možda i vjerovatno nije u Štimcu bio problem i da je njegova ostavka možda bila pogrešna.

Za Brazil je najbolje bilo da bude poražen od Čilea ili Kolumbije...
Pokazali su jedan od najlošijih i najdosadnijih nogometa, bez ideje, vizije i plana...
Argentina pokazala zube u Finalu i igrala maestralno, no ono što su fulali je za zatvor i zato mi je jako drago da je Weltmeister to kaznio.

Europljani katastrofa izuzev Njemaca i Nizozemaca.
Tulipani su bili jako dobri, do polufinala kada su jednostavno ostali bez snage u napadu.
Koliko god legendaran i jeben potez bio ono s vratarom, toliko je bilo glupo što ga nije ponovio u polufinalu...
Lijepi stadioni i dobra organizacija koja je sakrila sve ono loše što nije bilo uredu i što je skoro pošlo po zlu.

Kostarika mi je bila najugodnije iznenađenje na prvenstvu uz južnoamerikance, no kada je bila utakmica za polufinale jednostavno sam imao dojam da gledam novu Grčku i to me smorilo.
Ne slažem se s tvrdnjama ljudi koji su "ogorčeni" da ne kažem ljuti što je Klose nadmašio rekord.
Rekordi su tu da se ruše i Miro je svojom dugovječnošću to zaslužio, nešto kao njemačka Ola.

Sve u svemu, 9/10 prvenstvo.
Za čistu desetku tu su suci koji su najlošiji od kad pratim ijedan sporski turnir u bilo kojem sportu - dno dna.
Eto to je manje više to, s moje strane vrijedno spomena...

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #389 : 15. Srpanj, 2014., 23:14 »
Dobar fudbal se igrao nema šta a i nikad nije bilo uzbudljivije i neizvjesnije. Ali sve to će mi ostati u sjeni velikih sudijskih grešaka, a nas Bosance će posebno boljeti jer smo trebali ispast tek od šugavih Francuza u osmini-finala :tired:. Još od SP 2002 kada su sudije i rukama i nogama gurali Južnu Koreju do polufinala nisam vidio ovoliko sudijskih nepravilnosti na jednom velikom takmičenju. Interesantno je da su gotovo sve greške napravile vanevropske sudije, pa sad ne znam jesul stvarno oni loši il je Fifa njima dala takve direktive (jer imaju manji ugled od poznatih evropskih sudija). A i vrijedi dodati da je igranje pojedinih utakmica u 13h po onakvoj brazilskoj žegi van svake pameti. Ipak nema organizacije do kada je Evropljani organizuju.
« Zadnja izmjena: 15. Srpanj, 2014., 23:16 Adam Jensen »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9