HCL.HR

Mafia II

  • 721 Odgovora
  • 177770 Hitova
*

Ben

  • *
  • 104
Odg: Mafia II
« Odgovori #405 : 17. Kolovoz, 2010., 17:48 »
Pa e, ni meni Ben ne pari kriminalac :hiha:
Tu i tamo krek raznosim za zolika :hiha:

Odg: Mafia II
« Odgovori #406 : 17. Kolovoz, 2010., 19:35 »
Ne razumijem ništa o čemu se priča. Javni prijevoz? Tko se vozi javnim prijevozom? Wat?  :wildboy:

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Mafia II
« Odgovori #407 : 17. Kolovoz, 2010., 20:20 »
@Ixy

Citat:
Pitanje :


Many members seem distraught over the no public transportation aspect. They don't understand why, considering this was a neat aspect (to hop on a trolly, or take a train) to Mafia 1. What was the motivation to take away the public transportation, why did you feel the need to?


Odgovor :


Hopefully they will stop crying when they realize how much fun driving is in Mafia II. We cut the public transportation for many reasons. It's a lot of work to get right, it presents logistical challenges, it eats up memory that can instead be used for other things, it wouldn't make full use of our radio system, and it serves no gameplay purpose whatsoever.

Besides all of that - wiseguys don't use pubic transportation. You know who takes the subway or the bus in the opinion of a wiseguy? A ****in' bum. A loser. A guy with no money and no class. A guy who can't afford a car and doesn't have the balls or the connections to otherwise acquire one. This is the big city we're talking about. Cars are a luxury few can afford, especially nice cars, and that's one of the things being a wiseguy is all about - the good life, luxury cars, nice clothes, girls, booze, etc. So if you want to play Mafia II you're going to play as a wiseguy, and I recommend you shut your mouth, grow some balls, and get yourself a car.


Ali, Vito will travel by taxi a couple of times in the story. 
O tome pričaju. Prije par stranica su ti ta pitanja i odgovori.


Odg: Mafia II
« Odgovori #408 : 17. Kolovoz, 2010., 20:25 »
Zašto ljudi uvijek najviše bičaju za najveća smeća u igrama?

Kad se sjetim kolko se bičalo oko toga što u GTA IV nema NABRIJAVANJA PILA EEEEE i sličnih smeća, dođe mi da upišem fer.  :wildboy:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Mafia II
« Odgovori #409 : 17. Kolovoz, 2010., 20:35 »
nabrijavanje pila je za pederčine.


ustvari je nevažno, ali loš je način na koji se pokušavaju izvuć.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Mafia II
« Odgovori #410 : 17. Kolovoz, 2010., 20:43 »
"It's a lot of work to get right, it presents logistical challenges, it eats up memory that can instead be used for other things, it wouldn't make full use of our radio system, and it serves no gameplay purpose whatsoever."

Nije gej, istina je. Nenormalno puno posla na nekoliko razina, a zapravo bi rijetko tko to ekšli koristio više od jednom ili dvaput.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Mafia II
« Odgovori #411 : 17. Kolovoz, 2010., 20:45 »
stvarno ne vidim kako je tu puno posla ako je to bilu u fakin GTA TRI.  :tired:

mislim, wateva. Onda nema smisla ni da stave okoliš, ni ljude po cesti. mogli bi stavit samo da imaš izbornik sa misijama pa biraš i onda kad izabereš ti igra stvori točno tolko objekata koliko joj treba do kraja misije. tako da ne "jede memoriju".  ;)
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Mafia II
« Odgovori #412 : 17. Kolovoz, 2010., 21:13 »
Javni prijevoz je bio i u prvoj Mafiji. :hihi:
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Mafia II
« Odgovori #413 : 17. Kolovoz, 2010., 21:14 »
touche.  :hihi:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Mafia II
« Odgovori #414 : 17. Kolovoz, 2010., 21:25 »
Kakve veze to ima?  :wildboy:
Nisu rekli da se ne može, nego... no, što gore piše.

Al hej, svi smo ovdje veliki game developeri, pa znamo išta. ;D

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Mafia II
« Odgovori #415 : 17. Kolovoz, 2010., 21:28 »
molim te, kako ti može imati smisao to što oni pričaju ako je taj sistem bio u igri staroj 10 godina  :tired:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Mafia II
« Odgovori #416 : 17. Kolovoz, 2010., 21:40 »
dođe mi da upišem fer.  :wildboy:

 :hihi: :ave:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: Mafia II
« Odgovori #417 : 17. Kolovoz, 2010., 22:10 »
@grga:
Da, s tim da je jedinica imala sve što i dvojka ima, jelda.  :tired:
Ni jedan ni drugi nismo igrali full verziju dvojke. Tko kaže da je Mafia 2 HD verzija Mafije 1 bez javnog prijevoza? Jer hej, zapravo bi jedino tad bilo usporedivo.

Jedinica je bila primarno razvijana za PC. Ilitiga, ne moraju brinuti previše o trošenju memorije ili resursa općenito. Ae, portano je godinu kasnije i na konzole, al neke stvari su nedostajale.

A sad igra izlazi na sve tri platforme istovremeno, a i vrlo vjerojatno je primarno razvijana za X360, pa onda portana na PC. Osim toga, kao što su već rekli, PS3 verzija neće imati neke stvari. To su uglavnom neke čist kozmetičke stvari, ali i tako je očito da već i s ovakvom igrom imaju problema pri portanju. Očito ne bi ni mogli dodati javni prijevoz bez da nešto drugo uklone (jer javni prijevoz zahtijeva više resursa od fizike odjeće i takvih gluposti), što bi bilo totalno gej jerbo je javni prijevoz totalno nebitan. To si i sam rekao.

Uostalom, kao što rekoh - naklapamo bezveze jer nemoš znat kolka je stvarna razlika u korištenju resursa sa i bez javnog prijevoza.

"it presents logistical challenges."
Da imaju još i javni prijevoz, svaki AI pješak i vozač u igri bi trebali paziti još i na to, što nepotrebno zapravo troši resurse. Osim toga, izgleda da su u nastavku napravili solidan posao sa sitnicama koje čine svijet uvjerljivijim. Tipa one pljačke i policijsko osiguravanje zgrade. Pa onda ono kad uhite lika koji im se kamionom zabio u vozilo i tak te šeme. Trebali bi i takvih gluposti dodati za javni prijevoz. Naravno, da ne spominjem dodatni posao za programere, level designere, object designere i sve to. Što sve dovodi do toga da bi to oduzimalo i dodatne resurse koje očito nemaju jer se valjda prilagođavaju konzolama.

A na kraju krajeva, da sam u krivu i da je izvedivo, opet je nepotrebna stvar koja zahtijeva previše posla. Kolko si puta koristio javni prijevoz u jedinici? Il GTA 3?
Dodavati ne baš tako mali fičr kad i ovako imaš problema s portanjem igre na PS3 je... ne znam, glupo. Osim što riskiraš dodatne odgode igre, zadaješ si još više problema pri portanju igre. A radi se o stvari koju bi većina igrača probala jednom-dvaput, rekla da je zgodno i zaboravila na to.

Čisto sumnjam da će itko odigrati Mafiju 2 i misliti "hej, super igra, ali baš mi nedostaje javni prijevoz!" Jer se kladim da će i ovako biti masa gluposti na koje ćeš se moći žaliti.

Al s druge strane, ljudi su bičali što u GTA IV nema bicikala, pa me ne bi ni iznenadilo.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Mafia II
« Odgovori #418 : 17. Kolovoz, 2010., 22:23 »
pa ja sam bio jedan od njih. Nemožeš u jednom nastavu stavit nešto, i onda u sljedećem to izvadit.  :wildboy: bicikli su rulali isusa.  :approve

neznam, ne sviđa mi se njihova gejnost i ljenost i neposvećenost detaljima. To je uvijek loše. al uvijek.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

.Bole

  • *
  • 57
Odg: Mafia II
« Odgovori #419 : 17. Kolovoz, 2010., 22:57 »
Isplati li se ovo uzet na PS3 ili PC kod narodnjaka,Ima li multiplayera (nema?)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9