HCL.HR

Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...

  • 351 Odgovora
  • 197781 Hitova
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #225 : 07. Listopad, 2009., 19:43 »
ma jesam  ... sreden je wide sa patchem 1.01 al on je zasad samo za  german ver. igre ..
 :(

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #226 : 28. Listopad, 2009., 17:55 »
Zanima me u falloutu 3... oni orkovi ubili nekog lapana s nekim kul odijelom i kacigom i ja mu maznuo to al kad oću stavit to na sebe nemogu. Piše da treba nekakav trening obavit. Neznam, kod nadogradnje perkova ga nisam našao. Zna netko di i kako napravit taj trening? :(
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #227 : 28. Listopad, 2009., 18:14 »
ako se dobro sjećam tko moraš kod onih iz one neke vojne sekte obavit trening, onaj neki brotherhood il kako se više zvalo, power armor jer u pitanju jel?

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #228 : 28. Listopad, 2009., 18:20 »
Da, mislim da je. Razgovarao sam s tim likom (spominjao je taj neki njihov brotherhood ,da) i odlučio da mu pomognem u nekoj misiji za sto onih novaca al ga ti orkovi ubili. Sad neznam di se ta sekta nalazi jer ovaj je bio sam, tamo negdje rendom u divljini sam ga slučajno našao.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #229 : 28. Listopad, 2009., 19:05 »
taj armor ćeš tek pred kraj moć nosit, ne brini se priča će te odvesti do njihovog HQ, pa ćeš moć i tamo napraviti taj trening, valjd se dobro sjećam

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #230 : 28. Listopad, 2009., 19:24 »
dakle kao prvo, to su vjerovatno ghoulovi odnosno mutanti, a ne orkovi, nije to LOTR.  :wildboy:
i da, power armor training ćeš moć obavit u bazi brotherhood of steel-a. do tamo ćeš doć negdje oko polovice igre.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #231 : 28. Listopad, 2009., 20:08 »
ma da, ti mutanti, nisam znao kako se točno zovu :wildboy:

aha tako. onda ću ga prodat jer ima pecto kila i zauzima mi pol inventorija pa ću ga ponovo kupit nakon tog treninga. :(

okej, thx. :)
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #232 : 28. Listopad, 2009., 21:19 »
prodavaj sve to. kasnije ćeš svako malo naletit na power armor, tako da ga ne moraš sad čuvat. osim toga postoje i bolji oklopi, al to sam otkrij  :hiha:

Halo 2
« Odgovori #233 : 15. Studeni, 2009., 21:38 »
Igram prvi level, odigram, odvrti se filmić, i igra mi kaže da moram nešto aktivirati. Igram u singleplayeru.

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #234 : 09. Prosinac, 2009., 23:36 »
dakllem, igram World in Conflict, i ona misija, čini mi se u Norveškoj, di treba one pilote spasit, pa ih tražit po zgradama. Ugl. igram na razini normal, ali nikako nemogu u miru pretražit te zgrade. Stalno me napadaju sa svih strana, a ja mogu samo 2-3 jedinice dobit. Jednom sam uspio i trebao raščistit onu cestu, ali nisam stigao na vrijeme, a nisam sejvao pa opet ispočetka. I kolko god pokušavao nemogu nikak te zgrade riješit. Skužio sam također da nemogu pokrenutu kampanju stavit na easy... pa ima ko kakav savjet za tu misiju? Ili u najgorem slučaju da ju sa šiframa riješim :geek:
"Women don't respect salad eaters."

Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #235 : 11. Prosinac, 2009., 17:21 »
epa ovako instalirao sam GTA 4 piratski ali ima crak...i napravio accunt u onom social clubu.....medjutim  nemogu da pocnem da igramam sto necu biti online na internetu i tek unosa mail-a i pasworda.....i tako sam malo sinoc igraoo pa me strah da mi ne navuce veliki racun na adsl...kako da iskljucim to da ne moram biti online,i kako danapravim da mi sacuva ono sto sam presao....jer naprimjer ja se konektujem i udjem krenem igrat i iskljucim konekciju i ono još malo  igra i kaze mi da se konektujem jer mi nece sacuvati jer sam diskonektovan...save falid tako nekako......molim pomoc..hvala

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #236 : 11. Prosinac, 2009., 17:33 »
Mislim da te zajebava Games for windows live,treba napraviti offline account.
Brijem da bi igra trebala pokrenut to guvno čim starta,odmah tamo možeš napraviti novi offline account i možeš sejvat igru onda.
Ne sjećam se točno,ali brijem da je to solucija.Neka ti netko drugi to bolje objasni.  :thumbs:

Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #237 : 11. Prosinac, 2009., 17:38 »
pa i ja msilim da je tako ali sto ja to neznam to uratiti..
ili neko voljan da mi pomogneee:(

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #238 : 11. Prosinac, 2009., 17:41 »
Iskreno,koliko se sjećam,čim sam pokrenuo neku games for windows live igru,u igri mi je pokrenulo to guvno,samo sam kliknuo "new account",ili takvo nešto slično,upisao nick i pass i toe to,od tada...kada god instaliram neku games for windows live igru,ona automatski detektira taj offline akaunt i automatski me logira,neam više drame s time...nadam se da nećeš morati reinstall igre =/

Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #239 : 11. Prosinac, 2009., 17:44 »
neznam..samo da mi je znat kako uraditi mada sumnjam da treba nova instalacija i da treba i to bi uradio ali treba mi neko ko ce mi sigurno kazati statreba da uradim

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9