HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1711412 Hitova
*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17085 : 12. Ožujak, 2015., 14:55 »
Isuse Kriste ja nezz, jel vi mene trolate možda?! :wildboy:

Bahatost... Jesi ti normalan :(   To je bila double comeback fora da ne može očiglednije.

Da, idem bit bahat jer se nekome ne sviđa dbz il što mi je netko rekao da je očigledna random usporedba random. :hiha2:

Ixy, ti pričaš o mojoj bahatosti, a ti na svaki moj post dolaziš s nekim unaprijed pripremljenim rageom xD

Realno, ovo si ti: >Idem sad dobro izanalizirat njegov post i pročitat čitav internet pa da mu mogu spustit, haha kako je glup :faca: <

btw, šta s tom tvojom poantom točno? Ako je jasna usporedba, što je i bio cilj usporedbe, čemu onda tvoja poanta? :D Jel misliš da ne kužim razlike između dbz i sw? De mi dodatno još objasni pls, ne kužim,, Koliko naplaćuješ sat iz inteligencije :chair:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17086 : 12. Ožujak, 2015., 15:01 »
:hihi::hiha:

nemoj se ljutiti ;_;
pišem stvari samo eto da bude bilo kakvog sadržaja na forumu. to je ionako jedino bitno. kvantiteta > kvaliteta.
nije da se srs ljutim ili nešto :))

ja samo trolam za sadržaj  :faca:

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17087 : 12. Ožujak, 2015., 15:11 »
sve kul m8 :faca:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17088 : 12. Ožujak, 2015., 15:12 »
pogledaj jebeni sw stari
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17089 : 12. Ožujak, 2015., 15:34 »
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17090 : 12. Ožujak, 2015., 18:44 »
Kad malo razmisliš... epizoda I i nije tako loša; tim više što je izrodila ovu igru:




Epizode II i III se lako preskoče.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17091 : 13. Ožujak, 2015., 20:55 »
Nova sezona serije Vikings je u punom zamahu tako da ne treba da čudi ova vikinška tematika \:D/:

A Viking Saga: The Darkest Day (2013)

Inspirisan istinitim događajima, priča prati mladog engleskog monaha koji, nakon što mu Vikinški pljačkaši razore manastir, mora spasiti svetu knjigu i dostaviti je u drugi udaljeniji manastir. Zbog dosta ograničenog budžeta ovdje nećete vidjeti velike bitke niti spektakularnu akciju (filmski poster je naime takav čisto iz marketinških razloga i uopće ne reprezentuje film), znači ovdje je fokus na maloj skupini ljudi koje lovi također mala skupina Vikinga. Baš zbog svega toga film ima neku realističniju crtu, sporog je tempa što se vjerovatno neće svima svidjeti, međutim meni je baš taman kako treba.
6,5

Northmen - A Viking Saga (2014)

Za razliku od The Darkest Daya, kod Northmena je već u pitanju epski spektakl. Radnja prati grupu Vikinških ratnika čiji se brod nasuka na škotskim obalama duboko na neprijateljskom teritoriju. Ubrzo nakon što slučajno kidnapuju kraljevu kćerku on šalje svoj elitni odred "Vučji čopor" da ih lovi. Zaista vrhunski film, iznenađujuće je koliko je sve odrađeno na visokom nivou počevši od akcije pa do CGI efekata, jedino glumačku postavu sačinjavaju anonimusi koji su doduše sasvim korektno odradili posao. Film u pojedinim trenutcima podsjeća na Gospodara Prstenova, pogotovo su odlično "skinuli" Jacksona kada s kamerom iz ptičje perspektive prati glavne junake u pokretu praćeno prepoznatljivom muzikom. Nije razvikan film, pretpostavljam da je slabo ko čuo za njega, međutim ko ga pogleda zabava je zagarantovana.
8

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17092 : 13. Ožujak, 2015., 22:37 »
Boyhood
Dobar film, inace volim ovakve filmove koji prate cijeli zivot jednog covjeka (tipa Forrest gump). Glumci su ok, nista posebno. Radnja je dosta dobra, ali film mi nekako nema dusu, onaj neki feeling kad gledas neki film. Ono, fascinanta je cinjenica da su ga snimali 12 godina i da je sve to isti glumac, ali film kao film nije nesto posebno.
8/10

Birdman
Zanimljiva i dosta orginalna radnja, gluma dosta bolja nego u boyhoodu. Nemam bas sto zamjeriti filmu, ali nemam ga bas ni sto hvaliti. Nakon sat vremena je poceo malo dosađivati, doduse svidio mi se kraj.
8/10
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17093 : 15. Ožujak, 2015., 10:18 »
Exodus: Gods and Kings (2014)

Kada sam prvi puta pročitao da reditelj najboljeg sword-and-sandal filma - Gladiatora radi na novom filmu o Mojsiju i oslobađanju židova iz Egipta naravno da mi je hype otišao u nebo. Možda zbog tih prevelikih očekivanja sam se blago razočarao konačnim proizvodom. Doduše, već nakon što sam vidio poster koji prikazuje Mojsija sa cool modernom frizuricom i bradicom moglo se pretpostaviti da će sve ovo ići u nekom drugom pravcu koji mi neće biti u potpuosti po ukusu. Film je s tehničke strane odrađen bez greške, onako kako to inače Ridley Scott radi, međutim film kao cjelina ne ostavlja upečatljiv utisak na gledaoca. Scenaristi su si, onako slično kao u novom Noahu samo ne u tom obimu, uzeli kreativne slobode da priču ispričaju na svoj način što se onima koji od Hollywoodskih blockbustera očekuju tačnost dokumentarnog filma sigurno neće svidjeti. Kad vam film izaziva zijevanje a ipak smatrate da je trebao biti duži do znači da se negdje pogriješilo sa pričom, međutim još veći "minus" je razvoj glavnih likova koji me uopće nisu uvjerili u svoje motive (u 5 minuta filma Ramzes od nelošeg lika koji je u dobrim odnosima sa svojim rođakom Mojsijom pretvara u tiranina i protjeruje ga iz Egipta, a 10 minuta kasnije Mozes od lika kojeg je bolila ona stvar i za židove i još manje za Boga pretvara u vođu revolucije). Ali nije sve tako crno, CGI je vrhunski, fotografija odlična a gluma još bolja.

Obzirom da mi je ovo najdraži žanr ne trebam ni pisat da sam, uprkos svim nabrojanim nedostacima i onima koje nisam naveo, uživao u ovom filmu. Ali ipak ostao mi je gorak utisak da je ovo Scott u skladu sa svom renomeom mogao i morao bolje napraviti, tako da The Ten Commandments iz daleke 1956. sa Yulom Brynnerom još uvijek ostaje ubjedljivo najbolji film o Mojsiju.
8

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17094 : 15. Ožujak, 2015., 11:02 »
Nabrojao si podosta tih nekih detalja koji ti smetaju i na kraju si filmu dao 8 jerbo ti je to najdraži žanr i uživao si u njemu? Malo kontradiktorno :hiha:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Kunihiko Maeda

  • *
  • 105
  • Scientists can't believe anything without proof...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17095 : 15. Ožujak, 2015., 12:36 »
The DUFF (2015)
naravno najbolje, uživao sam od prve do zadnje sekunde. igra u cineplexxu, glupi cinestar nije otkupio iz nekog razloga. idite gledat! 8 / 10

*

Kunihiko Maeda

  • *
  • 105
  • Scientists can't believe anything without proof...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17096 : 15. Ožujak, 2015., 12:48 »
meni je obirsan post u kojem sam napisao da sam gledao im keller i još nešto. koji je kurac s ovim forumom?

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17097 : 15. Ožujak, 2015., 12:58 »
Nabrojao si podosta tih nekih detalja koji ti smetaju i na kraju si filmu dao 8 jerbo ti je to najdraži žanr i uživao si u njemu? Malo kontradiktorno :hiha:
Zar nisi do sada shvatio da od mojih ocjena treba oduzeti 1-2 :mrgreen:. Kad si subjektivan kao ja onda ti je i prosječan film iz najdražeg žanra bolji od većine odličnih iz drugih žanrova, pa otuda takve ocjene. Kome je ocjena bitna nek samo "odvadi malo" :mrgreen:.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17098 : 15. Ožujak, 2015., 13:08 »
Nabrojao si podosta tih nekih detalja koji ti smetaju i na kraju si filmu dao 8 jerbo ti je to najdraži žanr i uživao si u njemu? Malo kontradiktorno :hiha:
Zar nisi do sada shvatio da od mojih ocjena treba oduzeti 1-2 :mrgreen:. Kad si subjektivan kao ja onda ti je i prosječan film iz najdražeg žanra bolji od većine odličnih iz drugih žanrova, pa otuda takve ocjene. Kome je ocjena bitna nek samo "odvadi malo" :mrgreen:.

Bas jucer sam i ja pogledao film, i teski prosjek... :hiha2:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17099 : 18. Ožujak, 2015., 14:25 »
Kingsman: The Secret Service (2014)

najzabavniji film koji sam pogledao u dugo vremena deset od deset najbolje sranje ikad da bar izgubim pamćenje i opet gledam ovo,,
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9