HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1728180 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7095 : 26. Prosinac, 2009., 13:04 »
Ae.


Gledao Sherlock Holmesa, rula film, al ono, ništa neviđeno, dapače, čak sam se malo i razočarao SPOJLER jer u biti ono, preočekivano je da glavni negativac magičar sve čarolije izvodi pomoću znanosti ;( Mislim, koliko je to puta već viđeno ? ;((( KŠSFOMA
Osim toga možda sam očekivao malo BRILJANTNIJEG Sherlocka, ima super forica i dosjetki i mislim da tu i tamo baca na Dr. Housea ( po forama bar ) al moglo je to i bolje  :wildboy:


Osim toga film je skroz lijep za gledanje, ima super scena, zabavan i štajaznam, megalajkam. :b_dodo:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7096 : 26. Prosinac, 2009., 13:07 »
kul, samo pozitivno ljudi govore o šerloku zasad.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7097 : 26. Prosinac, 2009., 13:11 »
znaš da će sakat.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7098 : 26. Prosinac, 2009., 13:16 »
JEBISE NEMAM PREDRASUDE :b_ljutko:



da, sakaće :b_ae:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7099 : 26. Prosinac, 2009., 14:01 »
Kežualan film, sa dosta kulnosti u sebi. Neće sakati ako si iole razuman, al onda opet.. :b_ae:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7100 : 26. Prosinac, 2009., 15:49 »
Pandorum

Odvratno govno mrtvo. Iritantno je loš film.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7101 : 26. Prosinac, 2009., 16:30 »
explain  :syzygy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7102 : 26. Prosinac, 2009., 16:46 »
ixy je to. pjesak i to.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7103 : 26. Prosinac, 2009., 16:54 »
Sherlock Holmes

Prosječan film, očekivao sam više. Fali mu nešto što bi ga izdvojilo od još pecto sličnih filmova.
Osim naravno Downeya. Koji rula.

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7104 : 26. Prosinac, 2009., 17:13 »
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7105 : 26. Prosinac, 2009., 17:14 »
Ovaj post vjerojatno sadrži spoilere, tak da ono, nemojte čitat ak planirate gledat (a nemojte) il vas je briga za to.

explain  :syzygy:

Dosta stvari ne drži vodu. Kakav je to retardirani dizajn svemirskog broda isuse? Ne mislim izvana nego iznutra. U cijelom filmu je postojo jedan normalan hodnik valjda. Sve ostalo su ventilacije i nešto što liči na kanalizaciju. Pola vremena uopće ne kužim gdje se tko kreće. Trče ovaj glavni lik i onaj kojeg je našo (jedan od prvih, jel). I cijelo vrijeme izgleda kao da trče u istom smjeru i sve to, a onda su odjednom razdvojeni nekim staklom, svaki u drukčijoj prostoriji i ovog drugog lika napadnu čudovišta. Isto tak, ono jednom glavni lik trči po nekakvom hodniku, zapne za onu žicu i padne kroz vrata u prazan prostor. Zašto bi, kvragu, postojala ta vrata i taj prazan prostor?  :b_ae:
Malo kasnije hoda po hodniku, uđe kroz neka vrata i odjednom je u nekakvom velikom metalnom spremniku koji je u velikoj prostoriji punoj takvih spremnika. I izgleda kao da su svi rendom nabacani. Al on je svejedno kroz neka vrata ušo u jedan od njih (al iz vanjske prostorije nekak).
Hrpa takvih gluposti kroz cijeli film.

Karakterizacija likova ne postoji. I čudni su i čudno se ponašaju. Zašto bi ona ženska na početku napadala glavnog (zaboravio sam svima imena već kolko su genijalno karakterizirani)? Na brodu je punom čudovišta. Okej, on će je usporavat i privlačit njih jer nije još naučio preživljavat na brodu. Ajd. Al ona je tamo već šest mjeseci. Koji joj je plan? Jednostavno preživjeti što dulje sama? Ne zna ni gdje se brod nalazi prostorno ni išta. Uostalom, od čega preživljava šest mjeseci? Od kukaca?
Temeljna ideja je okej, al nedovoljno iskorištena, priča je glupava, a mogla je bit bolja puno. Jedine dvije stvari koje su kakti objašnjene su nastanak tih čudovišta i kak je Gallo "došao na vlast". Nastanak čudovišta - ono što je ženska pričala, da su ljudi trebali nekak mutirat da se prilagode na taj novi planet, al su prerano mutirali njihovi geni pa su se prilagodili na život na brodu. Ha?  :geek:
Ček, na kraju filma oni u kapsulama iziđu na površinu. I mogu normalno disat. A planet izgleda identično ko zemlja. Kopno kao na zemlji (trava, zelenilo, kamenje, bla) i voda. Jej. I nose sve biljke i životinje sa zemlje. Čemu se moraju prilagoditi? I kako su se prilagodili životu na brodu? Poružnili su i postali čudovišta? Isuste.
Zašto se Gallo uspavao? Kakav mu je to bio plan? Živjet će zauvijek u svemirskom brodu i biti kralj uspavanih ljudi? Jej!
I pazi. Čovječanstvo je slalo taj brod da koloniziraju planet. Zato su uspavali par desetaka tisuća ljudi, a cijelu brigu o svemu vode tri čovjeka? Bez nekakvog psihića ili većeg osiguranja, iako se to Pandorum ludilo već dogodilo u jednoj misiji? Al ne, zapravo, vjerojatno je bilo još posade. Kako je onda Gallo sve njih ubio/uspio uspavati sam?
Onaj indijanac il štajeveć jednom rukom drži onaj most i to nekih pet minuta isusati.  :b_wildy:
Elijenima treba pecto uboda bilo čim bilo gdje tek da osjete išta, a onda još tolko da umru. Ali onaj fejzor il štaveć što ide na ruku jednim "metkom" ubija. Al lik ga tijekom filma iskoristi tri puta negdje. Zašto?

Razgovori su... ne znam, debilni i totalno tipični.
Snimano je čudno isto. Kao da su loše napravili elijene pa svaki put kad ih prikažu tresu kameru i izmjenjuju kadrove pecto po sekundi. Okej, to mi tolko i ne smeta kolko ostatak, al retardirano je.

Nije strašan uopće. A ni atmosfera nije tolko dobra.
Al znao sam da je tebi i zapiju dobar.  :b_ae:

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7106 : 26. Prosinac, 2009., 17:19 »
sve od toga stoji al isto tako je sve to potpuno nebitno.

gledaj mrtvog bergmana pičko.

 :syzygy:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7107 : 26. Prosinac, 2009., 17:23 »
Prijatelju!

Citat:
Nastanak čudovišta - ono što je ženska pričala, da su ljudi trebali nekak mutirat da se prilagode na taj novi planet, al su prerano mutirali njihovi geni pa su se prilagodili na život na brodu. Ha?
Ček, na kraju filma oni u kapsulama iziđu na površinu. I mogu normalno disat. A planet izgleda identično ko zemlja. Kopno kao na zemlji (trava, zelenilo, kamenje, bla) i voda. Jej. I nose sve biljke i životinje sa zemlje. Čemu se moraju prilagoditi? I kako su se prilagodili životu na brodu? Poružnili su i postali čudovišta? Isuste.

 :wildboy:
paono, neznam, valjda je koncentracija UGLJIČNOG DIOKSIDA il tak nekog smeća drukčija na tom planetu. Mislim, i da je struktura zraka imalo drukčija moraju se prilagodit  :wildboy:
I jel, sad oni njima daju te injekcije i na nekim ljudima to djeluje tak da se pretvore u monstere  :hiha: da, debilno je ali ipak ima smisla u treš horor filmu.

Citat:
Čovječanstvo je slalo taj brod da koloniziraju planet. Zato su uspavali par desetaka tisuća ljudi, a cijelu brigu o svemu vode tri čovjeka? Bez nekakvog psihića ili većeg osiguranja, iako se to Pandorum ludilo već dogodilo u jednoj misiji? Al ne, zapravo, vjerojatno je bilo još posade. Kako je onda Gallo sve njih ubio/uspio uspavati sam?

nemam mrtve veze ko je gallo.
ALi da, ljudi su u kriočemberu jel, jel ono, putovanje traje nekolko stotina godina il neš. tak da ono, umrli bi i tako da ne spavaju iksi.  :( a posade se izmjenjuju svako tolko. Neznam, i psihići valjda mogu poludit.

Citat:
Okej, on će je usporavat i privlačit njih jer nije još naučio preživljavat na brodu. Ajd. Al ona je tamo već šest mjeseci. Koji joj je plan? Jednostavno preživjeti što dulje sama? Ne zna ni gdje se brod nalazi prostorno ni išta. Uostalom, od čega preživljava šest mjeseci? Od kukaca?

ae, radnja je retardirana naravno. Al da se može preživjet od kukaca, može.

Citat:
Onaj indijanac il štajeveć jednom rukom drži onaj most i to nekih pet minuta isusati.

Indijanac je drevan sa svojim sječivom.  :pimp:

Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7108 : 26. Prosinac, 2009., 17:37 »
Opet će vjerojatno spojlera bit.

Da, super, treš horor s budžetom od 40 milijuna dolara. Koji horori imaju takav budžet? ;(

Gallo je Dennis Quaid. Okej, nek je spavo, nije u tom stvar. Nego nema smisla lik. Šta oće on?
Uostalom, opet ne kužim kak je poubijo sve. Jedino je mogo ak ih je bilo troje stalno, pa ajd... dvojicu može ubit. Al nema nikakvog ikakvog smisla da troje ljudi samo vodi brigu o tako velikom brodu. Jednostavno tisuću stvari nema smisla.

I nemoš preživjet samo od kukaca. Sve i da moš, kolko bi ti ih trebalo za šest mjeseci života? Otkud tolko kukaca bokte? I šta s tekućinom?


Ja ne razumijem stvarno šta je vama tolko dobro u tom filmu.  :b_ae:

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7109 : 26. Prosinac, 2009., 17:40 »
sve od toga stoji al isto tako je sve to potpuno nebitno.

gledaj mrtvog bergmana pičko.

 :tired:

now available in tired !!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9