HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1727953 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7110 : 26. Prosinac, 2009., 17:47 »
Da, svi znamo tko je bergman.  :thumbs:
Ingmar Bergman?

Hmmm, da, logično, gledat ću 68 filmova koji su, pretpostavljam, na neki način slični Pandorumu, koji mi se nije svidio.  :thumbs:
Ali ne, nisu slični. Tu sam ih piknuo nekih desetak na rendom i ne vidim apsolutno nikakvu poveznicu s Pandorumom. Nit su horori, nit su SF, nit u svemiru, nit čudovišta neka, nit išta. Možda krivi Bergman? Ne znam, frende, nisi rekao tko, šta i koji film.

I još jedan dokaz da se pretvaraš u facu. Al da bi bio potpuno kao on, trebao si samo napisati "bergman".
Al dobro, ovo je jednako informativno. Nit si objasnio koji bergman, ni koje filmove da gledam, ni zašto bih ih gledao - Pandorum mi se nije svidio, ima pecto tisuća mana. Al hej, one su iz neobjašnjivih razloga nebitne i trebam gledat bergmana.

Logičan si. Sad će sljedeći post bit nešto u stilu "izvadi pijesak iz vagine". Pogotovo zato jer sam ovo napisao. Pa će bit još smiješnije.  :thumbs:

EDIT:
Nenene, još bolje. Grga, ti napiši "Ixy je presudio!", a onda ti Karlo aveaj.
« Zadnja izmjena: 26. Prosinac, 2009., 17:54 Ixy »

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7111 : 26. Prosinac, 2009., 17:54 »
ne, bergman je bio naveden kao vrhunski filmmaker, kad već vidim da bičaš i vajnaš zbog nebitnih stvari.

*

Illidan

  • ******
  • 3553
  • DECKI LOL
    • Hrvatska Cyber Liga
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7112 : 26. Prosinac, 2009., 18:01 »
Terminator Spasenje

ne znam, loše nekako... 4/10

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7113 : 26. Prosinac, 2009., 18:31 »
Opet će vjerojatno spojlera bit.

Da, super, treš horor s budžetom od 40 milijuna dolara. Koji horori imaju takav budžet? ;(

Gallo je Dennis Quaid. Okej, nek je spavo, nije u tom stvar. Nego nema smisla lik. Šta oće on?
Uostalom, opet ne kužim kak je poubijo sve. Jedino je mogo ak ih je bilo troje stalno, pa ajd... dvojicu može ubit. Al nema nikakvog ikakvog smisla da troje ljudi samo vodi brigu o tako velikom brodu. Jednostavno tisuću stvari nema smisla.

I nemoš preživjet samo od kukaca. Sve i da moš, kolko bi ti ih trebalo za šest mjeseci života? Otkud tolko kukaca bokte? I šta s tekućinom?


Ja ne razumijem stvarno šta je vama tolko dobro u tom filmu.  :b_ae:


Sori al ono, ti si čovjek koji će nakon gledanja ramba reći da nema smisla da on ima toliko metaka u pištolju.  :(
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7114 : 26. Prosinac, 2009., 18:35 »
kum je sročio bolje od mene, ja sam koristio loše metafore za upravo to.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7115 : 26. Prosinac, 2009., 20:02 »
I još jedan dokaz da se pretvaraš u facu. Al da bi bio potpuno kao on, trebao si samo napisati "bergman".

:tired:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7116 : 26. Prosinac, 2009., 23:20 »
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7117 : 26. Prosinac, 2009., 23:30 »
i, šta kažeš?
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7118 : 26. Prosinac, 2009., 23:53 »
Neš mi nije jasno:

http://www.youtube.com/watch?v=5sQhTVz5IjQ

Scena na 1:10

zašto ja to nisam vidio u filmu?
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7119 : 26. Prosinac, 2009., 23:53 »
Opet će vjerojatno spojlera bit.

Da, super, treš horor s budžetom od 40 milijuna dolara. Koji horori imaju takav budžet? ;(

Gallo je Dennis Quaid. Okej, nek je spavo, nije u tom stvar. Nego nema smisla lik. Šta oće on?
Uostalom, opet ne kužim kak je poubijo sve. Jedino je mogo ak ih je bilo troje stalno, pa ajd... dvojicu može ubit. Al nema nikakvog ikakvog smisla da troje ljudi samo vodi brigu o tako velikom brodu. Jednostavno tisuću stvari nema smisla.

I nemoš preživjet samo od kukaca. Sve i da moš, kolko bi ti ih trebalo za šest mjeseci života? Otkud tolko kukaca bokte? I šta s tekućinom?


Ja ne razumijem stvarno šta je vama tolko dobro u tom filmu.  :b_ae:


Sori al ono, ti si čovjek koji će nakon gledanja ramba reći da nema smisla da on ima toliko metaka u pištolju:(

 :ave: :ave: :ave:

kako dobro pogođeno


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7120 : 27. Prosinac, 2009., 00:04 »
dobro da nije gledao 2012
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7121 : 27. Prosinac, 2009., 00:13 »
više je upitnika u pandorumu, smatram  :b_ae:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7122 : 27. Prosinac, 2009., 00:28 »
Burn after reading


neloše, očekivao više  :hiha2:



SPOJLER ALERT






Iako mi je scena kad kluni rješi brada pregenijalna  :syzygy:

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7123 : 27. Prosinac, 2009., 00:40 »
Neš mi nije jasno:

http://www.youtube.com/watch?v=5sQhTVz5IjQ

Scena na 1:10

zašto ja to nisam vidio u filmu?

Navodno je film dosta izrezan, a zadnji cut je bio dva dana prije premijere. Priča se da će izaći directors cut dvd s 50 minuta više.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7124 : 27. Prosinac, 2009., 02:11 »
e, ako bude više koljačine i seksa i openito sleazea, hodočastit ću u mariju bistricu :(

želim da taj film bude doabr.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9