HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1727953 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7485 : 14. Siječanj, 2010., 23:17 »
Gleam ovu leelu i morah pogledat opet 5 element.
RULA MILIJARDU!!11

ja na ljeto našao KAZETU na moru. ono, jedina kazeta usred ogromne količine ničega i dosade i nasnimljen peti element. film je ono...genijalan.  :wildboy: zanimljiva anegdota.  :wildboy:


enivej;
Brute Force
 :ave:
Kraljuje, od prve do zadnje sekunde. napravljen prije 60 jbnih godina, jedva se i kuži. Scenarij, jebote, doskočice, fore, zatvorska spika i to, ono, genijalno. Definitli najbolji zatvorski film kojeg sam gledao.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Stripy

  • *
  • 146
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7486 : 14. Siječanj, 2010., 23:21 »
Pa predviljiv je, stereotipan i predvidljiv. I predugačak.
Da, mislim da s tobom mišljenje dijeli više od 100 000 ljudi u Hrvatskoj koji su ga dosad pogledali =D>
Da ne govorim o trenutnom box officeu u svijetu od 1 419 950 876 $
Ajde, svi se mi volimo malo praviti važni i posrati ono što je većini ljudi ok :approve    
Ako ništa drugo, bar nisi spomenuo riječ KLIŠE :thumbs:
Avatar  ;)
PRelijepo cinestar iskustvo. :ave:

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7487 : 14. Siječanj, 2010., 23:25 »
retaju pogledaj malo prijašnje pejđeve. niko dosad nije porico da je priča filma smeće. film dobro izgleda, al je priča smeće. dapače, pokrana je od rendom pulp romana, al ne inspiracija ovo ono, nego cijela ideja. dakle, ne samo da neznaju napravit dobru priču, nego nisu ni sposobni vidjet dobru priču kad ju imaju/nemaju.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7488 : 14. Siječanj, 2010., 23:27 »
Pokrano? od pulp romana?
Šta točno?


 :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7489 : 14. Siječanj, 2010., 23:29 »

"Call Me Joe centers on a paraplegic — Ed Anglesey — who telepathically connects with an artificially created life form in order to explore a harsh planet (in this case, Jupiter). Anglesey revels in the freedom and strength of his artificial created body, battles predators on the surface of Jupiter, and gradually goes native as he spends more time connected to his artificial body."

*

Qupo

  • **
  • 317
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7490 : 14. Siječanj, 2010., 23:30 »
whateva

Ono sorry, ali znam prepoznat drek u drugom celofanu. Ali lijep je celofan, shiny and all.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7491 : 15. Siječanj, 2010., 02:37 »
danas slušao neke klinke u autobusu. ono 16 godina, taman za pod jaja.  ;) pričaju o avataru ko da je najbolji film svih vremena. kuiš, ono, i onda ti on jaše na velikom zmaju  :fpalm: i spojen je s kosom s njim, i onda ti to znači da su im spojene duše. prelijepo  :fpalm:


pitanje:

stripy, jesi li ti 16godišnja klinkica za pod jaja?
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7492 : 15. Siječanj, 2010., 04:16 »
Buck Rogers in the 25th Century (1979) (TV)
Svemirski samuraji, disko densing, kraljice četvrtine svemira u bikiniju, vijeće robota veličine tanjura koji su spasili svijet, ma maesralno. Camp do kraja. 8 / 10

ubiti, samo pogledajte ovaj video, bar dve minute. esencija ovog filma (a nadam se da i serija ovolko rula) je ovdje.

*

Stripy

  • *
  • 146
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7493 : 15. Siječanj, 2010., 08:42 »
Ha ha ha, jako dobro beavere :piva: Iskreno, živo mi se j... da li je Cameron nekome ukrao ideju ili ne. Ili da je film predvidljiv ili ne (ko i ostalih 99,9% blockbustera), ne vidim razlog zašto bi se uopće zamarao s tim :kava:. Pogledao sam tonu filmova-od drama i horora do komedija i znanstvene fantastike. Meni je npr. District 9 odličan. I drugačiji, svježiji. Ili Darabontov The Mist, s krajem kojemu bi se malo tko nadao. Ima toga za nabrajati...No znam samo da je Cameron svoj posao odradio tip-top i da u konačnici Avatar ima sve što treba za 2 i pol sata uživancije.Ponavljam "svi se mi volimo malo praviti važni i posrati ono što je većini ljudi ok" ali me boli kitonis što će ko reć'. I basta :approve
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2010., 09:41 Stripy »

*

Qupo

  • **
  • 317
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7494 : 15. Siječanj, 2010., 10:55 »
Ja iskeno nisam vidjela da je itko "posrao" išta nego jednostavno ekipi koja je pročitala nešto knjiga te tematike, hvala bogu pa barem vidjela par cg animacija u igrama i gledala film dva s sličnom ljubavnom pričom ovo nije ništa toliko WOW koliko bi neki željeli da je.
Ne moraš nam forsati da  ""neki vole praviti važni" što se tebi sviđa film koji plovi direkt po mainstreamu jer onako, lejm. Uvijek imaš ljude koje je lakše oduševiti, i one koje je malo teže.

*

Stripy

  • *
  • 146
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7495 : 15. Siječanj, 2010., 11:04 »
"Uvijek imaš ljude koje je lakše oduševiti, i one koje je malo teže."
 -slažem se u potpunosti!
Ali ima ljudi (manje-više 20 godišnjaka, intelektualaca) koji se uzdižu nad mainstreamom  :geek:
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2010., 11:13 Stripy »

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7496 : 15. Siječanj, 2010., 11:05 »
"svi se mi volimo malo praviti važni i posrati ono što je većini ljudi ok"
Ti shvacas da je vecina ljudi retardirano? :wildboy:

da li je Cameron nekome ukrao ideju ili ne. Ili da je film predvidljiv ili ne (ko i ostalih 99,9% blockbustera), ne vidim razlog zašto bi se uopće zamarao s tim :kava:.
Bravo. Onda ti ne trebaju drugi filmovi uopce, gledaj avatara zauvijek, bit ce predvidljiv al nije bitno.


Space Pocahontas :ementaler:

*

Stripy

  • *
  • 146
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7497 : 15. Siječanj, 2010., 11:19 »
da li je Cameron nekome ukrao ideju ili ne. Ili da je film predvidljiv ili ne (ko i ostalih 99,9% blockbustera), ne vidim razlog zašto bi se uopće zamarao s tim :kava:.
[/quote]
Bravo. Onda ti ne trebaju drugi filmovi uopce, gledaj avatara zauvijek, bit ce predvidljiv al nije bitno.

ima i tih 0,1% nepredvidljivih i svježih filmova kako to mnogi navode ali na koncu konca tko želi pogledat film ukojem npr. glavni lik krepa ili ga izmasakriraju ili blablabla. Nekako meni a mislim i većini ljudi sjedaju hepi endovi ;)
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2010., 11:21 Stripy »

*

Qupo

  • **
  • 317
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7498 : 15. Siječanj, 2010., 11:22 »
Ovo je neko posebno dijete.

*

Stripy

  • *
  • 146
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7499 : 15. Siječanj, 2010., 11:54 »
Samo tako dušo nastavi i reputacija će ti ubrzo porasti u nebesa :winknkiss:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9