HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1727817 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8190 : 23. Ožujak, 2010., 17:49 »
ni ja. al ću pročitat večeras. intrigira me što to piše. :(

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8191 : 23. Ožujak, 2010., 17:52 »
Ili ti na kompu imaš rezoluciju tri sa tri piksela ili forsaš.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8192 : 23. Ožujak, 2010., 17:53 »
Isuse, nemoguće je da si to pročitao jebemu....nema šanse  :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8193 : 23. Ožujak, 2010., 17:57 »
Da, browser je. U Operi se prečitko vidi. Problem je što je veličina zadana u pt, ne px pa browser interno određuje veličinu.

Jebiga, na FF-u se ne vidi uopće, probaj. Idem stavit na 1 za svaki slučaj, ako još netko naiđe s operom ;(

edit:
nope, u operi je i dalje čitko iako je u FF-u nevidljivo sad....jebiga zapi....predloži bolji način
« Zadnja izmjena: 23. Ožujak, 2010., 18:00 Damir158 »
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8194 : 24. Ožujak, 2010., 00:13 »
Death Proof

Po pectoti put sam ga valjda gledao. Ne znam, presavršen mi je.
Filing, likovi, dijalozi, setting, tempo... sve.

EDIT:
I SAUNDTREK! I SAUNDTREK!!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8195 : 24. Ožujak, 2010., 00:51 »
Shutter Island (2010) 7/10
Toliko hajpa za prosječan film.
Neću ulazit u detalje, ali na 55. minuti sam skužio kraj (i nakon trailera sam već znao da je SPOJLER on pacijent SPOJLER) jer je film predvidljiv ko kurac. Istina....."kraj kraja", na stepenicama, je kul ali ništa posebno.

MOŽDA SPOJLER
Vi koji ste ga hajpali.....ste gledali Memento ikad jebemu mater? Sammy Jenkins? Ništa? 10X bolje izvedeno.....ali hej, ipak je to Nolan :wildboy:

hej, ti si i usual suspect skužia nakon 10 minuta. čestitam. najbolji si.
inače, ne gledam mrtve trejlere jer spojlaju. eto. predlažem ti isto ubuduće. meni film izrazito dobar.

btw, šta je na 55.toj minuti da si tad skužia?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8196 : 24. Ožujak, 2010., 11:37 »
Poseidon's adventure, prema preporuci Natka.  :ementaler:

9/10!

Rulao mi film jako, dvije izuzetno jebob žene u tristo "spasi me" situacija, volio bih da sam glumio glavnu ulogu. Bar im ne bi turnuo u onoj sceni kad je lik sam s njih dvije i čekaju da drugi dođu. Ane.  :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8197 : 24. Ožujak, 2010., 13:03 »
@mišo
Jok, usual mi je odličan film.
Ne moraš ni pogledat trailer (pričam u shutteru, jel), film je predvidiv pun kurac. Leonardo je prefakingjebeno odglumio svoje, fotografija je isto vrhunska i ugođaj i sve. Rasplet je, s druge strane, naivan i nedovoljno razrađen (priredili su svu onu predstavu 2 dana samo za njega kao.....mda). Ne znam "mišo" jesi li gledao Memento, ali ako nisi pogledaj. Tematika je drukčija ali sličnost je tu + radnja ide "unatraške" što je, ajmo reć, "drukčije". Nolan je to prejebeno odradio, stvarno nemam šta prigovorit tom filmu.

Glavni problem Sutter Islanda - izašao je 2010. Mislim....da je izašao 1952 npr. kad je i radnja filma, to bi vjerovatno bio najbolji film ikad. Do tad ništa takvo nije bilo snimljeno i totalno bi sjebao ljude (tad) u mozak. Pa pogle samo jedan Psiho koji je izašao prije jebenih 50 godina. Da se danas snimi Psiho ljudi nebi bili "pretjerano" iznenađeni, ali 60-ih je to bilo čudo. Znam da ne kužiš na šta ciljam, ali danas se ideje previše recikliraju i sve je manje inovativnih priča. U režiji neću govorit, stvarno film (shutter) jebeno izgleda. Nolanov Inception npr. - pogledao sam trailer i nemam pojma o čemu se radi u filmu. Ali baš blage veze nemam ali film izgleda prejebeno i vjerovatno će rulat. Ali hej, nismo svi Nolan, jel.

@zapi
Nisam takav tip, ali nakon Oldboya i 13 game sayawng očekujem više od iznenađujućih raspleta.

@dragster,
Jelda je dobar film, samo me ona baba plivačica živcirala malo ;(
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8198 : 24. Ožujak, 2010., 15:11 »
Nolan je nesposobni narcisoidni retard. Al dobro.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8199 : 24. Ožujak, 2010., 15:50 »
HEJ NATKO VIDIM SPOILER. BEN BEN BEN ODMA.  :hiha2:

Nisam gledo Shutter Island, možda odem danas, al da, očekujem da ću otprilike shvatit šta se događa dost prije kraja. Pretpostavljam da je šema negdje tu kao u Oldboyu, Mementu, El Maquinisti i sličnima.
A možda i nije.  :hiha:

Serem.  :wildboy:
Trebam pogledat to.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8200 : 24. Ožujak, 2010., 15:53 »
Di se vidi spojler?  :wildboy:

Pretpostavljam da je šema negdje tu kao u Oldboyu, Mementu, El Maquinisti i sličnima.

Da, da i da. To je poanta svega, previše (boljih) filmova sa sličnim raspletima je napravljeno. 2010 je jebemu, prekinite reciklirat stvari.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8201 : 24. Ožujak, 2010., 16:13 »
Od nabrojanih, samo Memento nije potpuno smeće.
Oldboy je negledljiv čim izađe iz one sobe, a Mehaničar naporan do bola.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8202 : 24. Ožujak, 2010., 16:24 »
Oldboy je negledljiv čim izađe iz one sobe

Ane, ane. +1  :wildboy:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8203 : 24. Ožujak, 2010., 17:36 »
Sva tri su onako, okej. Al sva tri su mi overrejted.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8204 : 24. Ožujak, 2010., 18:36 »
Memento rula zbog ideje i realizacije, da. Al je priča meh zapravo. :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9