HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1728547 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8310 : 10. Travanj, 2010., 18:25 »
Star Wars Episode I - The Phantom Menace

Loše. Znam da otkrivam toplu vodu s ovim, al previše se oslanja na staru trilogiju i činjenicu da su valjda svi ikad gledali to. Ništa se ne objašnjava, al to funkcionira jer smo svi gledali stariju trilogiju pa smo ionako već upoznati. Nije to toliko problem za samu radnju koliko za likove. Likovi su jednostavno užasno karakterizirani. Uz to, Lucas radi homage samom sebi.  :wildboy:
I SEE WHAT YOU DID THAR HAR HAR. Loše.

5/10


Star Wars Episode II - Attack of the Clones

Prvo sam htio epizodi jedan dat puno višu ocjenu. Al to samo zato jer sam pogledao i ovo. CGI govno neviđeno. Ne znam zašto sam se silio da opet to gledam. Stvarno toliko loše da ne mogu vjerovati da je ovo režirala ista osoba koja je režirala više manje savršenu SF trilogiju. Dijalog je glupav i iritantan, CGI je nepodnošljiv (pogotovo sad nakon osam godina), likovi su opet totalno plošni... I majke mi isusove ako Jar Jar Binks nije najiritantniji stvor u filmovima ikad. I opet ima i previše samozadovoljnog izdrkavanja i referenci na prvu trilogiju. Al nije mi samo to sve razlog zašto je ovo najlošiji Star Wars. Akcija. Akcija je preloša. Osoba koja uspije učiniti borbe light saberima dosadne zaslužuje gorjet u paklu.

3/10

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8311 : 10. Travanj, 2010., 18:44 »
Da, sad vidim. Objašnjava donekle.  :wildboy:

Al i četvorka nevjerojatno rula naspram ovog.
Ovo je iritantno loše i dosadno. Došlo mi je da prekinem pecto puta. A nisam ni spomenuo retardirana bića sva u filmu.

Moram pogledat onaj Red Letter Media rivju.  :ementaler:

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8312 : 11. Travanj, 2010., 00:18 »
Ne kužim kakvo su to sad ocjene i gledanja ovoono. Da bar nisam rekao da su svi smeće neki dan ok. Al sad, ne znam.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8313 : 11. Travanj, 2010., 10:37 »
Nisi reko da su smeće.

A možda i jesi, ne znam. Prestao sam te slušat nakon što si izjavio da je epizoda dva bolja od epizode pet.


Star Wars Episode III - Revenge of the Sith

I opet smeće. Bolje od dvojke, možda čak i jedinice, al smeće i dalje. Priča je retardirana, tempiranje loše, a i dalje stoje sve zamjerke od jedinice i dvojke (iako ovdje nema baš toliko lošeg CGI-ja kao u dvojci). Zašto su borbe tako užasne? Nema smisla.

Windu ide ubiti Sidiousa i zamahuje tri dana, dovoljno da Anakin izvadi lightsaber, upali ga i odreže mu ruku. Jej.
Yoda dođe kod Sidiousa i ovaj mu kaže "sad ćeš osjetiti punu moć tamne strane" i pogodi ga onim lightningom. I ovaj se ne uspije izmaknut il obranit. Iako je to Yoda. I ovaj je najavio da će ga pogodit.  :wildboy:
Al dvije sekunde kasnije skače okolo kao hiperaktivna vjeverica.
Obi Wan sruši Anakina na onom stolu i ide ga ubit. Al i njemu treba pecto da zamahne lightsaberom, pa Anakin stiže force pullat svoj mač, upalit ga i obranit se. Dakle, kad duelaju, mogu zamahivati totalno brzo i predviđat jedan drugom pokrete, al kad ga treba ubit, odjednom zamahuje u slou moušnu. Logično.

5/10

Fala isusu da sam gotov s novom trilogijom.  :wildboy:
« Zadnja izmjena: 11. Travanj, 2010., 13:39 Ixy »

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8314 : 11. Travanj, 2010., 13:46 »
E to je stvarno smeće zadnje. I još sam u kinu gledao.  :wildboy:

Nego preporuka-gledajte Mighty Boosh. Svi. Nešto prekul.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8315 : 11. Travanj, 2010., 22:14 »
Shutter Island (2010)

Zadovoljan sam. I tražio sam sad na prethodnim stranicama šta ste SITNIM SPOILER SLOVIMA pisali za film jer me zanimalo pecto. Paono, i meni se čini da je namjerno ostavljeno prostora kao, argumenti za obe "teorije". Nije spoiler, šta :(


*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8317 : 12. Travanj, 2010., 14:57 »
Cinderella Man (2005)

Odličan film rađen po istinitoj životnoj priči. Još jedna savršena uloga Russella Crowea. Također, mislim da postajem fan Rona Howarda i njegovih filmova. <3  9/10
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

hebrej

  • *
  • 134
  • [XBox 360]
    • XBox 360 - Helpdesk
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8318 : 12. Travanj, 2010., 15:24 »

*

LifeOnAChain

  • *
  • 17
  • You got a problem with that?
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8319 : 12. Travanj, 2010., 16:21 »
Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004)

Vječni sjaj nepobjedivog uma, kako su ga naši preveli, je jedan od onih filmova koje trebate pogledati par puta da biste shvatili
poantu i draž filma. Glumačku postavu predvodi sjajni Jim Carrey u ulozi Joela, emocionalno nestabilnog
čovjeka, koji se zaljubljuje u po karakteru sasvim suprotnu Clementinu. Ostatak glumačke postave čine, Elijah Wood, Mark Ruffalo, Kirsten
Dunst, i Kate Winslet koja je za ulogu Clementine bila nominirana za oskara. Svidio mi se i soundtrack koji se savršeno uklapa u radnju.
Te scenarij koji je dobio oscara te davne 2005  :D
Također me oduševio i Jim Carrey koji se itekako dobro snašao u ne baš za njega tipičnoj ulozi.  :ave:
10/10
« Zadnja izmjena: 12. Travanj, 2010., 16:25 LifeOnAChain »
U svakom od nas nalaze se tri čovjeka. Onaj koji bismo željeli biti, onaj koji mislimo da jesmo, te onaj koji zapravo jesmo. Prva dva jako dobro poznajemo. Dok trećega upoznajemo kroz cijeli život.

*

HaZz

  • **
  • 475
  • \o/
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8320 : 12. Travanj, 2010., 23:11 »
Pogledao From Paris With Love .

Genijalan Travolta. Volim ga.  :(



Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8321 : 12. Travanj, 2010., 23:15 »
Jel bi mu prije 10 godina dao 8 il 9?  :ementaler:

*

LifeOnAChain

  • *
  • 17
  • You got a problem with that?
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8322 : 13. Travanj, 2010., 13:53 »
A Scanner Darkly (2006)

Film koji se neće svakome svidjeti.
Prije svega, karakterizira ga odlična glumačka postava vođena Keanu Reevesom, Wionom Ryder, Woody Harrelsonom i Robert Downey Jr, kojemu je ovaj film bio svojevrsan povratak na veliku scenu. Radnja filma je smještena u budućnosti. Cijeli svijet je preplavila droga pod nazivom "Substance D", zbog koje velik broj ljudi umire. Keanu Reeves glumi policajca koji pokušava pronaći proizvođače te droge i stati joj na kraj. Veliki plus filmu daje grafika, koja je nekakav mix filma-crtića-stripa i čega sve ne, prvi put viđena na filmskom platnu. A da i Soundtrack bude sve samo ne normalan, pobrinuo se Radiohead, točnije Thom Yorke, koji je bio zadužen za glazbeni dio filma. Film obiluje zanimljivim scenama i neočekivanim završetkom, koji neće ostaviti nikoga ravnodušnim.
9/10
U svakom od nas nalaze se tri čovjeka. Onaj koji bismo željeli biti, onaj koji mislimo da jesmo, te onaj koji zapravo jesmo. Prva dva jako dobro poznajemo. Dok trećega upoznajemo kroz cijeli život.

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8323 : 13. Travanj, 2010., 16:47 »
12 majmuna
gledao nakon pun kurac dugo. predobar. brad pitt  :hug

Hellraiser
prvi put gledao film. mislim nisam ni očekivao neki horror, al film je govno. a trebao bi biti kao neki kultni ovo, ono...
debilna radnja, debilan razvoj događaja, debilan film. jedino bi onu Ashley Laurence izjebao, predobra je u filmu.

*

LifeOnAChain

  • *
  • 17
  • You got a problem with that?
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8324 : 13. Travanj, 2010., 17:30 »
Prije svega, karakterizira ga odlična glumačka postava vođena Keanu Reevesom
:hiha:

glazba i izgled su smeće. jedino je priča dobra priča, a ona moš i dika pročitat :wildboy: film ne treba postojat

Meni je originalnost uvijek na prvom mjestu, a filmu to nikako ne nedostaje. I kao što sam i napisao, film se većini neće
svidjeti (nije svidio), jer će ga rijetko tko odgledati od početka do kraja. Zna biti dosadnjikav, s puno dijaloga, te na pola filma
više ne kužiš tko tu koga. Ali onaj koji odgleda film do kraja, shvati poantu. Baš se i ne slažem da su glazba i izgled smeće,
jer vjerodostojno preslikavaju stanje u kojem se čitav njihov svijet nalazi. Zbog te psihodelične glazbe i svijeta koji je pun jarkih
boja i čudnih oblika, činilo mi se da nisu samo likovi ti koji su na tripu.  :D
I da, rekao bih da nisi ljubitelj Keanu Reevesa, ali meni je on sasvim solidno odradio ulogu, a njegovi monolozi  :ave:
U svakom od nas nalaze se tri čovjeka. Onaj koji bismo željeli biti, onaj koji mislimo da jesmo, te onaj koji zapravo jesmo. Prva dva jako dobro poznajemo. Dok trećega upoznajemo kroz cijeli život.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9