HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1727897 Hitova
*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8460 : 16. Svibanj, 2010., 12:15 »
Pogledao The King of Kong -> http://www.imdb.com/title/tt0923752/

Dokumentarac o retajima koji ganjaju rekord u Donkey Kongu. Ako ste gledali epizodu South Parka sa Bonom i najvećim govnom, to je u principu TO. Apsolutno identični scenarij, likovi i priča. Predobro, nisam mislio da postoje ovakvi ljudi  :ave:
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8461 : 16. Svibanj, 2010., 13:59 »
Jesus rula krsta.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8462 : 16. Svibanj, 2010., 22:21 »
I ja sam ga nedavno gledao. Fakat ubija dokumentarni. Eh da, taj rekord je srušio nedavno neki lik u Donkeyu...

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8463 : 16. Svibanj, 2010., 22:28 »
Eo ja pogledo remek djelo svih filmova C'era una volta il West (Once Upon a Time in the West)

Ebo one Avatare i ostala 3d sranja

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8464 : 17. Svibanj, 2010., 00:44 »
Nisi. PozZ ;)
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

lefty

  • **
  • 195
  • Everybody lies.
    • http://www.csf-cro.net
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8465 : 17. Svibanj, 2010., 11:33 »
death sentence (2007) - oke je film, triller, glumi kevin bacon kojeg ne volim bas al film je dobar  :thumbs:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8466 : 20. Svibanj, 2010., 20:17 »
Vals Im Bashir (2008) 8/10
Animirana izraelska ratna drama prema istinitim događajima. Dosta dobar film zapravo.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8467 : 22. Svibanj, 2010., 17:26 »
The Reader (2008)

Nisam čitao knjigu pa nemogu uspoređivat ali film mi je super. Cijela ta neka pomalo usporena radnja i prikazani odnos između dvoje glavnih likova mi rula jako. Također, glumačka ekipa je odlična. 8,5/10
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8468 : 22. Svibanj, 2010., 22:37 »
The Notebook (2004)

Savršena je priča i sve, neznam, vjerojatno najbolji film koji sam gledao još od Titanica. Pustio sam suzu, tj. više njih na kraju. :( Jednostavno savršeno. <3  10/10
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8469 : 23. Svibanj, 2010., 11:26 »
I ti odlaziš u žene?

The Bourne Identity

Mnogo dobar. Realniji i uvjerljiviji od velike većine špijunskih filmova, a opet zabavan. Setting mi se sviđa. Matt Damon odličan, naravno.
7/10


The Bourne Supremacy

Poprilično lošije od prvog. Priča je prešablonska (iako ni prvi nije imao neku hvale vrijednu priču) i film nema ni glavu ni rep.
Al najviše mi je smetala kamera. Isuse Kriste. Kamera. Posvuda je. Cijeli film, a pogotovo akcijske scene, izgleda kao da je kamerman bio uzbuđeni starac s Parkinsonom. Užasno je treskava i ništa se ne vidi. Znam da je to napravljeno namjerno. Kao, da akcija izgleda dinamičnije. Al loše je jer je užasno pretjerano i ništa se ne vidi. Na pola filma sam jednostavno odustao od akcijskih scena i isključio se na njima jerbo je stvarno iritantno za oči. Jesam li spomenuo da se ništa ne vidi?
I setting je lošiji. Rusija i London.
5/10

Al lajkam serijal zasad. Danas ću treći pogledat.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8470 : 23. Svibanj, 2010., 17:57 »
Zbilja, ne postoji film kojeg nisam pogledao do kraja, ili dokumentarac ili whatever. Ako i nisam pogledao to bi bilo jer mi se spavalo, ili sam imao obveza itd., ali nikad nisam prekinuo gledanje nečega jer sam bio osupnut količinom retardacije koja me ubila u pojam do te mjere da sam morao prekinuti gledanje.

The Secret (2006) je dokumentarac koji sam gledao nešto manje od 30 min i prestao. Ne bi bilo toliko tragično da nisam okružen sve većim brojem ljudi kojima je to 'promijenilo živote', 'ispunilo im snove', 'sada su sretni' i 'napokon znaju pravu tajnu' koja je naravno 'znanstveno dokazana' i koristili su je 'brojni veliki ljudi tijekom povijesti'.

Prisilit ću se sutra da odgledam do kraja. Svakom s iole mozga i zdrave pameti prepručam široko zaobilaženje ovoga, iako naravno, valja pogledati da se vidi oko čega je totalni hajp.

*

Qupo

  • **
  • 317
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8471 : 23. Svibanj, 2010., 18:02 »
Radila sam na premijeri tog filma.
Ovce. Svi su ovce. Ali bila sam plaćena da budem pristojna.

Nego, Mlatitelj. Mnogo mi se svidio, sasvim ugodan za nedjeljno popodne.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8472 : 23. Svibanj, 2010., 21:31 »
Zbilja, ne postoji film kojeg nisam pogledao do kraja, ili dokumentarac ili whatever. Ako i nisam pogledao to bi bilo jer mi se spavalo, ili sam imao obveza itd., ali nikad nisam prekinuo gledanje nečega jer sam bio osupnut količinom retardacije koja me ubila u pojam do te mjere da sam morao prekinuti gledanje.

The Secret (2006) je dokumentarac koji sam gledao nešto manje od 30 min i prestao. Ne bi bilo toliko tragično da nisam okružen sve većim brojem ljudi kojima je to 'promijenilo živote', 'ispunilo im snove', 'sada su sretni' i 'napokon znaju pravu tajnu' koja je naravno 'znanstveno dokazana' i koristili su je 'brojni veliki ljudi tijekom povijesti'.

Prisilit ću se sutra da odgledam do kraja. Svakom s iole mozga i zdrave pameti prepručam široko zaobilaženje ovoga, iako naravno, valja pogledati da se vidi oko čega je totalni hajp.

Nismo l već pričali na shumi o tome?
Ugl, idealan je za procjenu ljudi. Kome je d sikret otvorio oči je retard. Ukratko, jel.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8473 : 23. Svibanj, 2010., 23:06 »
Kick-Ass, zadovoljan sam mnogo

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8474 : 24. Svibanj, 2010., 10:30 »
Nismo l već pričali na shumi o tome?
Ugl, idealan je za procjenu ljudi. Kome je d sikret otvorio oči je retard. Ukratko, jel.

Mislim da je to bilo za cajtgajst. Al što ljudi govore to je čudo, ono.

''I onda ti ja tražim parking i baš jako jako želim imati mjesto i ZAMISLI-pronađem parking, zadnje mjesto!!!1''
''...to se zove autosugestija...''
''NE NE NE TO JE SVEMIR SVEMIR GOVORI KROZ MENE MOJA ENERGIJA JE NAJJAČA SILA U SVEMIRU I JA IMAGINIRAM I JA/''

Da, primjer iz pravog života. Žena je uvjerena da joj je svemir dodijelio parkirno mjesto. I još x stvari.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9