HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1728196 Hitova
*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8655 : 11. Srpanj, 2010., 21:33 »

Ja sam zaključio da filmove koji su mi stvorili određen dojam u djetinjstvu ne treba ponovo gledati i pokvariti si taj dojam.

Ja sam nedavno gledao Neverending Story opet. Koji je to kurac bio jebote.
Al ono, meni je ko klincu bio prestrašan Monty Python Holy Grail. Toliki rendomness je izazivao toliku nelagodu jer sam ga kurca kužio. Onaj bog i svjetleći gral i random crteži. Ne znam. Strašno.
E da, moram gledat film The Witches opet http://www.imdb.com/title/tt0100944/
Nisam mogao spavati mjesec dana po gledanju tog sranja ko balonja. Vjerojatno je film kanalizacija, al jebene vještice i frajer u, ne znam, vrtiću ono.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8656 : 12. Srpanj, 2010., 21:29 »
Defiance (2008)

Daniel Craig kao vođa pokreta otpora protiv Hitlera pobjegne u šume gdje se sa svojom braćom skriva i suprotstavlja njemačkim trupama. Dobar film prema istinitom događaju. Prkos ftw. 8/10
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8657 : 13. Srpanj, 2010., 00:45 »

Ja sam zaključio da filmove koji su mi stvorili određen dojam u djetinjstvu ne treba ponovo gledati i pokvariti si taj dojam.

Ja sam nedavno gledao Neverending Story opet. Koji je to kurac bio jebote.
Da, to je još jedan od tih filmova koje neću opet pogledati. Volio sam ih ko klinac, šteta je pokvariti lijepo sjećanje.
Sad me već hvata prpa dal mi je pametno Gooniese pogledat opet kad nalete na tv-u  :wildboy:
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8658 : 13. Srpanj, 2010., 18:26 »
Hachiko: A Dog's Story (2009)

Odličan i vrlo emotivan film po stvarnome događaju, koji me je stvarno oduševio.  Čak sam se i zamalo rasplakao u nekim dijelovima. Uglavnom, definitivno najbolji film koji sam gledao, da se tiče odnosa životinje i čovjek. Preporuka svakom ljubitelju filmova, jer nije bitno jeli volite drame ili ne, ovaj film će vam se sigurno svidjeti.

10/10
“They say marriages are made in Heaven. But so is thunder and lightning.” - Clint Eastwood

*

pero3

  • *
  • 16
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8659 : 14. Srpanj, 2010., 12:39 »
Inglourious Basterds (Nemilosrdni gadovi)

Dobar film. Ko voli call of duty ili ww2 preporučam mu film. 

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8660 : 14. Srpanj, 2010., 18:39 »
Dr. No (1962)

Odgađam dovršavanje ovog filma još tamo od kada je startao ciklus filmova s James Bondom svake nedjelje - tamo negdje prije 10-ak godina, mislim.

Šta ja znam, Koneri uz Brosnana jedini pravi Bond ikad, film sam po sebi zabavan, makar mi je kraj bio totalno antiklimaktičan (naviknuo sam na mindblowing endinge s razaranjem planeta i svemira), a i sam glavni negativac je neobrađen i kita spram nekih koje sam vidio.

7.5 / 10

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8661 : 14. Srpanj, 2010., 21:16 »
Sherlock Holmes (2009)

Nije remek djelo sad, al simpatičan je. Volim ovog Downey Jr-a. Šteta šta je ona šema gdje unaprijed zamisli kako će zadat udarce protivniku iskorištena samo dva puta, to mi je bilo kul baš :(

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8662 : 15. Srpanj, 2010., 08:14 »
Znam da IMDB top lista nije neko mjerilo za kvalitetu, ali Toy Story 3 na 6. mjestu?

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8663 : 15. Srpanj, 2010., 11:06 »
 :ave:

A smanjit će mu se ocjena vjerojatno. To je sad nov film pa je nahajpan.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8664 : 15. Srpanj, 2010., 11:37 »
Znam da IMDB top lista nije neko mjerilo za kvalitetu, ali Toy Story 3 na 6. mjestu?

Pixar = bogovi
Ne vidim problem.

Weky odjebi u troskoku. ;)
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8665 : 15. Srpanj, 2010., 18:58 »
Konačno pogledao Avatara, 1080 reza..

nešto najbolje što je izašlo iz kinematografije, ikad

:ave: :ave: :ave:

A sad ako ste smrdljivi hipi, kurac vam stvarno mora narasti PECTO kad pljujete po ovom filmu


Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8666 : 15. Srpanj, 2010., 20:59 »
Aj da si gledao u 3D, to nisam gledao i necu pljuvat previse. Al obicni Avatar je ono... obican :wildboy:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8667 : 15. Srpanj, 2010., 21:44 »
blaster nisi normalan.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8668 : 15. Srpanj, 2010., 22:11 »
The Bucket List (2007)

Lijepa priča o dvojici staraca koji pokušavaju što bolje iskoristit svoje zadnje dane života tako da naprave listu stvari koje planiraju izvršit prije smrti. Nicholson i Freeman odlični. Jedan veliki lajk na cijeli film. 9/10
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8669 : 15. Srpanj, 2010., 23:49 »
Znam da IMDB top lista nije neko mjerilo za kvalitetu, ali Toy Story 3 na 6. mjestu?

Pixar = bogovi
Ne vidim problem.

Weky odjebi u troskoku. ;)

Pixar nema dušu. Jebote Auti, Nemo, onaj štakor i Volii.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9