HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1728544 Hitova
*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #10395 : 13. Siječanj, 2012., 19:31 »
lik sestre je najhejtabl lik u POVIJESTI KINEMATOGRAFIJE. ne mogu to gledat doslovno kolko je težak film i koliko nju strastveno mrzim. al vrhunski, dakako.

ZOMG jednaka misao. :O
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #10396 : 14. Siječanj, 2012., 13:56 »
Red Heat - x puta ga već gledao i jednako mi je uzbudljiv kao i prvi put, arnold jede malu djecu
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #10397 : 14. Siječanj, 2012., 16:28 »
The Departed - jedan od najboljih filmova koje sam ikada gledao. Super savršena i napeta radnja. Di Caprio i Jack Nicholson jebeno rulaju.

9/10

Crazy, Stupid, Love - solidan film za ugodno potrošit sat i pol. Očekivo sam više SMJEŠNOSTI, al ae. Emma Stone je jebob. Najbolja žena ikad :hug

7/10

Zombieland - A ono. Nezz. Dosta nezanimljivo. Film čak ni nema svoj neki cilj. Da nema Emme Stone, ocjena bi bila 4. Ovako je

6.5/10
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #10398 : 14. Siječanj, 2012., 16:51 »
Zombieland - A ono. Nezz. Dosta nezanimljivo. Film čak ni nema svoj neki cilj. Da nema Emme Stone, ocjena bi bila 4. Ovako je

6.5/10


Meni je to baš rulalo. Baš je skroz drugačiji od svih zombi filmova i zato rula. Jer, realno, CILJ u svim zombi filmovima je glup ko kurac. IDEMO U POŽEGU JER SMO ČULI DA TAMO IMA SVEGA. I nikad ne dođu il dođu pa ne bude ništa.  :wildboy:

DEFINITIVNO najbolji zombie film imho.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #10399 : 14. Siječanj, 2012., 17:21 »
Da ti budem iskren, ne gledam filmove sa zombijima (kolko se sjećam, mislim da je ovo prvi koji sam gledao) pa ne mogu to argumentirati.
Ja sam takav dojam stekao o filmu, možda sam u krivu.
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #10400 : 14. Siječanj, 2012., 17:31 »
DEFINITIVNO najbolji zombie film imho.  :wildboy:

ti se zajebavaš ili  :wildboy:

ured: zaboravi, vidio rejting na imdb-u. ONDA OKEJ, iznenađen sam zapravo. meni je film smeće i odgledao sam ga prisilno četiri puta jer sam radio u kinu


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #10401 : 14. Siječanj, 2012., 17:36 »
Film je i više nego dobar, ali nije najbolji film o zombijima.

 :kava:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #10402 : 14. Siječanj, 2012., 17:38 »
dao sam u 9 na imdb-u.  :pimp:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #10403 : 14. Siječanj, 2012., 17:45 »
DEFINITIVNO najbolji zombie film imho.  :wildboy:

ti se zajebavaš ili  :wildboy:

ured: zaboravi, vidio rejting na imdb-u. ONDA OKEJ, iznenađen sam zapravo. meni je film smeće i odgledao sam ga prisilno četiri puta jer sam radio u kinu

Nezz, daj primjer boljega. :[
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #10404 : 14. Siječanj, 2012., 17:53 »
pa ono, općenito mi je taj SALVE SMIJEHA stil u zombi filmovima užasna ideja, kažu da je bolji shaun of the dead, al ono, briga me lol. smeće format

od normalnih zombi filmova mi je bolje, pa, sve što sam ikad pogledao u životu a da ima veze sa trčećim besmrtnicima, sad si baš skidam dawn of the dead remake 2004, prvi je onako, savršenstvo božje (iz 197x)

28 days/weeks later također.

Čak i I am legend.  :hiha:  :hiha2:

al kažem, ne stavljam ih u isti koš, tako da prdprd


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #10405 : 14. Siječanj, 2012., 18:01 »
najgluplji i najdosadniji podžanr horora. ironično i najforsiraniji.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #10406 : 14. Siječanj, 2012., 18:06 »
meni je fora. kao mali sam igrao resident evil i zombiji su mi uvijek ostali strašni. sanjao sam godinama onu scenu kad se u re1 onaj zeleni zombi okrene nakon što pokolje onog kennetha ili kakveć na početku igre.

@drag - sinoć je taj dawn of the dead bio na tvu, pogledao sam ga jedno treći put i onako, glupav je samo zbog kraja, nema ništa što već nisi vidio ono... objektivno 7/10, ništa više, dao sam mu 6 na imdbu jer ono, svaki put kad ga gledam mi je sve dosadniji.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #10407 : 14. Siječanj, 2012., 18:11 »
a i meni žanr rula zbog usranih gaća iz djetinjstva, također resident evil  :wildboy:

koji je bio na TVu, remake ili original?


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #10408 : 14. Siječanj, 2012., 18:14 »
rimejk


Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #10409 : 14. Siječanj, 2012., 18:16 »
shaun of the dead je mrtvo smeće dosadno.  :wildboy:
Tih par NEŠTO of the dead sam gleda i bili su okej doduše, al zombieland mi je jednostavno toliko jednostavno zabavan da nezz.  :wildboy: Rula
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9