HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1729747 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11280 : 06. Svibanj, 2012., 12:04 »
lulz
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11281 : 06. Svibanj, 2012., 17:54 »
The Three Musketeers (2011) - Oduševila me neozbiljnost filma i zbog toga nenormalno rula. Vizualna prezentacija je fantastična - savršena. Jedan od najljepših filmova vezano na tu temu, jebeni brod cepelin, London, Paris, očaran od početka do kraja filma time. Glazbeno također fantastičan. Nijedan dio filma nije lejm, sve opušteno i bajkovito. Mila rula krista kao Milady de Winter, skoro sam promočio na jednoj sceni.    Ray Stevenson mi je postao takva faca zrula totalno, Orlando Bloom isto owna, pogotovo na kraju. Freddie Fox kao King Louis XIII peder čak i simpatičan. Sve scene u filmu su mi neznam savršene jednostavno. Vjerovatno subjektivnost olololo, ali oduševljen filmom.



8.7

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11282 : 06. Svibanj, 2012., 17:59 »
da, al taj neki cole način ocjenjivanja...
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11283 : 06. Svibanj, 2012., 18:13 »
Sada ga moram pogledati :thumbs:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11284 : 06. Svibanj, 2012., 18:13 »
da, al taj neki cole način ocjenjivanja...

Ne berem šta te smeta, ako mi film je potpuno negledljiv, ipak ću ga odgledat i vjerovatno će dobiti ocjenu do 5.5, ukoliko me bar malo zabavi ići će do 6.5, dobre filmove rangiram od 6.5 do nekakvih 7.5, di već počnem gledat puno više stvari, ukoliko me zadovolji na pravi način smatrat ću ga odličnim filmom i ocjena će mu bit do nekakvih 8.5, sve iznad su fantastični filmovi. Malo ih ulazi u 9+ kategoriju, ali tu filmove, tj. ocjene najviše seciram, nezz nisam toliko filmova što su remek dijelo pogledao, da mi je glupo davat savršene desetke filmovima koje sam počeo ocjenjivat zadnje dvije godine. Nezz vau Čole nebitnost ocjenjivanja, a svi se kače na to. Hurr Durr, komplikovan sam i neshvaćen, idem nešto nešto.

Zaboravio sam u dojmu filma napisat, dajem ruku u vatru da će se Karlu svidjet film, no nekako zaboravio. Odmah poslje prvi komentar. <3 :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11285 : 06. Svibanj, 2012., 18:18 »
Nezz, zasto uopce to DAVANJE OCJENA. Vidi se sve u opisu ionako,

Pa onda hej, dao sam ovom filmu toliko, a bio je losiji od onog kojem sam dao malo manje, pa onda se mora korigirat i tako :hihi: Komplikacije :hiha:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11286 : 06. Svibanj, 2012., 18:21 »
A onda najbolje da više ne ocjenjujemo filmove. I svi sretni i zadovoljni. :clap:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11287 : 06. Svibanj, 2012., 18:21 »
Ae, nervira me to što je loš film smeće koje je negledljivo 5.5 a to je realno ocjena za prosječan film. Čemu onda uopće imat skalu 0-10 kad se 0-5 ne koristi?  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11288 : 06. Svibanj, 2012., 18:23 »
Možda zato jer još nisam gledao film koji je -5  :wildboy:
Nezz oko čeg mi raspravljamo. Dam ocjenu koja mi se vrti u glavi, ne korigiram je i neuspoređujem s drugim filmovima.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11289 : 06. Svibanj, 2012., 18:24 »
pa nezz, ja je koristim, al ne tako često jer uvijek pucam na neke "provjerene" filmove više manje  :hiha:

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11290 : 06. Svibanj, 2012., 18:35 »
Bag of Bones - Sasvim vjerna adaptacija knjige. Pierce Brosnan rula, ali u nekim scenama zna malo ići na živce sa tim svojim naglaskom, Melissa George predobro izgleda, a ostatak postave je koliko toliko solidan. Nervira me to stalno forsiranje laptopa, tač skrinova  i tableta, u knjizi je najnaprednija stvar bila Word 3. Možda su malo pretjerali sa tim nekim razlikama u odnosu na knjigu, ali opet, zadovoljan sam. S tim, što su mogli sve to ukomponovati u pravi film, a ne tv mini-seriju.

ocjena: 7/10
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11291 : 06. Svibanj, 2012., 18:36 »
Dam ocjenu koja mi se vrti u glavi, ne korigiram je i neuspoređujem s drugim filmovima.
Ne kazem da ti to radis, nego je meni to jedan od razloga za nedavanje ocjena, jer debilno mi je kvantificirat dobrotu, sto onda automatski znaci da cu sigurno direktno usporedjivati potencijalno razlicite filmove jer eto, imaju istu ocjenu PA MORA DA SU ISTO DOBRI,, :hiha:

Mislim, pogotovo kad imamo i neku mini-kritiku ko sto ti uvijek imas. Realno taj broj na kraju je sasvim nepotreban i suvisan, shvatio sam tocno sto mislis o filmu citajuci tu kritiku.
« Zadnja izmjena: 06. Svibanj, 2012., 18:37 dibek »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11292 : 06. Svibanj, 2012., 18:36 »
Ja znam tu i tamo pogledati neki ne baš poznat film i zna se desiti da bude odličnih.
A znalo mi se desiti da neki baš dulje vremena očekivani film prestanem gledati nakon pola sata jer me totalno razočara.
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11293 : 06. Svibanj, 2012., 18:56 »
A znalo mi se desiti da neki baš dulje vremena očekivani film prestanem gledati nakon pola sata jer me totalno razočara.

potpisujem
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11294 : 06. Svibanj, 2012., 18:57 »
Ali, ali ja volim ocjene :(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9