HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1727201 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11970 : 11. Srpanj, 2012., 00:23 »
www.imdb.com/title/tt0335266/

Stvarno mi odlican film bio, cudno kak ga nisam prije pogledao.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11971 : 11. Srpanj, 2012., 00:49 »
eh,
The American

osobno jedan od boljih filmova ove godine. nisam niš očekivo a dobio totalno intiman trilerčić sa fenomenalnom fotografijom.
ps. nikako ne gledati trejler koji ga prikazuje kao da je rendom ekšn flik.

odličan film. baš mi je pasao kad sam gledo, jako kežual. Ustvari me iznenađuje niska ocjena na imdb, ne kužim razlog baš.

Realno, ne dogodi se ništa u filmu.    :wildboy:

Osim toga savršen ;(
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11972 : 11. Srpanj, 2012., 10:15 »
Twin Peaks: Fire Walk With Me - 70/100

Razočaran... ništa od pitanja iz serije nije bilo objašnjeno
Ocjena više jer je to ipak Twin Peaks

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11973 : 11. Srpanj, 2012., 11:27 »
Batman Begins (2005)

Drugo gledanje filma. Savršena sporina filma i ne forsiranje "kako sam postao batman". Sve polagano i suptilno ide. Jako mi rula Katie Holmes kao Rachel Dawes i rastužuje me što su u sljedećem nastavku promjenili glumicu, savršena je nekako. Liam kao Ra's Al Ghul odličan. Iako nije akcijom nabijen, sav film ima neki savršen flow. Zimmerova glazba je savršena u nekim scenama. Odlične scene mladog Brucea. Alfred <3



9.0

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11974 : 11. Srpanj, 2012., 11:44 »
21 Jump Street. Nezzz presavrsen je film, na trenutke sam rikavao od smijeha... uloge su bas dobre, prica je zakon, kraj je presmijesan :D dao bih mu 9/10 jer mi se nekako nisu uklopili oni emotivni dijelovi uz takvu presmijesnu pricu...

hehehehe smijesni filmovi  :D molimo preporuke njufeze


Human Centipede 2 - Odlican film sa zanimljivim krajem  iako sva "akcija" nije bas nesto , ocekivao sam vise 7/10

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11975 : 11. Srpanj, 2012., 13:08 »
nije stvar u tome. priznajem da je film bio smiješan prvih sat vremena. ono, dok se nisu počeli odvajat u srednjoj. onda je postao naporan. baš se nijedne fore ne mogu sjetit.
memento je najinovativniji triler koji sam gledao u zadnje vrijeme. s jebenim krajem.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11976 : 11. Srpanj, 2012., 14:46 »
Transformers (2007)

Jako kulan film. Iznenadio sam se jer mi je uvijek bila meh radnja, a da nisam ni dao filmu šansu. Jako rula CGI, baš ono tokom cijelog filma. Dobra atmosfera je, umirao sam kad je tražio doma naočale, pa kad su se skrivali od roditelja. John Turturro jako iritantan. Iznenadio me film atraktivnošću i kulnošću. Megan Fox prejebob u filmu.



8.3

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11977 : 11. Srpanj, 2012., 14:51 »
21 Jump Street. Nezzz presavrsen je film, na trenutke sam rikavao od smijeha... uloge su bas dobre, prica je zakon, kraj je presmijesan :D dao bih mu 9/10 jer mi se nekako nisu uklopili oni emotivni dijelovi uz takvu presmijesnu pricu...

hehehehe smijesni filmovi  :D molimo preporuke njufeze


Human Centipede 2 - Odlican film sa zanimljivim krajem  iako sva "akcija" nije bas nesto , ocekivao sam vise 7/10
:tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11978 : 11. Srpanj, 2012., 14:57 »
nezz, čudan je tvoj ukus zapi. ovo je recim film za koji bi baš rekao da je tebi dobar. ono, zanimljiv koncept, nekako je unikatan, zabavan. štagod.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11979 : 11. Srpanj, 2012., 15:00 »
ON NIJE ZAPI ON JE GEROGERIGEGEGE
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11980 : 11. Srpanj, 2012., 15:10 »
Iliti, skraćeno Gero...


Cole, glazbu za Batman begins su zajedno radili James Newton Howard i Hans Zimmer. S time da je veći dio glazbe radio James Newton Howard. :thumbs:
Ali svejedno, soundtrack je odličan. :ave:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11981 : 12. Srpanj, 2012., 22:46 »
Netko gledao film popodne sto je bio za onu ubijenu djecu Atlante? Ja jesam i stvarno mi je dobar. Volim sto je napravljen prema istinitom događaju pa je još veći gušt, šteta što se i dan danas nezna ubojica/ce djece i mislim da je Williams nevin

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11982 : 12. Srpanj, 2012., 23:21 »
Dr. No (1962)

Da, svi smo gledali sve Bondove i sve to.
Ali kad ste zadnji put gledali ove starije?

Jer ovo je dosta bijedno.  :hiha:
Odlučio sam pogledati sve Bondove, ali ako će biti ovako loši, vjerojatno ću odustati nakon sljedećeg.

Okej, snimljen je 1962, ali ono. Akcijske scene su bože sačuvaj, gluma nekih nebitnijih likova isto tako. A i nekih bitnijih.  :hiha:
Produkcija je otprilike na istom tom nivou. Noćne scene su snimljene po danu. Ali su noćne tako što su... malo povećali kontrast i smanjili brajtnes.  :hiha: :hiha: :hiha:
Naravno, to je potpuno očito i izgleda čudno i loše. I oči bole jer hej, netko je smanjio brajtnes.
Režija flat i dosadna.

Priča, pacing i to. A nez. Bljakavo. Potroši se tisuću vremena na glupa nebitna smeća i onda KLIMAKS traje dvije minute il nešto. I antiklimaktičan je.

Ne vidim ni jedan razlog zašto ljudi HVALE i daju veliku ocjenu osim što je to prvi Bond.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11983 : 13. Srpanj, 2012., 00:43 »
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

hej nemoj da te karlo čuje.
enivej

Rock of Ages (2012)

Postoje tri razloga zašto film rula:
1) Tom Cruise
2)Alec Baldwin
3) Paul Giamatti

Tom Cruise je...neznam. Apsolutno uzvišen. Savršen. Bilo koja scena s njim rula boga. Baldwin i Giammati su malo smireniji al opet njihova karizma je dovoljna da fuela film.
Glavno dvoje glumaca su većinom loši ko križ, iako je žena zgođušna, al njeno pjevanje je baš užasno iritantno na onaj neki AMERIČKI zavijanje način, a lik jednostavno izgleda kao pederčuga. Izbor pjesama je meni okej, većinom su stvari koje čak i ja znam tak da ono nisu baš riskirali. Jedina ozbiljnija zamjerka je što film traje 2 sata što je stvarno predugo za ovakav tip filma i postane dosadan na jednom djelu. al ono, fina 7ica.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11984 : 13. Srpanj, 2012., 05:32 »
Nisam nikad čuo tako loše kritike kao za ovaj film Toma Kruza, a ti ga hvališ, vidjet ću.
Nadao sam se da će zrulat.

 :(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9