HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1728022 Hitova
*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12780 : 04. Studeni, 2012., 12:16 »
gotovo negledljivo. inače je velika razlika između toga. 4 ocjene pače. :wildboy:

nvm, neda mi se. samo mi je ista stvar prošla kroz glavu ko i njubu kad sam čitao post.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12781 : 04. Studeni, 2012., 12:17 »
Okej kužim tebe, ti bi se zakačio za bilo šta jer si ridikulan, ali ne kužim milea koji me "prozvo" i onda blah odem ja.
Argumentirao sam onako kakav mi je stav prema tome i to je to.

 :wildboy:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12782 : 04. Studeni, 2012., 12:22 »
kralju ti si počeo.

Da al kad sam počeo čitati vaše 'argumente' jednostavno mi se ne da više. Meni je nelogično. Možemo tu sad do sutra drviti u krug.

Uostalom moji pointovi i dalje stoje. Subjektivno je. Nijedan film nije dobio 1, 2, 3, 4 i 10. To je pola ocjena od sveukupnog broja njih.

Blokbasteri. Ok. Betmen koji je čovjeku bio najbolja stvar koju je pogledao u životu je dobio 9. Gotovo negledljiv film dobije 5. Ako to nije subjektivno onda ne znam. NE ZNAM.

@cole

Evo ovo što sam napisao stoji i za tvoj post. I opet kažem, to je tako jer je subjektivno a vi me uvjeravate da je to 'općeprihvaćen način ocjenjivanja'.

Najbolji fillm koji si pogledao u životu dobije 9. A ne 10.
Kako to nije subjektivno.

A 'odem ja' je jer stvarno nema smisla, ispada ko da rejđam a u biti mi je bilo nejasno.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12783 : 04. Studeni, 2012., 12:23 »
9.6 sam dao kralju  :tired:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12784 : 04. Studeni, 2012., 12:26 »
Ako su ti te decimale toliko bitne, a očito jesu jer mi boldaš i povećavaš 9.6, onda tvoj sistem ocjenjivanja nije 1-10 već od 1-46.  (to je od 5.0 do 9.6)

btw to je i dalje DEVET, a ne DESET. A ako ističeš decimale ko poantu, onda mi def vrijedi prva rečenica.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12785 : 04. Studeni, 2012., 12:31 »
 :hihi: :wildboy:

Neznam imaš pravo glupa rasprava, jer očito da nam se logike razilaze.
Jel ti svhaćaš da nije da ne ocjenjujem ispod 5 i iznad 9.6 nego jednostavno još nisam pogledao film izvan tih svih okvira. Neznam zašto je to neshvatljivo.

 :(

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12786 : 04. Studeni, 2012., 12:31 »
9.6 u zapisu od 1-10 je 10.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12787 : 04. Studeni, 2012., 13:15 »
Van rasprave, imamo Colu čije su ocjene uvijek besmislene i rendom i Grgu koji je >nadrastao< zanimljive stvari u filmovima i ocjenjuje ih koliko su bili ZABAVNI, a ne kvalitetni (što se dakako, ne mora isklučivati, ali nvm).
Kad se vratimo u raspravu, shvatit ćemo zašto je ona toliko smeće :hiha:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12788 : 04. Studeni, 2012., 13:18 »
Ajde ne seri.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12789 : 04. Studeni, 2012., 13:20 »
Van rasprave, imamo Colu čije su ocjene uvijek besmislene i rendom i Grgu koji je >nadrastao< zanimljive stvari u filmovima i ocjenjuje ih koliko su bili ZABAVNI, a ne kvalitetni (što se dakako, ne mora isklučivati, ali nvm).
Kad se vratimo u raspravu, shvatit ćemo zašto je ona toliko smeće :hiha:

To i ja htio napisati ali me strah bilo jer si dobar sa obojicom. :hiha:

A tu je i Rastaman koji je oduševljen sa svakim filmom kojeg pogleda.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12790 : 04. Studeni, 2012., 13:30 »
opet ovo  :wildboy: :wildboy: :wildboy:

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12791 : 04. Studeni, 2012., 14:13 »
Po toj logici nijedan film na svijetu ne bi mogao dobiti ne znam, 2/10 ili 3/10. A kamoli 1 ili 0. A ima filmova koji to zaslužuju.
kakvog to smisla ima kriste. kao što gledljive filmove slažeš na skali, tako i negledljive slažeš. nisu svi jednako loši.

A lagana pitanja, ne kužim kako James nije znao lol.
ti sui to gledo prije rješavanja kviza asu, aj za deset godina odgovori. tko zna kad je gledo.


od tisuću filmova cca na imdbu dao sam ocjenu 1 pet mislim ili šest. neznam, cole je ocjenio manje filmova jer kaže samo zadnje dvije-tri godine, dakle šanse da nema manje od 5 su fairly velike. plus fraer je ziheraš, pogledaj što gleda. ja sam siguran da mogu izabrat, kao i većina, sto filmova za kojih znam da neće bit ispod pet sigurno. možda se zajebeš s par, al realno nećeš vjeropjatno. pogotovo kad imaš cole standarde.

Tu smo.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12792 : 04. Studeni, 2012., 14:28 »
ti sui to gledo prije rješavanja kviza asu, aj za deset godina odgovori. tko zna kad je gledo.

Ma nije  znao da su bili zarobljeni u liftu dok nije bilo struje i takve stvari...ne spada mi to baš pod "triviu".

Pogledao prvih sat vremena Keanu verzije sinoć, zaspo  :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12793 : 04. Studeni, 2012., 14:34 »
Jesi gledao ostale njegove trivije? Lik zna imena random ciganki koje se pojavljuju na minutu u filmu iz 30-ih (mislim da je wolfman), zato sam mislio da će znat sve što se tiče ovog filma (za koji je rekao da mu je među najdražim filmovima, čak ga je i rivjuao prije 2-3 godine).

Nastavite sa raspravom o ocjenjivaju sad. I predlažem da se svi filmovi na HCL-u od sad na dalje ocjenjuju na ljestvici 1-46. :))))))
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12794 : 04. Studeni, 2012., 18:12 »
Po toj logici nijedan film na svijetu ne bi mogao dobiti ne znam, 2/10 ili 3/10. A kamoli 1 ili 0. A ima filmova koji to zaslužuju.
kakvog to smisla ima kriste. kao što gledljive filmove slažeš na skali, tako i negledljive slažeš. nisu svi jednako loši.

Pa... to sam i napisao. I to mi je poanta cijelo vrijeme. lol

Neznam imaš pravo glupa rasprava, jer očito da nam se logike razilaze.
Jel ti svhaćaš da nije da ne ocjenjujem ispod 5 i iznad 9.6 nego jednostavno još nisam pogledao film izvan tih svih okvira. Neznam zašto je to neshvatljivo.

Razilaze nam se i logika i kriteriji. I ukusi očito. Vjerojatno voliš ožujsko više od karlovačkog kako je krenulo.  :wildboy:

9.6 u zapisu od 1-10 je 10.

HAJDE BUDI UPORAN U DOKAZIVANJU NIČEGA.

Cole.

Da moraš izbaciti decimale i baš ono, pod prijetnjom života moraš ocijeniti trećeg betmena od nolana, bi li mu dao okruglo 9 ili 10? Evo samo to mi odgovori pa možemo dalje normalno pisati o filmovima a ne ovim pizdarijama.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9