HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1728196 Hitova
*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13080 : 09. Prosinac, 2012., 00:44 »
Quest for Fire (1981)

Film o prehistorijskim ljudima, nema dijaloga. Ok, ima, al to je neki izmišljeni jezik, nema prijevoda i sve je prilično jasno.

Na početku imamo to pleme koje u napadu ostane bez vatre. Jedini način kako oni imaju vatru je taj da ju neprestano održavaju, i nakon gubitka iste, trojica kreću u avanturu ne bi li pronašli vatru koja im predstavlja sve. Ikad.

Malo sporo i povremeno se čovjek isključi jer jbg. Dosta dobar vizualno, zapravo izvanredan čak. Nije baš za neku preporuku, ali mi je drago što sam ga pogledao.

Skužio sam nakon filma da nisam još stvorio vatru. Ono, kremen o kremen, štap na drvetu itd.
Ne dao Bog da to MORAM napraviti, ali ono. Mislim da je ok imati taj ačivment kao takav. kriejšn of fajr.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13081 : 09. Prosinac, 2012., 13:34 »
The Expendables 2



Ne bih rekao da sam hejter prvog dijela, ali svakako mi se nije niti previše svidio. Ovaj mi je s druge strane iznenađujuće bolji. Ima po meni definitivno smisleniju priču, bolje je sniman i vidi se da ga nije režirao Sylverster Stalone. Recite mi što hoćete ali nikada nisam bio fan ovih akcijskih megazvijezda. Ali ajde, reći ću da sam donekle zadovoljan njihovim izvedbama. No o tome ne bih trebao niti raspravljati jer je ovo sasvim drugačiji film. Ovo je dobra, stara, klasična koljačina prepuna krvave akcije. I to dosta zadovoljavajuće akcije ako se mene pita. Film sadrži podosta referenci na njihove filmove iz osamdesetih tipa "I'm back!" koje nisu ništa posebno ali ih je jednostavno dobro za čuti, a i sve one smiješne scene nisu na odmet. Stvarno ne znam što bih više mogao reći... Film je prosječan. Moram mu zamjeriti da mi je bilo i malo dosadno pred kraj. Ima mi jadnih stvari u njemu ali ako se na njega gleda kao bezumni akcijski film (Što je i njegova nakana), onda je svakako dobar za utrošiti sat i pol. Dobre sam volje pa ide sedmica.

Ocjena: 7.0
« Zadnja izmjena: 10. Prosinac, 2012., 21:34 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13082 : 09. Prosinac, 2012., 13:36 »
Svaki put kad netko kaže da je film prosječan, a da mu ocjenu koja je iznad prosjeka, mali Mile negdje umre u šumi.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13083 : 09. Prosinac, 2012., 13:39 »
Fino sam rekao da sam mu dao 7 jer sam dobre volje, inače bi bila 6.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13084 : 10. Prosinac, 2012., 11:40 »
Indie Game: The Movie

DRAMA U VIDEO IGRAMA

Rula film.


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13085 : 10. Prosinac, 2012., 15:43 »
Fino sam rekao da sam mu dao 7 jer sam dobre volje, inače bi bila 6.

 :ave: :hihi:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13086 : 10. Prosinac, 2012., 23:27 »
The Monster Squad (1987)

Što rade Dracula, Wolfmen, Mumija, Frankenstein i CREATURE FROM THE BLACK LAGOON (omg!) u jednom filmu?

Nažalost, ništa. :(

Dracula vozi kul crni auto i... baca dinamite. Ozbiljno. On dinamitima ruši stvari. I ne samo on već i neki drugi lik. (valjda je normalno imati dinamit sa sobom)

Wolfmen ima jednu jako kul scenu, iako je skroz van konteksta.

Mumija također ima jednu jebenu scenu.

Frank je po običaju malo dosadan ali drag.

Creature nema nijednu kul scenu.  :( Ono, wtf. Ovo je jedini film za koji znam da se ovaj pojavljuje van originalne trilogije i k tome je u boji, i ono... ništa. Baš jedno veliko ništa.

Jako sam tužan zbog toga. Ovi pederi su u svakom drugom filmu, koga boli briga jesu li kul ili ne. Ali Creature. šmrc

Ništa u ovom filmu nema veze s ičim. Možda bi se svidio klincima kojima je i namijenjen, ali opet, faktor zabave sveden je na nulu. jbg

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13087 : 11. Prosinac, 2012., 16:15 »
Un plan parfait - 8/10

Da cura nije dobila karte na nagradnoj igri, a da nije vjerojatno ga nikad ne bih pogledao. Unatoč početnom skepticizmu ostao sam ugodno iznenađen, a čitanje titlova postalo je prirodno nakon nekog vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13088 : 11. Prosinac, 2012., 16:24 »
ne kužim ovo s titlovima?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13089 : 11. Prosinac, 2012., 16:49 »
Ma film je na francuskom pa su titlovi bili neophodni, a dok su filmovi na engleskom ne pratim titlove nego samo slušam

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13090 : 11. Prosinac, 2012., 16:51 »
Zašto imaš uopće onda titlove?  :hihi: :wildboy:

The Lord of the Rings: The Two Towers (2002)

Trajanje od gotovo 4 sata i 30 minuta za extended verziju natjeralo me da film pogledam u par navrata, gotovo kao seriju. Očekivao sam da će mi biti dosta lošiji od prvog, no naprotiv ispao je jako jako dobar. Po sjećanju nekom rekao bih da je forsana borba kroz cijeli film, ali je omjer svega savršen. Onaj komad teksta Sama što govori Frodu owna. Sama borba je zanimljiva i dobro izvedena. Theoden mi je dosta smećast neznam zašto. Za ona luda šašava drveća, nezz u jednu ruku su mi smješno i urnebesno lošasti, ali rulaju dok se razljute i krenu u rat - OMG. Frodo me u prvom dijelu dosta iritirao s tom svojom smoranjem, no ovdje rula nekako. Ista stvar s Pippinom i Merryem. Nedavno upao u rasprave kako samo prvi dio trilogije rula, no nemam nikakve zamjerke drugome dijelu. Čini mi se da je soundtrack identičan prvom dijelu, rula beskrajno. Sve odlično u filmu te bi mu čak dao i istu ocijenu kao originalu. Sjebano.

9.3
« Zadnja izmjena: 17. Prosinac, 2012., 00:02 Cole »

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13091 : 11. Prosinac, 2012., 16:55 »
Imam ako je film s govornog područja kojeg ne razumijem... jao ljudi  :wildboy:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13092 : 11. Prosinac, 2012., 16:56 »
Za filmove na engleskom, uopće ne primjećuješ titlove...

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13093 : 11. Prosinac, 2012., 16:58 »
pa nez, ideš u kino, gledaš telku, i tam su titlovi uvijek.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13094 : 11. Prosinac, 2012., 16:59 »
Ne prcajte prcaroši  :hiha2:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9