HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1727238 Hitova
*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17460 : 06. Rujan, 2015., 09:29 »
Tango & Cash (1989)

Zaželio se malo old-school akcije i kad sam shvatio da ovaj film u kojem glume dvije takve face kao što su Stallone i Russell nisam ranije gledao, nije bilo dileme da se to mora odgledat po hitnoj proceduri. Film o dvojici najboljih policajaca LA-a koji se međusobno ne simpatišu, jedan je uvijek uglađen i u Armani odijelu (Tango) a drugi je njegova sušta suprotnost (Cash). Kada im šef mafijaške organizacije smjesti ubojstvo i pošalje ih u zatvor, moraju se udružiti kako bi oprali svoja imena. Film je baš za razbibrigu i opuštanje. Akcija, forsirani humor, jaki glumci i arkadna muzika... šta još poželjeti od filma iz 80-tih.
7

Mad Max: Fury Road (2015)

Priča je čisti klišej ali zato high-octane akcija drži adrenalin podignutim tokom čitavog trajanja filma. Iako su prethodni Mad Max filmovi bili dosta sporijeg tempa i više po mom ukusu, ovaj se u mnogo čemu razlikuje ali takva su vremena došla i ko se ne prilagodi propada. Ali, da ne bude zabune, ovo je pravi Mad Max film i dostojan je tog imena. Post-apokaliptične pustare Australije CHECK, hrpa ludih likova CHECK, hrpa još luđih likova CHECK, borbe nabudženim vozilima CHECK... Hardy rula, Theron rula još više, akcija rula, muzika rula, ma sve rula. Ako gledamo čisto akcijski segment ovo je jedan od najboljih filmova godine.
8,5

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17461 : 06. Rujan, 2015., 11:10 »

Priča je čisti klišej

Nabroji još filmova s takvom pričom.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

RaseWP

  • *
  • 54
  • Programmer & Web/App Developer
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17462 : 06. Rujan, 2015., 11:32 »

Priča je čisti klišej

Nabroji još filmova s takvom pričom.
Mad Max 1, 2, 3? lol
just kidding
"You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else."
- Albert Einstien

I enjoy riddles and puzzles.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17463 : 06. Rujan, 2015., 11:32 »

Priča je čisti klišej

Nabroji još filmova s takvom pričom.
Junak/junakinja se pobunjuje protiv tiranina i pri tome mu/joj pomaže lik kojeg slučajno upoznaje. Ovakvih stvari, u ovom ili onom pakovanju, smo se nagledali u hrpi filmova.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17464 : 06. Rujan, 2015., 14:42 »
Priča je najveća mana novom Mad Maxu, slažem se u potpunosti. No sve ostalo je na vrhunskoj razini.

Gledam u zadnje vrijeme Luther seriju, baš sam ugodno iznenađen, vrhunska mi je :ementaler:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17465 : 06. Rujan, 2015., 15:04 »
Jel postoji šta gore nego ljudi koji ne kuže Mad Max koncept. :wildboy:

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17466 : 06. Rujan, 2015., 15:07 »
Ako nešto radi, zašto mijenjat? Film je po meni ispunio kriterij priče na svim razinama i uopće nema neke potrebe da ide dublje kad je sve jasno ko dan. Morate se naučit čitat priču koje "nema", nezz.


Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17467 : 06. Rujan, 2015., 16:08 »
Terminator Genysis, najgori film koji sam gledao u zadnjih par god.
Užasan, nepotreban i besmislen reboot. 2/10

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17468 : 06. Rujan, 2015., 16:45 »
vau, tzv KONCEPT mad maxa. :hihi: koje hvatanje za slamke.

kužim i ja koncept govna - govno smrdi. to ne znači da je govno fino za jesti zato jer ima KONCEPT :bonk:
luda usporedba.

imam dojam da ljudi kojima je vrh ovaj novi nastavak vole taj nastavak jer je kao to dio legendarne POP KULTURE,,,,pa mora bit dobro.
drugim riječima; da se ne zove mad max, manje bi ga hvalili.

e realno
nek mi netko objasni kako taj film nije fkin BRNG,,,doslovno je tako iritirajuće dosadan film da nemam riječi :hihi:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17469 : 06. Rujan, 2015., 19:29 »
:tired:

jel ti znaš šta znači dosada?
Stvarno je teško povjerovat da ovakav film nije dosadan 99% ljudi?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17470 : 06. Rujan, 2015., 20:22 »
Mad Max je dosadno smece, al opet sta ja radim u ovom topiku uopce :hiha:

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17471 : 06. Rujan, 2015., 21:13 »
Napokon je kraj ovom maratonu! Znaci sestra i ja smo imali filmski maraton u kojem svatko odabere 5 filmova (za koje misli da se nece svidjet drugome). Evo mojih dojmova njezinog odabira:

Theory of Everything
Biografska drama o zivotu Steven Hawkinga. Ok je, makar mrzim ovog glumca sto ga je glumio. Nis posebno.
7/10

Boy in the stripped pidjamas
Jos jedna tuznjikava drama o drugom svjetskom ratu, ali nije lose
8/10

Divergent
Ovo mi nije bas sjelo. Znaci tinejđerski akcijski film koji malo podsjeca na Hunger games. Naravno tu je i romanse te sterotipicni likovi.
6/10

Gone girl
Ovo je jedini film u maratonu koji mi je bio bas odlican. Glumci su super, mali preokreti i detalji su odlicni i zavrsetak je zadovoljavajuci. Po meni najbolji Fincherov film od Fight Cluba.
9/10

500 days of summer
Klasicna ljubavna prica o paru koji se zaljubi, rastavi i opet zaljubi samo ovaj put malo drugacije. Naime, film ne ide kronoloskim redosljedom nego se tih 500 dana rendom prikazuje. Znaci, jedan dan place, drugi dan su se tek upoznali. Zanimljiv nacin pricanja price, a i glumci su mi pasali.
8/10

I to je to. S moje strane su bili: LOTR(prvi), Star Wars(drugi lol), Terminator(isto drugi), Inception i Dark Knight koji su mi svi redom savrseni akcijski filmovi.
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17472 : 07. Rujan, 2015., 15:24 »
Akcijski filmovi zadnjih 15 godina su toliko u kurcu,kad se jedan nevjerovatno dobar pojavi poput Maxa novoga plebovi hejtaju jer ne znaju nista drugo :(

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17473 : 07. Rujan, 2015., 15:38 »
Akcijski filmovi zadnjih 15 godina su toliko u kurcu,kad se jedan nevjerovatno dobar pojavi poput Maxa novoga plebovi hejtaju jer ne znaju nista drugo :(


Potpisujem, ali ima iznimaka.
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17474 : 08. Rujan, 2015., 00:30 »
Napokon je kraj ovom maratonu! Znaci sestra i ja smo imali filmski maraton u kojem svatko odabere 5 filmova (za koje misli da se nece svidjet drugome). Evo mojih dojmova njezinog odabira:

Theory of Everything
Biografska drama o zivotu Steven Hawkinga. Ok je, makar mrzim ovog glumca sto ga je glumio. Nis posebno.
7/10

Boy in the stripped pidjamas
Jos jedna tuznjikava drama o drugom svjetskom ratu, ali nije lose
8/10

Divergent
Ovo mi nije bas sjelo. Znaci tinejđerski akcijski film koji malo podsjeca na Hunger games. Naravno tu je i romanse te sterotipicni likovi.
6/10

Gone girl
Ovo je jedini film u maratonu koji mi je bio bas odlican. Glumci su super, mali preokreti i detalji su odlicni i zavrsetak je zadovoljavajuci. Po meni najbolji Fincherov film od Fight Cluba.
9/10

500 days of summer
Klasicna ljubavna prica o paru koji se zaljubi, rastavi i opet zaljubi samo ovaj put malo drugacije. Naime, film ne ide kronoloskim redosljedom nego se tih 500 dana rendom prikazuje. Znaci, jedan dan place, drugi dan su se tek upoznali. Zanimljiv nacin pricanja price, a i glumci su mi pasali.
8/10

I to je to. S moje strane su bili: LOTR(prvi), Star Wars(drugi lol), Terminator(isto drugi), Inception i Dark Knight koji su mi svi redom savrseni akcijski filmovi.

Dosta si smorio sestru s dosadnim imdb top100 filmovima.  :hiha2: :hiha::hiha::hiha::hiha:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9