HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1728039 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17625 : 02. Siječanj, 2016., 23:58 »
Ako se maniš droga brate na jedno pet godina možda.   :kava:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17626 : 03. Siječanj, 2016., 00:04 »
Hahaha ma rugam se ja, nemam snage ko pilic trenutno, moram u trening pod hitno...

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17627 : 03. Siječanj, 2016., 00:12 »
Eh pevci moji.. :kava:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17628 : 03. Siječanj, 2016., 03:54 »
Burnt (2015) ★★★★

Delicious. Intense. Extraordinary. Možda mi je prošlogodišnji Chef draži film, no ovaj me također gotovo jednako oduševio. Nevjerovatno mi je koliko oba filma mogu pravljenje hrane prezentirat kao najsavršeniji čin koji postoji. Predivna slika i odlična priča. U dosta navrata je možda nepotrebno preozbiljna, no opet daje finu nervozu i kontru, onom pozitivnom tonu filma. Cast je odličan. Sama odjava filma, je jedino možda mogla biti bolja. Bradley Cooper je pojeo vlastitu ulogu. <3

*

Grimm

  • *
  • 86
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17629 : 03. Siječanj, 2016., 10:40 »
Pogledao sam sve dijelove The Hunger Games!  :bonk:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17630 : 03. Siječanj, 2016., 21:17 »
P.S. I Love You (2007) ★★★½

Pogledao nakon dosta dugo vremena opet ovaj film. Jedan od boljih i dražih romantičnih komedija. Drag mi je, jer je ponudio nešto novo i što igra na jaku kartu emocija. Rulaju svađe i sladunjavost. Čak mi Swankica nije toliko sexy, koliko Butler i Jeffrey Dean Morgan kradu show. Totalno pamtljiv i lajkabilan film, te preporuka svim romantičarima koji ovo nisu pogledali. Isto tako i Harry Connick Jr. kao Daniel <3.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17631 : 04. Siječanj, 2016., 00:41 »
Straight Outta Compton (2015) 

Što se mene tiče najbolji film 2015.godine,neću reći da sam objektivan jer se već duže vrijeme "palim" na ova Compton sranja,no bez obzira na to odličan film,odabir glumaca je bio fantastičan Jason Mitchell izgleda kao brat blizanac Eazy-u i naravno O'Shea Jackson Jr. fantastično odglumio oca.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17632 : 05. Siječanj, 2016., 14:09 »
e vidiš, a meni je burnt bio ok, ali prepredvidljiv. američka propaganda 1o1  :mrgreen: fora filmek doduše, budem danas pogledao Chefa, nikako da odgledam.
nego da, gledao sam na Cinestar TV Treasure island mini seriju. I ajde, reko da pogledam. Sasvim solidno do kraja koji mi je fakat bio loš pa ono, 6/10.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17633 : 06. Siječanj, 2016., 15:41 »
The Blind Side..
film po istinitom događaju.. dobar !

 

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17634 : 08. Siječanj, 2016., 12:49 »
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17635 : 08. Siječanj, 2016., 14:11 »
Southpaw (2015) ★★★★½

Impresioniran sam dosta. Očekivao sam dosta dobar film, no gledao ga s malom rezervom budući da sam na sve strane pročitao, predvidljiv ovo ono. No iako sam očekivao happy ending, svejetno je prekrasno zamotana priča, bez sladunjavosti, nego sa savršenim fokusom prema borbi za život i svoje. Jake Gyllenhaal ponovo svoju ulogu sažvakao i ispljunuo. Doslovce iz svake svoje uloge izvuće i više od maksimuma. Forest Whitaker u svojoj klasici od jako dobrog support rollera. Ne sjećam se kada mi je moja ljubimica Rachel McAdams bila toliko seksipilna kao u ovom filmu. ;( Klinka je isto sjajno odigrala kartu emocija i dobro odlumila cijelu priču. Jako dobro.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17636 : 08. Siječanj, 2016., 16:01 »
Dugo vremena odgadam gledanje tog filma, al mogao bi pogledat danas kad kazes da je tako dobar.

Ja sam odgledao 6 trilogija u zadnjih 20 dana.Hobbite, LOTR, Back to the future, Iron Man, Bourne i Batmane...I to sam Back to the Fututure neku vecer odpeglao od 10 do 4,5 ujutru.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17637 : 08. Siječanj, 2016., 21:23 »
The Hateful Eight.  =D&gt;   =D&gt;   =D&gt;   =D&gt;   =D&gt;   =D&gt;   =D&gt;   =D&gt; 
The blood of youth is bubbling back..

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17638 : 10. Siječanj, 2016., 08:19 »
Now You See Me (2013) ★★★★

Na prvo gledanje mi je bio fantastičan, jer sam ga gledao u riječkom Cinestaru; na drugo gledanje malo slabiji. Ali to i je film, koji ima faktor iznenađenja i oduševljenja, pa kada sve znaš, onda to sve dosta i splasne. Ima dosta dobrih fora i trikova i cijelo vrijeme se nešto dešava. Ima sjajan pejsing i kako ide prema kraju sve je bolji i bolji. Bilo bi katastrofalno da nisu onu dodatnu scenu sklepali, jer bi ostalo nekoliko pitanja u zraku. U svakom slučaju radujem se nastavku.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17639 : 10. Siječanj, 2016., 14:36 »
The Dirty Dozen (1967) ★★★★★

Filmčina. Sad bu pedeset godina od ovog remek djela. Gledao ga u mladosti i sjećam se da mi je rulao. No ovakvo uživanje u tako starom uratku već dugo nisam imao. Kakav cast, prejebena ekipa. Reisman, Wladislaw, Pinkley, Franco, kakva genijalna ekipa, ma svi su genijalni. Kada Pinkley glumi generala, to mi je jedna od najboljih i najsmješniji scena koje sam ikada vidio. Ovo je obavezno filmsko štivo, bez obzira da li volite filmove s ratnom tematikom, ovo se mora pogledat. <3

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9