HCL.HR

4fun - memes

  • 19905 Odgovora
  • 1451662 Hitova
*

nuke

  • ***
  • 879
  • The Elephants will destroy you!
Re: 4fun
« Odgovori #1035 : 20. Svibanj, 2006., 14:01 »
mene jebe onaj 2 lvl.ne kuzim nis :)

idem u source,gledam tam varijable neke,microsoft i neki broj.ali nis ne kuzim :D
Elephants guide me

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: 4fun
« Odgovori #1036 : 20. Svibanj, 2006., 14:25 »
odi u source tamo imaš password ali je fake.
al ak odeš na page info pokazat će ti da je uz slike za pozadinu i ovog ostalog i jedan level2.swf file.E zato fino odeš u star>file search i u Temporary Internet Files nađeš taj file "level2.swf"...Onda otvoriš najobičniji notepad i u njemu otvoriš taj swf file.Tada dobiš neke kodove bla bla...al najglavnije je da dobiješ user i pass.

Good luck ;) :)

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: 4fun
« Odgovori #1037 : 20. Svibanj, 2006., 17:11 »
Level 3
http://www.try2hack.nl/levels/JavaScript

PASSWORD = "try2hackrawks";
CORRECTSITE = "level4-kdnvxs.xhtml";
WRONGSITE = "http://www.disney.com";


easy-forex-basics.blogspot.com

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: 4fun
« Odgovori #1038 : 20. Svibanj, 2006., 17:13 »
LEVEL 4

Ęţşľ  - ś ¶ · Ľ ż Â Ă Í Î Ď Ň Ó Ô × Đ í î ď đ ń ň ó ô ő ö ÷ ř ů ú ű ü ý ţ ˙
  e
  e
  e
  e
 " e
   f
  g
 ! h
 " h
  i
 % j     k
  l     m
  n
  o
  p
 " q
 " r
  s
  s     t     u
  v     w
  x
  y
 # z
  {
 & |
  }
  ~          €
 !      ‚     ƒ     „     …     †     ‡
 % ˆ
  ‰
  Š
  ‹
  Ś
  Ť
  Ž
  Ź
  
  ‘
  ’
  ’
  “  ”  •
 " –
 ! —     ˜
 ! ™     š     › µ ˘ µ ¬ µ ­ µ ± µ ˛ µ ł ¸ Ĺ ą Ş ş Ĺ » Ş Ů § Ú « Ű ® Ű ° Ü ˘ Ý É Ţ Č ß ˘ ŕ Ë á ť â ˇ ă   ä Ż ĺ ź ć   ç ˘ č Ë é Ę ë   ě Ö  Ć  Ć  Ć  Ć  Ć  ž        ¤ 
 ¦  Ł  ´ 
 ¨  ±  ©  Ą  ±  ´  ł  ±        Á     Ç  Ç   ()Ljava/applet/AppletContext; ()Ljava/io/InputStream; ()Ljava/lang/Object; ()Ljava/lang/String; ()Ljava/net/URL; ()V (C)V (I)V (II)V (IIII)V *(Ljava/awt/Component;)Ljava/awt/Component; (Ljava/awt/Font;)V (Ljava/awt/LayoutManager;)V (Ljava/awt/event/ActionEvent;)V "(Ljava/awt/event/ActionListener;)V (Ljava/io/InputStream;)V (Ljava/io/Reader;)V ,(Ljava/lang/Object;)Ljava/lang/StringBuffer; &(Ljava/lang/String;)Ljava/lang/String; ,(Ljava/lang/String;)Ljava/lang/StringBuffer; (Ljava/lang/String;)V (Ljava/lang/String;II)V #(Ljava/net/URL;Ljava/lang/String;)V (Z)V <init> Bad Counter URL: Bad URL ButOk ButOk_ActionPerformed ButReset ButReset_ActionPerformed *Cannot Exceed 10 users, Applet fail start! Code
ConstantValue Dialog
Exceptions I    IO Error: Invaild Login or Password LineNumberTable Ljava/awt/Button; Ljava/awt/Label; Ljava/awt/TextField; Ljava/io/BufferedReader; Ljava/io/InputStream; Ljava/lang/String; Ljava/net/URL; LocalVariables Login Login Success, Loading.. OK PasswdLevel4 PasswdLevel4.java Password "Please Enter Login Name & Password Reset
SourceFile [Ljava/lang/String; _self actionPerformed add addActionListener append close    countConn    countData destroy finalurl getAppletContext getCodeBase
getMessage getParameter    getSource getText inFile inURL infile init intern inuser java/applet/Applet java/applet/AppletContext java/awt/Button java/awt/Component java/awt/Container
java/awt/Font java/awt/Label java/awt/TextComponent java/awt/TextField java/awt/event/ActionListener java/io/BufferedReader java/io/IOException java/io/InputStream java/io/InputStreamReader java/lang/String java/lang/StringBuffer java/lang/Throwable java/net/MalformedURLException java/net/URL java/util/EventObject label1 label2 label3    lblstatus lbltitle level4
openStream readLine setAlignment    setBounds setEchoChar
setEnabled setFont setLabel    setLayout setSize setText
setVisible showDocument
showStatus targetframe title toString toUpperCase totno trim txtlogin txtpass !       ŕ Ë     é Ę     ě Ö     Á     Ý É     Ţ Č     č Ë     Ç     Ć     Ć     Ć     Ç     Ć     ¸ Ĺ     ş Ĺ     Ć     µ ˘  ˝   Ů     …*· '*˝ !µ J*µ a*µ <*µ =*µ G*» Y· *µ c*» Y· )µ K*» Y· )µ L*» Y· )µ M*» Y· *µ d*» Y· )µ N*» Y· (µ 2*» Y· (µ 4*» Y· )µ O±    Ä   B      
        !  ,  7  B  M  X  c  n  y  „    ą Ş  ˝  1     É=>§ ­*´ c¶ E¶ b¶ `¶ I*´ Jdh`2¶ b¶ `¶ I¦ ‚*´ d¶ E¶ b¶ `¶ I*´ Jdh`2¶ b¶ `¶ I¦ Z*´ N   ¶ Z=*´ J2¶ b¶ I:*¶ C:Ç :*» %Y*¶ A· 1µ ?§
W*´ N¶ Z*¶ @*´ ?ą ] „*´ al¤˙Oš *´ N¶ Z±   ’ • $  Ä   N    #  $  % W ' ` ( b ) p * x + } ,  -  / ’ - • 1 – 3 ź 5 ® $ » 8 ż 9 Č !   » Ş  ˝   3     *´ c¶ [*´ d¶ [±    Ä       >     ?  <  Ř Ş  ˝   Q     !+¶ DM,*´ 2¦    *+¶ 3±,*´ 4¦ *+¶ 5±    Ä       D  E
 F  E  H  I   B  ß ˘  ˝   I     !*´ 2¶ U*´ 4¶ U*´ c¶ \*´ d¶ \±    Ä       N  O  P  Q   L  ç ˘  ˝  3     ł» "· +**´ G¶ Pµ <*» Y»  Y*´ <· ,· -µ =§ 3*´ a˘ **´ a`µ a*´ J*´ a+SL§ *´ N¶ Z*¶ >*´ =¶ QYLÇ˙ǧ  L*¶ @» "Y· /+¶ B¶ 9¶ _ą ^ *´ <¶ ;*´ =¶ :±L*¶ @» "Y· /+¶ B¶ 9¶ _ą ^ ±   f i  † ” •   Ä   ^    V  Y  [  \ ' ^ * _ 3 a = b G c J _ M h V i Z ^ f Y i m j o † q † s Ť t ” q • v – x ˛ T  ę ˘  ˝      )*¶ X*i ż¶ Y**´ c¶ 6W*´ c śH „¶ S*´ K ¶ Z*´ K¶ R**´ K¶ 6W*´ K» Y · 0¶ V*´ K)$¶ S*´ L¶ Z**´ L¶ 6W*´ L» Y · 0¶ V*´ LKH$¶ S*´ M ¶ Z**´ M¶ 6W**´ d¶ 6W*´ d*¶ T*´ d śl „¶ S*´ N¶ R*´ M» Y · 0¶ V*´ MKl9¶ S**´ N¶ 6W*´ N» Y · 0¶ V*´ N „X¶ S*´ 2
¶ W**´ 2¶ 6W*´ 2» Y · 0¶ V*´ 2i ś;¶ S*´ 4
¶ W**´ 4¶ 6W*´ 4» Y · 0¶ V*´ 4 Ě ś;¶ S*´ O¶ R**´ O¶ 6W*´ O» Y · 0¶ V*´ O P¶ S*¶ CL*´ O+¶ Z*´ 2*¶ 7*´ 4*¶ 7*» !Y· .µ H*» %Y*¶ A*´ H· 1µ G§  W*¶ @» "Y· /*´ G¶ 8¶ _ą ^ *¶ F± ń $  Ä   Â 0   ~    €   ) ‚ 2 ƒ : „ C … V † f ‡ o ˆ x ‰ ‹ Š š ‹ Ł Ś ¬ Ť µ Ž ľ Ź Ď  × ‘ ę ’ ů “ ” •& –/ —8 ˜K ™[ šd ›m ś€ ť‘ ž™ ź˘  µ ˇĹ ˘Ě ŁÔ ¤Ü Ąä ¦ń §ń © § « ­$ Ż( |  Ő    Ń
easy-forex-basics.blogspot.com

*

nuke

  • ***
  • 879
  • The Elephants will destroy you!
Re: 4fun
« Odgovori #1039 : 20. Svibanj, 2006., 17:23 »
ja tog nemam u temp internet files.jednom sam ga i otvorio jel sam ga downlodao od nekud ali nisam naso useri pass
Elephants guide me

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: 4fun
« Odgovori #1040 : 20. Svibanj, 2006., 18:53 »
@Robert:
Nemaš ga ovak...moraš ga skinut. I onda ti ga on nađe sa tražilicom(moraš vidit dal ti je Windows folder hidden ili ne,brijem) i ti ga fino klikneš, skopiraš na desktop recimo. Otvoriš notepad i otvoriš taj fajl(moraš odabrat all files umjesto samo text files). Tamo imaš user i pass, garantiram ti.

level2.swf se zove file.
« Zadnja izmjena: 20. Svibanj, 2006., 18:56 Mr.T »

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: 4fun
« Odgovori #1041 : 20. Svibanj, 2006., 18:56 »
moli se ti mrt sam se ti moli  :naughty:
inače automatski ide u temp files a ak nece klikni na njega pa ce doci ..
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: 4fun
« Odgovori #1042 : 20. Svibanj, 2006., 19:00 »
moli se ti mrt sam se ti moli  :naughty:
inače automatski ide u temp files a ak nece klikni na njega pa ce doci ..
Kak ćeš kliknut na njega kad je embeed...? Kad ga neaš prikazanog na stranici. :?  Moraš otvorit source i tamo vidiš da se spominje nonstop taj "level2.swf". Znači da ga moraš imat u Tempu čim si otvorio tu stranicu.

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: 4fun
« Odgovori #1043 : 20. Svibanj, 2006., 19:24 »
bilo bi dobro da otvorite novu temu jer izgleda da će se ovo raskvasati :p
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: 4fun
« Odgovori #1044 : 20. Svibanj, 2006., 20:01 »
je rasplamsat ce se  :naughty:
easy-forex-basics.blogspot.com

*

nuke

  • ***
  • 879
  • The Elephants will destroy you!
Re: 4fun
« Odgovori #1045 : 21. Svibanj, 2006., 01:32 »
nemam u temp kad otvorim stranicu,probo sam ga sejvat ali nece.nema veze ovak i onak odustajem :D
Elephants guide me

*

Metalguyx

  • Gost
Re: 4fun
« Odgovori #1046 : 21. Svibanj, 2006., 10:06 »

*

Metalguyx

  • Gost
Re: 4fun
« Odgovori #1047 : 21. Svibanj, 2006., 15:31 »
lol nisam ni skuzio ono za try2hack, koji zelite znat? doso sam do sedmog...

Re: 4fun
« Odgovori #1048 : 21. Svibanj, 2006., 16:31 »
želimo screen
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: 4fun
« Odgovori #1049 : 21. Svibanj, 2006., 19:22 »
Kak si prošao 3. level.

može na PM

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9