HCL.HR

Torrent

  • 350 Odgovora
  • 127693 Hitova
*

Zapi

  • Gost
Re: Torrent
« Odgovori #210 : 11. Kolovoz, 2009., 14:24 »
KUME IMA MEJSTA NA CGU!! BRZO!!

*

Armor

  • ******
  • 4195
Re: Torrent
« Odgovori #211 : 11. Kolovoz, 2009., 15:07 »
Zapi oni zlatnici kaj se vrte na cinemag, znače 50% manje skinutog i neki creditsi?
Daj malo objasni sistem tamo, kak je najbolje početi jer nisu dali ni kb uploada na početku :wildboy:
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Zapi

  • Gost
Re: Torrent
« Odgovori #212 : 11. Kolovoz, 2009., 15:09 »
imaš pravila, šta očeš da ti objasnim?

i daj mi nick da te prijateljujem..

EDIT:
Samo par stvari za početak..

probaj naravno prvo nešto aploudat svoje, što bi moglo bit teško jerbo treba nać rijeđe stvari..prije nego aploudaš titanik il tak nešto il pitaš u forumu za sejfanje istog, pitaj mene za prvi upload, ako ćeš odma aploudat, prije nego skužiš kaj ide na taj site..nedavno je neko uploado nekog hičkoga, i to poznatijeg, i ismijavan je i taq..

drugo, probaj snečat torrente odma čim su stavljeni..

drugo, probaj snečat torrente taj čas čim su Featureani, što je svaki drugi dan u 2 sata u noći po našem vremenu..to je kul, jerbo svaki fičuran torrent zna imat i po 100 snečeva, pa ako odma snečaš dok još ima malo seedera, naseedat ćeš se i sam..sad ti ne piše šta i kad, jerbo je bonus tjedan, pa ne fičuraju ništa, jerbo svi torrenti imaju bonus..

treće, nemoj pitat glupa pitanja na forumu..tamo ne vrijedi ona nema glupih pitanja..
Citat:
Welcome to the era of Calavera fucking with ratios as punishment. It has begun.
Citat:
Also, I'm leaving this thread open so you guys can laugh at Pennywise here and as a warning to others that being stupid on the CG forums can literally get your ratio punched in the face.


četvrto, nemoj retagat torrente s drugih sajtova..svi paze na to, i ako skuže da si retago..a neznam šta će se dogit, od neslužbene opomene, pa do bena, ovisi čisto o raspoloženju admina..ko i sve drugo na sajtu..
« Zadnja izmjena: 11. Kolovoz, 2009., 15:47 Zapi »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Torrent
« Odgovori #213 : 12. Kolovoz, 2009., 09:30 »
eh, nisam upo na cinemu  :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Zapi

  • Gost
Re: Torrent
« Odgovori #214 : 12. Kolovoz, 2009., 13:33 »
kume, ako nisi primjetio, imaju cijeli tjedan freeleech na sve torrente na tv vaultu, rođendan je..

*

Armor

  • ******
  • 4195
Re: Torrent
« Odgovori #215 : 12. Kolovoz, 2009., 13:55 »
Thx Zapi na uputama...dodal sam te u frendove :ementaler:
Više nisu svi sa bonusima na cinemi, isteklo vrijeme.
Vidim da tam ima puno pravih, starih vesterna.
Problem su jedino titlovi.
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Zapi

  • Gost
Re: Torrent
« Odgovori #216 : 19. Kolovoz, 2009., 20:44 »
http://btsound.net/signup.php

kurvice muzičke ček dis aut, ja nisam, al čini se kul, ako ništa organizirano..

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Torrent
« Odgovori #217 : 19. Kolovoz, 2009., 21:04 »
nije baš neš :wildboy:

doduše ima dobru količinu jazza, ali niš posebno.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Torrent
« Odgovori #218 : 19. Kolovoz, 2009., 22:13 »
ko će lepome duji dat invajt za torentlič?
*trept trept*

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Torrent
« Odgovori #219 : 20. Kolovoz, 2009., 04:00 »
Nitko ti neće dat jer se daju samo VIPevima :wildboy: a nitko ne želi riskirat jer npr. da ti čitaš i uhvate te, benaju i onoga tko te pozvao, uglavnom, skoro pa je nemoguće dobit ovako žicanjem po forumima. trust me, probao sam oh so many times :wildboy:

jebovas, svima trebaju, a kad su otvorene registracije i postam po pet topika "BRŽE SE REGAJTE, OTVORENE SU REGISTRACIJE" svi kao da ne vide, a budu i po cijeli dan otvorene :wildboy:

enivej, čekaj drugo otvaranje rofl ;( koje je skroz rendom, može bit sutra, a može za 2 mj :wildboy:

postat ću uvijek ako vidim da su otvorene, al ono, primjetite :F
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

Re: Torrent
« Odgovori #220 : 20. Kolovoz, 2009., 15:04 »
Ja vam dam svoj acc na korištenje, ako ćete održavat ratio.
Why is your...

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Torrent
« Odgovori #221 : 25. Kolovoz, 2009., 07:33 »
Freeleech tjedan na torrenthr-u :ementaler:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Torrent
« Odgovori #222 : 25. Kolovoz, 2009., 10:53 »
očajni su  :mrgreen:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Torrent
« Odgovori #223 : 25. Kolovoz, 2009., 11:15 »
pa i jesu zapravo. za sad :ementaler:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Torrent
« Odgovori #224 : 03. Rujan, 2009., 09:17 »
Registracije na THR - OTVORENE !!!
Obavjestite frenda, frendicu, mamu, tatu, baku, djeda, sestru, brata, bratica, sestricnu, svekrvu, snahu, punicu, punca, ujaka, ujnu, stica, strinu, curu, decka, ljubavnika, ljubavnicu, neprijatelja, neprijateljicu, susjeda, susjedu, profesora, profesoricu, sefa, seficu, kolegu, kolegicu...mozete se i derat nasred ulice, SIGNUP OTVOREN NA THR.
http://www.torrenthr.org/signup.php


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9