HCL.HR

Koji mobitel imate?

  • 674 Odgovora
  • 300822 Hitova
*

sas.T

  • *
  • 68
Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #555 : 08. Lipanj, 2015., 20:09 »
Momci imam problem sa svojim HTC One M8.

Pao mi je dolje, i radi normalno, osim što mi se nekad pojavi na ekranu kao da držim Power Tipku.
Ta power tipka zapravno nije uopće pritisnuta, i normalna je pod prstom kad se pritišće.

Jel imao neko problem takav, zna rješenje ili mi je jedino riješenje servis?
Otkad sam upoznao ljude, zavolio sam životinje...

Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #556 : 08. Lipanj, 2015., 20:27 »
Momci imam problem sa svojim HTC One M8.

Pao mi je dolje, i radi normalno, osim što mi se nekad pojavi na ekranu kao da držim Power Tipku.
Ta power tipka zapravno nije uopće pritisnuta, i normalna je pod prstom kad se pritišće.

Jel imao neko problem takav, zna rješenje ili mi je jedino riješenje servis?

Vjerojatno ti je pao na nju baš pa se utisnula malo, možda ju možeš probat malo izvuć. Ako ne pomogne onda treba otvorit mob.

*

YUGO55_gunner

  • *
  • 126
  • I'am gamer.
Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #557 : 14. Lipanj, 2015., 16:42 »
Tipka ti se strgala.
YUGO55

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #558 : 18. Lipanj, 2015., 07:43 »
Imam Alcatel One Touch Idol x6030 no nisam zadovoljan općenito s današnjim telefonima...

Danas svi nabrijavaju taj hardware mobitela koji realno ne treba nabrijaati. Radi raznih xy modela i njihovih 8 jezgri i itd normalni mobiteli jedva vrte osnovne aplikacije...
Moj Samsung Galaxy Tab 2 ponekad jedva pokrene YT.... A nema razloga za to. Ne znam ni sam kuda ovo ide, no ne mislim davati više od 1000kn za mobitel ili tablet.
Glupo je kad mobitel/tablet s dual core procesorom i 1GB RAMa ne može vrtiti normalno osnovne aplikacije.

Mobitel mi je solidan i draži mi je Android od Windows ili iOS platformi. Jedino me zeza brzina internet prometa. Jel ima još netko Tele2 u ZGu pa da mu je poprilično spor internet... :wildboy:

Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #559 : 18. Lipanj, 2015., 17:01 »
Imam Alcatel One Touch Idol x6030 no nisam zadovoljan općenito s današnjim telefonima...

Danas svi nabrijavaju taj hardware mobitela koji realno ne treba nabrijaati. Radi raznih xy modela i njihovih 8 jezgri i itd normalni mobiteli jedva vrte osnovne aplikacije...
Moj Samsung Galaxy Tab 2 ponekad jedva pokrene YT.... A nema razloga za to. Ne znam ni sam kuda ovo ide, no ne mislim davati više od 1000kn za mobitel ili tablet.
Glupo je kad mobitel/tablet s dual core procesorom i 1GB RAMa ne može vrtiti normalno osnovne aplikacije.

Mobitel mi je solidan i draži mi je Android od Windows ili iOS platformi. Jedino me zeza brzina internet prometa. Jel ima još netko Tele2 u ZGu pa da mu je poprilično spor internet... :wildboy:

Imam isti mob i istog operatera, živim bogu iza nogu i internet je tu čisto oke.
Kolika ti je brzina?

*

YUGO55_gunner

  • *
  • 126
  • I'am gamer.
Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #560 : 15. Srpanj, 2015., 15:16 »
Ja imam Samsung galaxy S4 mini. :clap:
Mobitel je odličan :D
YUGO55

*

Ragee

  • *
  • 69
Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #561 : 20. Srpanj, 2015., 14:08 »
meni krepao iphone 5 :D sad planiram kupiti novi , nisam bas pri nekim parama
sta kazete na Huawei P8?
One car in exchange for knowing what a man's made of that is prize i can live with.

*

Ceba

  • *
  • 72
Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #562 : 25. Kolovoz, 2015., 21:43 »
Trenutno imam LG L50, meni dovoljan. :D
Kad se sjetim, suza krene, zamirišu uspomene...

Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #563 : 03. Rujan, 2015., 13:53 »
Samsung Galaxy S6 Edge :ave: \:D/
Amen

*

kajle

  • *
  • 55
  • Youtuber
Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #564 : 28. Rujan, 2015., 16:42 »
Samsung Galaxy Grand Quattro, mozda malo slabija rezolucija, ali sve ostalo dovoljno. Teram ga bez ikakvih problema vec godinu i jace :D


*

AngryBirds

  • n00b
  • 1
    • Angry Birds Games
Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #566 : 04. Listopad, 2015., 14:44 »
Trenutno imam Sony Xperia Z3 Compact, mogu samo reći da sam iznimno zadovoljan, nikada nisam imao bolji handy, a imao sam ih da ne nabrajam... Svakako preporuka.
Play Free Angry Birds Games online

*

Grimm

  • *
  • 86
Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #567 : 06. Listopad, 2015., 21:53 »
Imam Sony xperia Z1, prezadovoljan sam!! :clap:

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #568 : 08. Listopad, 2015., 18:38 »
Ja imam......
WAIT FOR IT......
WAIT FOR IT.......
Posjedujem doslovno 9 godina star iPhone 3G sa 16GB i još radi,iako je sa balkona visine 3 metra pao nebrojeno mnogo puta nikad nije bio na servisu,jabuke na poleđini više nema tako da "prezadovoljan sam s njime" :clap:

Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #569 : 08. Listopad, 2015., 19:53 »
Blackberry Passport.

Nikada nisam bolji uređaj koristio, a imao sam skoro sve živo.
DeusNikola

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9