HCL.HR

Nogomet općenito

  • 3470 Odgovora
  • 357087 Hitova
*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Nogomet
« Odgovori #2220 : 06. Ožujak, 2013., 15:54 »
Borussia osvaja LP :hiha:

Odg: Nogomet
« Odgovori #2221 : 06. Ožujak, 2013., 16:55 »
Rekao svojim frendovima kad je počela LP,a svi mi se smijali :hiha::hiha::hiha::hiha::hiha::hiha:

Edit:
Ma pričate i vi puno oko tog crvenog!  :wildboy:   Eto već vidim neke da prelaze za Real. ( a kao bili vjerni navijači Barcelone)  Nezz meni je to debilizam...  :wildboy:

Nego eto nešto sam razmišljao… i došao sam do zaključka da će najvjerovatnije u polufinalu biti Bayern, Real, PSG. ( za Milan i Barcu nisam siguran, al ipak mislim da ce to biti Milan  :wildboy:  )
Za finale nisam siguran.

Sto se tiče utakmice Milan-Barcelona, milan ima ogromnu prednost. Iako Barca igra na svom terenu ima velike šanse da izgubi. Barca nije u formi ni psihički ni fizički! A valjda i sami znate da ce to biti smeće od utakmice. :wildboy:  :wildboy:

Većina navijača Barcelone jesu smeće i znalo se da će promijeniti klub kad igra Barcelone padne.
Ja navijam za Barcelonu od 2004 i uz Dinamo od tada mi je najdraži klub.
Psg u polufinalu?Ne vjerujem da će proći Valenciu a kamoli da dođu do polufinala.
Ipak svašta se može dogoditi.
« Zadnja izmjena: 06. Ožujak, 2013., 17:01 SnesMaster »

Odg: Nogomet
« Odgovori #2222 : 06. Ožujak, 2013., 17:01 »
Borussia osvaja LP :hiha:

:fpalm:

Edit:
Ma pričate i vi puno oko tog crvenog!  :wildboy:   Eto već vidim neke da prelaze za Real. ( a kao bili vjerni navijači Barcelone)  Nezz meni je to debilizam...  :wildboy:

Nego eto nešto sam razmišljao… i došao sam do zaključka da će najvjerovatnije u polufinalu biti Bayern, Real, PSG. ( za Milan i Barcu nisam siguran, al ipak mislim da ce to biti Milan  :wildboy:  )
Za finale nisam siguran.

Sto se tiče utakmice Milan-Barcelona, milan ima ogromnu prednost. Iako Barca igra na svom terenu ima velike šanse da izgubi. Barca nije u formi ni psihički ni fizički! A valjda i sami znate da ce to biti smeće od utakmice. :wildboy:  :wildboy:

Većina navijača Barcelone jesu smeće i znalo se da će promijeniti klub kad igra Barcelone padne.
Ja navijam za Barcelonu od 2004 i uz Dinamo od tada mi je najdraži klub.
Psg u polufinalu?Ne vjerujem da će proći Valenciu a kamoli da dođu do polufinala.
Ipak svašta se može dogoditi.

Ja sam katalonac već 10. godina. I ovo trenutacno stanje Barcelone tumačim kao nedostatak dobrog trenera! Tj. Tita Vilanove. Siguran sam da ce se Barca vratiti u formu. Zapravo vidjet cemo to 12. marta. Visca el Barca!¡!¡!  A što se PSG-a tice mislim da ce oni stici lagano do polufinala. Oni igraju večeras ( mislim da igraju, nisam siguran), pa onda cemo vidjet.



« Zadnja izmjena: 06. Ožujak, 2013., 17:11 Werewolf »
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: Nogomet
« Odgovori #2223 : 06. Ožujak, 2013., 17:35 »
JA sam veći navijač za barcelonu od vas a i tata mi je jači od vaših vjerojatno

Odg: Nogomet
« Odgovori #2224 : 06. Ožujak, 2013., 17:43 »
JA sam veći navijač za barcelonu od vas a i tata mi je jači od vaših vjerojatno

Ti jaci od mene, ha?! :loludara:  Ne znas ni 10 igraca. :fpalm:  A i da bas su ti srgumenti da si veci navijač od nas dobri…. Moj otac ne gleda nogomet! ( kaže lik da oni uzimaju novce a samo se on nervira) Ajde gospon najveci navijacu sta mislis sta ce biti 12. ?¿
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

*

Deyo22

  • **
  • 485
Odg: Nogomet
« Odgovori #2225 : 06. Ožujak, 2013., 17:52 »
Frajer se zajebava :tired:,a ti izgleda imaš neki kompleks s Barcelonom.

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Nogomet
« Odgovori #2226 : 06. Ožujak, 2013., 19:28 »


:hihi:

Odg: Nogomet
« Odgovori #2227 : 06. Ožujak, 2013., 21:46 »
:hihi:

Odg: Nogomet
« Odgovori #2228 : 07. Ožujak, 2013., 14:29 »
E jeste gledali sinoc PSG-Valencija? Nije bila nesto tekma ocekivao sam mnogo vise, ali sta je tu je...  I da za razliku od utakmice M. United-Real Madrid, sudija je sudio posteno. 
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

Odg: Nogomet
« Odgovori #2229 : 07. Ožujak, 2013., 17:01 »
jel ti imaš 12 godina?

Odg: Nogomet
« Odgovori #2230 : 07. Ožujak, 2013., 17:33 »
Vjerojatno nema... još :hiha:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Nogomet
« Odgovori #2231 : 11. Ožujak, 2013., 16:07 »

Odg: Nogomet
« Odgovori #2232 : 12. Ožujak, 2013., 14:23 »
Veceras BARCELONA-milan. Mislim da ce Barca dobit, iako milan vodi. Sta vi mislite?
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

*

Blade1752

  • *
  • 145
  • Penzijoner bez penzije
Odg: Nogomet
« Odgovori #2233 : 12. Ožujak, 2013., 21:13 »
Da da Barca dobiva 3-1  \:D/   :loludara::loludara: :approve
-The Hobo King

Odg: Nogomet
« Odgovori #2234 : 12. Ožujak, 2013., 21:25 »
Aaa kako su smotani. Prazan go promasuju. Ma stidite se. Tekma je na nivou. Visca el Barca. I evo jos jedan. Kaiser ćuti i plači.
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9