HCL.HR

FIFA 13

  • 618 Odgovora
  • 177200 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 13
« Odgovori #315 : 11. Veljača, 2013., 08:59 »
Nemam pojma, ako ga odlučim dovest da mi bude tu negdje u ligi, a i Liverpool je slab, ali drag, pa da ima tko dijelit lopte Suarezu. :hiha:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 13
« Odgovori #316 : 16. Veljača, 2013., 21:40 »
Baš mi je fino sjelo.  :ementaler:

http://youtu.be/AELQh_JMUQY

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: FIFA 13
« Odgovori #317 : 17. Veljača, 2013., 20:27 »
Na kojoj to tezini igras i zasto te ovaj igrac dok probijas po strani na 0:35 ne napada uposte?

Btw prebacio Celtic iz skotske lige u englesku i osvojio sve ikad u 3 sezone kupio samo Zeku.Sad igram sa Panathinaikosom u francuskoj ligi trenutno sam drugi na tabeli na pola sezone, kupio legendarnog Trezegea iz River Plejta za 500.000$ ubi covjek.. :hihi: Pokusajem dovest bivseg igraca Intera Adriana,al nece supak doc kolko mu god mu ponudim,jer kao voli svoj kub ajde bogati ne prdi.. :fpalm:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 13
« Odgovori #318 : 17. Veljača, 2013., 23:10 »
:hihi:

5/5 težina. Neznam kako misliš da me ne napada? Ne berem, valjda misli da se netreba vraćat nezz. :hiha:

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: FIFA 13
« Odgovori #319 : 18. Veljača, 2013., 20:35 »
Uredu je. U zadnje vrijeme cesto igram sa slabijim klubovima i nema boga tako prboit sa strane, jer bi me taj igrac odmah srezao.Zaboravio sam kakav je osjecaj kad imas igraca sa preko 80 sprint spidom lol...;(

*

fifabalkansoccer

  • n00b
  • 3
  • http://fifa-onlineliga.com.hr/Forums/
Odg: FIFA 13
« Odgovori #320 : 19. Veljača, 2013., 15:35 »
    http://fifa-onlineliga.com.hr/Forums/ ovdje se igra FIFA, patchevi, zanimljivosti i ostalo. Registrirajte se. Hvala . Biti će još zanimljivosti, nagrada, a i traži se dobar moderator.

*

StefkoOo

  • n00b
  • 3
Odg: FIFA 13
« Odgovori #321 : 22. Veljača, 2013., 11:32 »
Novi sam na forum -_-
Jel mozesh mala pomosh
Kako igrati FIFA 13 Preko neta,ili te lige online..
Hvala Unapred :)

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: FIFA 13
« Odgovori #322 : 22. Veljača, 2013., 11:41 »
da li posjeduješ original igru?

*

StefkoOo

  • n00b
  • 3
Odg: FIFA 13
« Odgovori #323 : 22. Veljača, 2013., 11:45 »
Ne :/
Od neta mi e
Od stranici www.zamunda.net

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 13
« Odgovori #324 : 22. Veljača, 2013., 11:48 »
Onda ni nemožeš igrat online.
Kupi igru na nekoj od akcija, to je jedino rješenje.

*

StefkoOo

  • n00b
  • 3
Odg: FIFA 13
« Odgovori #325 : 22. Veljača, 2013., 11:50 »
Gde da kupim
Kod nas u Makedonije sve prevare ! !  :@
Nema Orginalni igrice ni FIFA ni PES :/

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: FIFA 13
« Odgovori #326 : 22. Veljača, 2013., 12:01 »
pa kupi preko nekog digitalnog servisa, tipa Origin

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 13
« Odgovori #327 : 08. Ožujak, 2013., 00:07 »
Nakon odličnog početka sezone i boravka na vrhu ljestvice, zaredao sam jako loša dva mjeseca u Premiershipu, te pao na sredinu ljestvice. Dobru formu iz prvenstva sam zamjenio za lošu iz Lige Prvaka i obrnuto. Počeo gubit utakmice doma i od momčadi s dna ljestvice. Baš mi je kompletna momčad pala u formi. U ligi prvaka sam jedva izborio prolaz dalje. U veljači nakon 25 utakmica ustabilio sam se na četvrtom mjestu i tablica je izgledala ovako:



Počeo sam primat puno golova pa sam morao pojačat obranu sa Aurélien Chedjouom iz Lillea. Čim se ustalio u paru sa Lovrenom, odmah se počela osječat čvrstina u obrani i sve manje i manje golova sam primao. Sa posudbe mi se vratio Alex Oxlade-Chamberlain (78) te sam ga počeo forsirat u prvu momčad, što mi se pokazalo kao dobra odluka.

ZIMSKI TRANSFERI

CB  A. Chedjou £15,200,000 from LOSC Lille

U LP sam izbacio giganta poput Real Madrida te također Španjolsku Valenciju. Protiv Reala sam uspio u predzadnjoj minuti osigurat prolaz sa golom viška. U polufinalu sam posla imao sa taljanskim Juventusom i na svu sreću imao visoku zalihu iz domaće 4:0 pobjede. Vrlo s(p)retno se plasirao u veliko finale. S druge strane me očekuje iznenađujuće dobar i jak PSG.





Pred kraj prvenstva uspjevam držati korak te se plasirati za LP sljedeće godine osvojivši četvrto mjesto u ligi. U FA CUPu ispadam na domaćem terenu od Middlesbrougha 1:2 i tako uspijevam ponovit sramotu ispadanjem od QPR iz Liga Kupa. Iz lige ispadaju Southampton, Reading i West Ham.


Ljestvica strijelaca
Ljestvica asistenta

U Finalu lige prvaka izgorio sam već u prvom poluvremenu. Imao sam svojih prilika na početku utakmice koje nisam iskoristio i dobio sam kaznu kakvu nikad prije nisam od kada igram nogometnu igru. PSG me unakazio sam ogromin 8:1. Teški masakar. Jednostavno u svakom njihovom napadu sam ispao i to su Parižani znali kaznit. Hat-Trick zlatana za povijest. Utjehu pruža to što je Podolski najbolji strijelac sa 8 golova u ovogodišnjoj Ligi Prvaka; slaba utjeha.

LP Nokaut faza

 STATISTIKA IGRAČA:

GK Szczęsny|Fabianski
DF Sagna|Chedjou|Lovren|Gibbs|Koscielny|Johnson|Djourou
MF Arteta|Cazorla|Walcott|Oxlade-Chamberlain|Wilshere|Ramsey
ST Podolski|Arshavin|Giroud|Gervinho

NAJSTRIJELAC:

Podolski (90)



Nimalo uspješna sezona mogla je biti spašena bar osvajanjem LP. Čak bi i blagi poraz bio prihvatljiv. Ovako moram se okrenuti nekim pojačanjima, dok nekim igračima se zahvalit na svemu i poslat ih prema izlazu kluba. Razmišljam o Beznemi ili Mandžukiću kao kolegi fantastičnom Podolskom, dok bi se zahvalio uslugama Gervinhoa i Girouda (dvadesetak golova ove dvojice u svim natjecanjima ipak je premalo za realizaciju kojoj težim). Planiram dovest još jednog atraktivnog veznjaka te novog golmana. Sljedeće sezone ganjam naslov Premiershipa i barem završnicu jednog domaćeg kupa.


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 13
« Odgovori #328 : 10. Ožujak, 2013., 02:16 »
TRANSFERI


GK  S. Pletikosa (69) £1,525,000 from Rostok
CB  S. Bassong (76) £2,000,000 from Norwich City
ST  M. Mandžukić (88) £24,500,000 from Bayern FC**


GK  W.  Szczęsny (86) £16,000,000 to Napoli
CB  Monreal (79) £4,000,000 to Schalke 04
ST  M. Chamakh £3,000,000 to Everton FC
ST  G. Gervinho £0 to Bayern FC**

Iskoristio prodaju fantastičnog Szczęsnyog za Marija Mandžukića (dao u zamjenu Gervinha kojeg baš i nisam podnosio). Kupio Pletikosu kao prvog golmana znajući da ću biti na mukama vjerovatno zbog toga. Fabianski jako nezadovoljan što je Stipe prvi golman kluba te javno pokazuje nezadovoljstvo. U prve dvije utakmice jako loše krenuo u sezonu s čak dva poraza protiv Norwich Citya 4:3 u gostima i kod kuće protiv WBA. Taman kada sam mislio da će Pletikosa morat na klupu zbog čak 4 gola u jednoj utakmici, iznenadio u kvalifikacijama za Ligu Prvaka protiv Rapida te najzaslužniji za prolaz dalje.


*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: FIFA 13
« Odgovori #329 : 10. Ožujak, 2013., 03:21 »
:ave::ave::ave::ave::ave: Pletikosa
za mrvu višu lovu mogao si imat pecto boljeg golmana.

Al rulaju mi ovi reportovi, gg.
Pisao bi i ja da ne igram na boxu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9