HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1727078 Hitova
*

Komandant

  • ***
  • 591
  • ŠVALER.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5835 : 05. Srpanj, 2009., 19:06 »
24 Hour Party People

Uglavnom film koji pokušava dočarati uspon i pad manchesterske glazbene scene kroz oči najvećeg manchesterskog genija, Tonya Wilsona, koji je osnovao kultnu Haciendu i Factory Records. Otkrio je Joy Division i Happy Mondays. Počinje u eri panka sa Buzzcocksima, pa poslije ide na Joy Division, pa završava sa Happy Mondays. Film je napola dokumenataran, sa isječcima legendarnih nastupa ali  su svi bitni ljudi tog doba portretirani kroz glumce jel. Nažalost, dosta bendova se ispustilo a nije smjelo kao što su Stone Roses, Smiths, Inspiral Carpets i slično. No pošto Tony Wilson nije imao previše veze s njima, možda je i razumljivo. Izdan je i soundtrack i genijalan je batafkors.

E da, i New Order su u filmu, ali oni su gej.
« Zadnja izmjena: 05. Srpanj, 2009., 19:09 Komandant »

*

Illidan

  • ******
  • 3553
  • DECKI LOL
    • Hrvatska Cyber Liga
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5836 : 05. Srpanj, 2009., 19:14 »

He's Just Not That Into You
Ne znam, ok  film za ubit dvaipo sata, ali ipak predvidljiv i na kraju presmrdljiv ;(

skinuo sam to, al mi se ne da gledat jer imam osjećaj da ću poželjet svoja dva sata natrag

meni je stajao 2 mjeseca na hardu prije nego sam pogledao  :wildboy:

ono, jedan dan kad nećeš imat apsolutno ništa drugo za radit pogledaj filmić ako ni zbog čega zbog skarletinih sisa  :hug

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5837 : 06. Srpanj, 2009., 10:35 »
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007)

Pogledao po drugi put. Meni jedan o boljih HP filmova pošto mi je 5. knjiga jedna od dražih. Film dosta dobro dočarava knjigu, slično kako sam i zamišljao dok sam čitao, iako je dosta sporednih stvari izbačeno, al sve u svemu solidno je napravljen. Ja kao fan zadovoljan.

8/10
« Zadnja izmjena: 06. Srpanj, 2009., 10:38 $h4d0w »
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5838 : 06. Srpanj, 2009., 22:44 »
Le fabuleux destin d'Amélie Poulain

savršen film. sjećam se kad sam ga prvi put gledao ko omanji tinejđer. ostavio je baš dubok dojam na mene. inače baš nisam fan filmova neengleskog govornog područja, ali ovaj ne samo da je odličan u tom pogledu, nego je meni osobno jedan od najboljih filmova svih vremena. nešto predivno. fotografija, atmosfera, ljubav i emocije. ima sve.  :ementaler:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5839 : 06. Srpanj, 2009., 22:49 »
Le fabuleux destin d'Amélie Poulain

savršen film. nešto predivno. fotografija, atmosfera, ljubav i emocije. ima sve.  :ementaler:

 :hug

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5840 : 06. Srpanj, 2009., 22:58 »
Le fabuleux destin d'Amélie Poulain
inače baš nisam fan filmova neengleskog govornog područja

 :hihi: :approve

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5841 : 07. Srpanj, 2009., 09:47 »
Još to nisam pogledao. DVD stoji i trune....morao bi.  :wildboy:

Taking Lives (2004) 3/10
Sinoć sjeo da ću malo telku gledat, počeo neki film na drugom s obećavajućim početkom....rekoh ajde, pogledat ću ga. Taj početak se pretvorio u takvu uzavrelu hrpu nelogično predvidivih govana da je to neopisivo riječima. Jedina svijetla točka je što Angelina Jolie pokaže sisu, a osim toga film saka masnu kurčinu. Film ne da je predvidiv već nakon 20min nego ono....moraš bit debil da ne skužiš o čemu je riječ odmah. Pred kraj filma se niotkud pojavi Kifer Saderlend u još jednoj u nizu neuvjerljivih 5-minutnih uloga....valjda obara rekord Phone Bootha. Dao sam 3 ocjene više zbog sise.

Ne znam...oću svojih 2 sata života natrag.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5842 : 07. Srpanj, 2009., 15:47 »
pa kaj, ja oču 19 godina natrag :wildboy:

i da, ja ne vjerujem da od genijalnog redatelja disturbije može doć nešto loše..ne vjerujem jednostavno..

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5843 : 07. Srpanj, 2009., 16:15 »
Nemam pojma koji je kurac Disturbia ali izgleda kao ripoff Prozora u dvorište. Pogledaj Taking Lives pa se uvjeri sam da saka.
Angelina je agentica FBI-a koja dođe u Francusku rješavat zločin(e). Ona je hardcore, vozi najnoviju liniju Mustanga i ima lagano opuštenu donju čeljust 90% filma. Smeće od filma.

Ili si sarkastičan....?  :hiha2:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

CtHuLhU

  • **
  • 410
  • KučKe mE mrZe,to ZnaČi Da WrijeDim.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5844 : 07. Srpanj, 2009., 18:50 »
Jel barem sisa valja?

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5845 : 07. Srpanj, 2009., 18:56 »
nisam sarkastičan, disturbia owna krista

*

Komandant

  • ***
  • 591
  • ŠVALER.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5846 : 07. Srpanj, 2009., 21:07 »
The Stone Roses, koncert u Blackpoolu, Empress Ballroom.

Ne znam, savršentvo slike, zvuka, glazbe, nastupa, atmosfere. Poželjna natripanost.


*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5847 : 07. Srpanj, 2009., 22:23 »
The Naked Gun  8/10
Po stopedestosmi put, točno onakav humor kakav meni odgovara. Visoka ocjena jer je film odličan, a i fan sam Police Squada.

Jel barem sisa valja?

A ono.....ok je.

nisam sarkastičan, disturbia owna krista

Skinulo se. Čuvaj me se ako bude sakalo....čuvaaaaj.  :hiha2:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5848 : 07. Srpanj, 2009., 22:31 »
awww :hug

*

Komandant

  • ***
  • 591
  • ŠVALER.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5849 : 07. Srpanj, 2009., 22:32 »
To onaj sa Shiom?

Jel bolji taj ili Hitcockovov? Ovaj noviji je valjda aktuelniji jel.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9