HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1722839 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11430 : 16. Svibanj, 2012., 19:59 »
Tarzan (1999)

Skroz sam oduševljen. Baš je lijepo ispričana priča, skroz jednostavno na kraju iako obrađuje dosta tema. Svi likovi su savršeni, čak je Rosie oDonnel podnošljiva u formi majmuna. Crtež je apsolutno besprijekoran, ima scena di je akcija tolko brza i uzbudljiva da ono nez kak je to itko nacrtao (OK S KOMPJUTERIMA LOL). Ima i dosta tužnih trenutaka i baš je kul ;__;
ali najbolji dio je soundtrack. phil collins.  :hihi: ja inače volim njega iako je on nekakva muzička verzija Nicholasa Cagea  :hiha: . Iako mi je možda malo žao što nije ko mjuzikl napravljeno.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11431 : 16. Svibanj, 2012., 20:20 »
Seeking justice

Will(Nicholas Cage) i Laura(January Jones) sretan su par i žive lijep život. No jedne večeri na povratku sa probe Lauru napada silovatelj. Po dolasku u bolnicu Willu se obraća Simon(Guy Pearce) i nudi mu pomoć u osveti. Tu počinju problemi za Willa i počinje prava jurnjava po ulicama New Orleansa jer Will nije ispunio svoj dio nagodbe. Ganja ga policija jer mu je podmetnu ubojstvo i organizacija u kojoj se nalazi Simon.
Nicholas Cage je predobar u glavnoj ulozi i on nosi cijeli film. I ostala glumačak ekipa ga dobro prati, a akcija je odlična. Pošto su očekivanja od filma bila slaba dobio sam sasvim solidan film i ugodno popunjeno vrijeme između učenja.

Ocjena: 7.5/10
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11432 : 16. Svibanj, 2012., 20:21 »
@grga
Nije ti bio nekako prekratak?

Meni Tarzan rula, al gledao sam ga nedavno i ono... da je bar još pola sata.  :hiha:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11433 : 16. Svibanj, 2012., 20:23 »
Pa ono, traje sat ipo, sto nije bas malo kao, nez. Al je malo zbrzano na kraju sto je steta.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11434 : 16. Svibanj, 2012., 21:33 »
Grgam zašto gledaš dizni filmove? :hiha:
ja sam to isto mislio napraviti jednom, s obzirom da niti jednog nikad nisam pogledao :hiha:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11435 : 16. Svibanj, 2012., 21:57 »
 :wildboy: to je moguće ili?

nezz zašto, naletio nekidan na neki song iz aladina i skroz mi se gledalo to i onda...pogledao.  :hiha: mislim zasad sam pogledao ove koje sam već prije al kad sam već počeo, dobar je trenutak za pogledat one koje nisam nikad, tipa Mulan, mala sirena i nezzz.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11436 : 16. Svibanj, 2012., 21:59 »
gledala sam dark shadows. ヽ( ´¬`)ノ LOŠ
COOL

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11437 : 16. Svibanj, 2012., 22:16 »
:wildboy: to je moguće ili?

nezz zašto, naletio nekidan na neki song iz aladina i skroz mi se gledalo to i onda...pogledao.  :hiha: mislim zasad sam pogledao ove koje sam već prije al kad sam već počeo, dobar je trenutak za pogledat one koje nisam nikad, tipa Mulan, mala sirena i nezzz.
Nemoj preskočiti Ljepoticu i zvijer ;)
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11438 : 17. Svibanj, 2012., 10:22 »
Ni ovaj najnoviji, princess and the frog nije uopće loš.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11439 : 17. Svibanj, 2012., 10:32 »
Tangled mi je ipak bolji od novijih;)
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11440 : 17. Svibanj, 2012., 12:53 »
preužasna mi je animacija ta u Tangledu  :wildboy: općenito ne gledam kompjuter animaciju.

Mulan (1998)

Nije loše iako nije na razini ovih šta sam gledo već, plus ovo prvi put gledam. Ustvari najlošije je što je soundtrack dosta nikakav i songovi su dosadni i rendom previše, a to su mi inače najdraži djelovi. Crtež je na nekim djelovima spektakl, općenito jako lijepo sve izgleda i stil je odličan. Priča je okej sve u svemu, ali niš posebno, ono ravno mi je bilo više manje za sve a tak je nekak i sve režirano. Miguel Ferrer je savršen ko glavi badguy.  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11441 : 17. Svibanj, 2012., 16:32 »
Nisam ni ja pogledao Mulan, naziv mi se uvijek činio totalno nezanimljiv. Mogao bi sad baš kad si me podsjetio.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11442 : 17. Svibanj, 2012., 16:57 »
The Incredible Hulk (2008)

Većinu filma nezanimljiv i meh radnje, da bi kraj popravio dojam. Imam osjećaj da su većinu tih filmova mogli/morali bolje napraviti. Hulk kao lik u ovome filmu mi je apsolutno neinteresantan, no čujem da rula u Avengersima. Od svih Marvelovih junaka, Hulk mi nekako najantipatičniji lik.



6.5

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11443 : 17. Svibanj, 2012., 17:09 »
The Dictator

Što reći o ovom filmu? Genijalni Sacha Baron Cohen ponovno nasmijava ljude na svoj ironično-ciničan način.

Cohen je Aladeen, zadnji poznati svjetski diktator koji ima apsolutnu vlast u svojoj zemlji. No UN ga prisiljava da dođe na njihov summit u SAD i tamo održi govor o prekidu tiranije i diktature. I naravno, tu počinje show...

Fakat je bilo predobrih fora i svi u kinu su se smijali od srca. Nakon Borata, Cohen me je ponovno oduševio. Bruno mi je bio tako-tako.

U filmu se pojavljuje još par poznatih faca(Ben Kingsley kao Aladeenova desna ruka itd...)! Svi u kina. To je sve što imam za reći.

 

Ocjena: 8/10
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11444 : 17. Svibanj, 2012., 23:42 »
Der Krieger und die Kaiserin

Njemački film o curi(Simmone) koja radi u psihijatarskoj ustanovi i frajeru(Bodo) koji ima traume iz prošlosti. Nakon prometne nesreće u kojoj Simonne pregazi kamion Bode joj spašava život i nakon oporavka Simmone počinje tražiti Bodea. Kada ga napokon pronađe, Bode u početku biva jako grub prema njoj i odbija ju, a ona nije ni svjesna kakve planove imaju Bode i njegov brat...
Odličan odabir dvoje glavnih glumaca veliki je plus ovog filma jer je kemija među njima odlična. Zadnjih pola sata iznimno je interesantno, ali film ipak traje malo predugo. Sredina filma je razvučena i tu se dalo malo skratiti film.
Sve u svemu, film mi se svidio i zato zaslužuje:

Ocjena: 7.5/10
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9