HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1711158 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12900 : 14. Studeni, 2012., 01:52 »
Ne može.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12901 : 14. Studeni, 2012., 01:55 »
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12902 : 14. Studeni, 2012., 01:58 »
obrnut slučaj? da je kvalitetnije napravit film prema igri nego igru prema filmu?

da je film od 20 sati prema igri od 2 sata bolji nego film od 2 sata prema igri od 20 sati?
da je lakše iz materijala A koji traje 20 sati napraviti materijal B koji treba trajati 2 sata nego iz materijala C koji traje 2 h napraviti materijal D koji treba trajati 20 h, jasnije  :wildboy:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12903 : 14. Studeni, 2012., 02:04 »
da, ali zato i treba dobar scenarij, i upravo to što si naznačio, neke stvari trepa promjeniti, jer igre i film nisu isti mediji, igre traju cca 20-tak sati, dok se to na platnu mora sve staviti u 2 sata dobrog filma.
igrice traju 20 sati pa onda u njima nema materijala za film do 2 sata #kaisersepirothlogick
jbg, ja baš suprotno napisao, da se tih 20 sati može puno kvalitetnije prenijeti u 2 h filma nego da je obrnut slučaj
obrnut slučaj? da je kvalitetnije napravit film prema igri nego igru prema filmu?

da je film od 20 sati prema igri od 2 sata bolji nego film od 2 sata prema igri od 20 sati?
da je lakše iz materijala A koji traje 20 sati napraviti materijal B koji treba trajati 2 sata nego iz materijala C koji traje 2 h napraviti materijal D koji treba trajati 20 h, jasnije  :wildboy:
to nema nikakvog mrtvo smisla reć jer (a) podrazumijeva se; (b) nitko nije spominjao uopće tako nešto
evo čitaj sam sebe, možda se skužiš, ja ode spavat  :fpalm:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12904 : 14. Studeni, 2012., 07:20 »
Ne znam, meni su prva 2 Mortal Kombat filma bila odlična, koliko god da su smećasti.
Da ne spominjem kako je Techno Syndrome pjesma sada već nešto legendarno.

Final Fantasy: Advent Children također.

Filmovi po igrama mogu biti dobri, lajk stvarno dobri, ako se ne ide sad adaptirati priča, već samo iskoristi setting i stavi fokus na jednog, te po još koje cameo pojavljivanje.

I kažete znate već kojoj plačipički da to režira.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12905 : 14. Studeni, 2012., 07:47 »
Za mene prva tri RE filma su dobra, ali nakon trećeg serijala su sve usrali i izgubili poantu ili fokus kuda ovaj serijal treba ići i kako završiti ovo. Ova zadnja dva su onako, dosadna za gledati, jedino kod ovog zadnjeg kraj nije loš

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12906 : 14. Studeni, 2012., 23:51 »
The Dark Crystal (1982)


Savršeno. Baš apsolutno savršeno. Maštovito i zabavno za gledati. Slično ko Labyrinth (1986) po ugođaju. Kompletno izmišljen svijet, bića pa čak i jezik koji ima neki slavenski prizvuk (otkud vi, fala i slično). Ma ono, divota, tko god voli bajke.
« Zadnja izmjena: 14. Studeni, 2012., 23:52 n00b »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12907 : 14. Studeni, 2012., 23:55 »
Stavio skidati. Ako se razočaram.... :hiha2:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12908 : 15. Studeni, 2012., 02:07 »
To sam i ja pogledo prije par mjeseci. Baš sam se uživio u priču. :ementaler:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12909 : 16. Studeni, 2012., 00:20 »
The Quiet Earth (1985)

Frajer se probudi ujutro i skuži da je SAM NA SVIJETU. To mi je bilo dovoljno da gledam ovo.
Film je na trenutke spor, al ne dosadan. Sama ideja je ok, kraj je dosta otvoren i podložan slobodnom tumačenju. Imam svoju 'teoriju', pa ako ikad itko na svijetu pogleda možemo se bez razloga prepirati što se zbilja dogodilo.

Ok, kraj zadovoljavajuć. Generalno sam možda malo više očekivao.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12910 : 16. Studeni, 2012., 00:47 »
ja sam gledo prije par godina. ne sjećam se baš šta je bilo al znam da je bio dobar film, iako sve osim ideje je baš bezveze, ta priča i to. ne sjećam se kraja ;_;
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12911 : 16. Studeni, 2012., 01:16 »
Kraj je kao SPOJLER

da se onih dvoje jebu dok on s kamionom se zabije u laboratorij i eksplodira sve ikad. On umre i u biti je opet ona ko animacija gdje ide kroz tunel gdje je na kraju svjetlo. Zadnja scena on se budi na plaži i gleda čudne oblake dok promatra izlazak... SATURNA. Ili nečega što izgleda ko Saturn, sa prstenovima en šit.

Preotvoreno je, al ajd. Lijepa mi je ta zadnja scena jako.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12912 : 16. Studeni, 2012., 01:55 »
isuse da. savršena scena O____O
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12913 : 16. Studeni, 2012., 10:48 »
Silent Hill. 5/10 ono. Pošto sam picica naravno sam se PREPADEN prvih 45 minuta onako, al posli toga uopće nema strašnih stvari nego se pretvori u glupi "akcijski film".
Radnja je retardirana i besmislena a gluma je užasna.

I jel dosta toga da GLAVNE STRAŠNOSTI u igrama pretvaraju u glupe pomoćnike? Nemesis u re i pyramidhead ovde? + scena kad pyramidhead vrti onaj ringišpil je urnebesna.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12914 : 16. Studeni, 2012., 11:31 »
Ne znam o čemu pričaš looool  :fpalm: :wildboy: :hihi:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9