HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1730787 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13095 : 11. Prosinac, 2012., 17:00 »
pa nez, ideš u kino, gledaš telku, i tam su titlovi uvijek.

Ae win.  :wildboy:

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13096 : 11. Prosinac, 2012., 18:21 »
ja začepim uši pa po pokretima usta razumjem film

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13097 : 11. Prosinac, 2012., 18:29 »
Pa da, u biti je to to... nisam navikao čitati dok gledam film  :wildboy:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13098 : 11. Prosinac, 2012., 20:04 »
Trajanje od gotovo 4 sata i 30 minuta za extended verziju

Al ga sad kenjaš. Runtime za The Two Towers EE je 3 sata 43 minute. Ali da film rula.

Što se tiče titlova, i meni nisu isto potrebnih ali uvijek gledam filmove s njima čisto zbog nekog osjećaja upotpunjenosti. Nezz, jednostavno mi je "prazan" ekran bez njih. A i ako ti i tamo uleti nešto nerazumljivo, dobro dođu.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13099 : 11. Prosinac, 2012., 20:26 »
U biti da. 4:30 je treći film, sad vidim...

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13100 : 11. Prosinac, 2012., 22:09 »
odgledao america horror house. nezz. savršen početak. mističan, strašan, uvrnut. a onda se počelo sve otpetljavat i postalo nekako ne strašno. bez nekog pravog zapleta. i ima dosta rupa u priči. komentirao bi, al nezz jel ima itko kom se da raspravljat.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13101 : 11. Prosinac, 2012., 23:23 »
Pa nema se tu što raspravljat, samo me zanima koje si to rupe u priči uočio?

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13102 : 12. Prosinac, 2012., 00:03 »
možda nisu rupe, možda mi je samo promaklo, al ae:

SPOJLER

recimo kad je došao deratizator. tate ga je ubio.... i šta? tip je samo nestao lol. niko se nije pitao gdje je on i zašto nije očistio izvor muha. dalje, ako svi toliko depresivno žele dijete, zar nije lakše da za noć vještica kad se mogu maknut iz kuće nabave dijete? također, gro likova nema motiva za to što radi. recimo, zašto je tate silovao vivien? koji je njegov cilj? da napravi dijete za onu ženu od doktora koji je i sagradio kuću? ali zašto? zašto sluškinja cijelo vrijeme pokušava zavest bena?


mislim nezz ima tog još, ali mi se neda razmišljat sad. više me smetalo što se prebrzo rasplelo sve i postalo nekako trivijalno. ko ono, nema veze ako mi neko prereže grkljan usput, živjet ću vječno lol.


*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13103 : 12. Prosinac, 2012., 00:45 »
me666 ima problema s istovremenim čitanjem titlova i gledanjem ekrana :ave:
Pa dobro, sigurno nije isto kad citas titlove i kad neometano GLEDAS FILM. Recimo ja imam problem da ne mogu ne citat titlove, makar bili i na svahili il nesto. Jednostavno moram :wildboy:

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13104 : 12. Prosinac, 2012., 08:47 »
WEEEEEIRDOOO :roll:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13105 : 12. Prosinac, 2012., 09:57 »
SPOJLAZ YO

možda nisu rupe, možda mi je samo promaklo, al ae:

SPOJLER

recimo kad je došao deratizator. tate ga je ubio.... i šta? tip je samo nestao lol. niko se nije pitao gdje je on i zašto nije očistio izvor muha. dalje, ako svi toliko depresivno žele dijete, zar nije lakše da za noć vještica kad se mogu maknut iz kuće nabave dijete? također, gro likova nema motiva za to što radi. recimo, zašto je tate silovao vivien? koji je njegov cilj? da napravi dijete za onu ženu od doktora koji je i sagradio kuću? ali zašto? zašto sluškinja cijelo vrijeme pokušava zavest bena?


mislim nezz ima tog još, ali mi se neda razmišljat sad. više me smetalo što se prebrzo rasplelo sve i postalo nekako trivijalno. ko ono, nema veze ako mi neko prereže grkljan usput, živjet ću vječno lol.



Sve to što govoriš stoji. Motivacije su prilično šture i leteće (nešto tako sam i napisao).

Za Tatea je pokriveno u zadnjim epizodama jer se on ko klinac igrao i napalo ga je ono frankenštajn dijete. 'Spasi' ga ova žena od doktora i tejt joj je cijelo vrijeme zahvalan. Onda ima onaj flešbek gdje ona kmezi za svojim djetetom i on će hrabro JA ĆU TI DONITI DITE. Mislim da je objašnjeno za tejta zašto je rejpo ovu.

Noć vještica, jbg. Da mogu tek tako uzeti dite, ne bi bilo priče, iako istina, taj dio nigdje nije pokriven. 

Sluškinja koliko sam skužio zapravo drži taj grudge protiv svih muškaraca, jer SVE muškarce zavodi (jer je i tijekom života bila kurva). Nema ona neki cilj, jer je zatočena u 'ponavljajućoj emociji u vječnost', što je nekakva žnj definicija duhova. To za nju mi je ok, duša joj je ostarila i žene ju vide kakvom jest, dok muškarci vide samo ono što žele vidjeti, ČKUPI.

Deratizator je bio dio builda da se nabrije Violetina smrt. Muhe, pa on, pa bla... kao, TKO je umro. Takvi epizodni likovi obično nikome ne nedostaju, al je glupo jer je lik tu samo zbog efekta.
Mislim da bi bilo dosadno da gledamo policiju koja ga traži jer se samo jednom pojavio.

Ima puno tih poslužitelja radnje koji su tu bez smisla.

Jbg, onaj frajer pečenog lica prvo se MISTERIOZNO pojavljuje oko Bena i pizdi stvari bez veze, UBIJE onu malu bez ikakvog smisla i na kraju kao je zaljubljen u onu kozu. Taj lik se ponašao kao da je znao što piše u scenariju.

Da se previše upetljavala policija bila bi to više krimi serija (možda ne bi bilo loše da je Vivien neka detektiva pa da ne moram stalno pandure gledati or so)
Mislim da je dobro da su izbjegli pandure jer bi ih morao gledati u svakoj epizodi realno, i ovako ih je bilo previše.

Čudno se ti likovi ponašaju i preko dosta stvari se prijeđe jer ide u svrhu glavne radnje dok se sporedne i ne diraju baš. Al opet mi je više plus nego minus, ove rupe što navodiš se opet vrte oko sporednih likova, ovdje je priča kao ''obitelj nesređenih odnosa pokšava izgraditi novi život u ukletoj kući...''

Meni ne smetaju toliko te 'rupe', atmosfera mi je supač dupač.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13106 : 14. Prosinac, 2012., 10:35 »
Goats, malo pomaknut i fora film.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13107 : 14. Prosinac, 2012., 21:55 »
hobit

7/10
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13108 : 14. Prosinac, 2012., 23:32 »
hobit 10/10.

proširim sutra.

SUTRA: dobro, realno... NIJE 10/10 film, sve stoji što je Grga rekao, i Ikai i svi u stvari. Al ja mrzim davat tako ocjene filmu il nečemu što sam tek pogledao pa dam najsubjektivniju i najneargumentiranu ocjenu ikad. Hoću reći da te ocjene nisu referentne i nikome ništa nebi trebale značiti.

Hobbit je bio točno ono što sam očekivao. Istina, dug početak, jadne JOKKES (stvarno za djecu jebote nitko se u punoj dvorani nije nasmijao), kasnije smo se par puta kroz film nasmiješili, al samo  ono radi simpatičnosti. Film bi sve u svemu bez problema mogao biti bar pol sata kraći, ALI unatoč pauzi i tri sata trajanja prošao mi je užasno brzo. Film je prekrasan i simpatičan. 48p su BAŠ primjetni samo u nekim scenama (gledah 2D), a u tim scenama čak još dobro izgleda. Akcijske scene uglavnom malo rulaju, al na maloj skali. Nije na razini LOTRa naravno.

Ustvari cijeli film NIJE LOTR, al opet je. Meni je potpuno zrulao film. Radi svih polunegativnih komentara koje sam čuo prije nego sam išao gledat mislio sam da će bit 6/10 samo za frajere zaluđene LOTR stvarima i da će me razočarati, al sasvim naprotiv, zrulao mi je više nego sam mislio (a tome su ustvari možda i pomogle te predrasude). Eto,, ZATO 10/10 #argument
« Zadnja izmjena: 15. Prosinac, 2012., 13:05 Freddy »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13109 : 15. Prosinac, 2012., 00:23 »
:ave::hug

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9